Myška43 Myška43 komentáře u knih

K nezaplacení K nezaplacení Raine Miller

Příjemná sexy jednohubka, sotva jsem se začetla a už byl konec. Ráda jsem se znovu setkala s Eathanem a Neilem. Těším se na další díl.

02.08.2020 4 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Tuto partu jsem si moc oblíbila. Aiden, hora svalů s křehkou duší a srdcem, toho chlapa žeru. Moc krásný příběh, jednoduchý a přesto tak poutavý. Už se nemůžu dočkat Maddoxe!!!

01.08.2020 5 z 5

Láska bez pravidel Láska bez pravidel M. J. Summers (p)

Neurazí, ani nenadchne. Bylo to na mě moc jednoduché.

31.07.2020 3 z 5

Dobré ráno, lásko Dobré ráno, lásko Robin Kaye

Moc pěkný příběh, velice sympatické postavy, Rich super chlap, Rebeka mě někdy dost štvala, ale nikdo není dokonalý. Škoda, že není přeložená celá série, určitě bych si přečetla další knihu od autorky.

30.07.2020 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Pro mě zatím nejlepší kniha od Mony. Emocemi nabitá od začátku až do konce. Sawyer a Isaac skvělý pár. Líbí se mi, jak autorka úžasně vykreslila postavy a věnovala se oběma podrobně. Tento příběh se jí moc povedl, klobouk dolů. Už se těším na další díl ze série.

28.07.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Příjemná oddychovka, ale na zadek jsem se z knihy neposadila. Není to to pravé ořechové, na co jsem u autorek zvyklá.

28.07.2020 3 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Kdyby byla kniha tak dobrá jako poslední třetina, bylo by to super. Nechápu zakázanou lásku, vždyť nejsou pokrevní příbuzní a Deana je mi moc líto.

27.07.2020 3 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Teď mám chuť se sbalit a vyrazit na turné se svou oblíbenou kapelou, jo to by byl život. Jinak super příběh, moc jsem se nasmála.

26.07.2020 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Fotbal nemusím, kniha je dost dlouhá a přesto je to super příběh. Moc jsem se bavila a nejvíce se mi líbil táta Saly, oddaný fanoušek Kultiho.

25.07.2020 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Další skvělý díl plný emocí. Ke konci jsem brečela dojetím a bonusová kapitola místo epilogu je originální. Sice tuto sérii nečtu po sobě, ale to vůbec nevadí, autorce se moc povedla.

24.07.2020 5 z 5

Skin Skin B.B. Easton

Myslela jsem si, že po přečtení prvního dílu, mě autorka moc nepřekvapí, ale chyba lávky. To, jak se v knize zaobírá problémy mládeže, jak to drsně a pravdivě popisuje, klobouk dolů. Naprosto mě příběh pohltil, při čtení jsem si dělala pauzy a v hlavě rozebírala různé postavy příběhu, říkala si proč, jak, co je ještě realita, co si autorka vymyslela, emoce pracovaly na plné obrátky. Rozhodně jdu do dalšího dílu, až vyjde.

22.07.2020 5 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Občas je trápení ta lepší možnost. Občas je zakázané ovoce příliš sladké, než aby se do něj člověk nezakousl. Malý princ Embry, malá princezna Greer společníci krále Ashe, všichni tři se milují. No musím napsat, že mě autorka velmi mile překvapila, příběh mě uchvátil, je to originální, ještě jsem nic podobného nečetla. Takže kdo nemá morální zábrany v lásce a sexu a chce se pobavit u pohádky pro velké holky, jen do toho. Jinak ruce pryč od této knihy, protože " Bůh" by to určitě neschválil!!!! Těším se na další díl.

21.07.2020 5 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Další tři zajímavé příběhy, nejvíce se mi líbil duben. Oceňuji provázanost s předchozím dílem, rozmanitost příběhů a osob, je to nápadité. No a Tai, dokonalej chlap!!!!

20.07.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila. Je zajímavě psaná, co měsíc, to příběh. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat s Wesem a jaká další dobrodružství Mia zažije.

19.07.2020 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Ano, je to otřepané téma šéf a stážistka, ale to neubírá knize na hodnotě. Pro mě je svým stylem a humorem skvělá. Chytla mě hned od začátku, postavy jsou moc sympatické a rozhodně se těším na další knihu od autorky. Po přečtení různých komentářů se pozastavuji nad tím, proč některé ženy vůbec čtou tento druh knih stále dokola a pak si stěžují a neustále jen urážejí autory tím, že je označí za odpad. A to jak to pořád přirovnávají k 50 odstínům, na to jsem už alergická. Chápu, že tento žánr není pro každého, ale to neznamená, že je to brak!!!!!

19.07.2020 5 z 5

Touha Touha Nicole Jordan

Tak tento díl se moc povedl, zatím u mě vede. Vzdorovitá Brynn, další arogantní pekelník Lucian, cikánská kletba a spousta akce, touhy a vášně. Super příběh.

18.07.2020 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Předchozí díl mě zaujal více. Přesto to byl zajímavý příběh. Kdo neprožil to co Dawn, těžko se dokáže vžít do jejích pocitů. Věřit znovu je opravdu těžké. Spencera jsem si oblíbila, škoda jen, že v knize nebyl více rozvinut jeho příběh, pocity, problémy s jeho rodiči, to by mě moc zajímalo.

17.07.2020 4 z 5

Origin - Pripravený vypáliť svet do základov, len aby ju zachránil... Origin - Pripravený vypáliť svet do základov, len aby ju zachránil... Jennifer L. Armentrout

Po dočtení předchozího dílu, jsem ještě dlouho nehnutě seděla, čuměla do blba s uslzenýma očima a říkala si, co mě bude čekat v další knize. Autorka opět překvapila. Tento díl je plný akce, nečekaných zvratů, nových odhalení, něžné romantické lásky Daemona a Katy, prostě bomba. Ale ten konec????!!!!

17.07.2020 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Další chutná jednohubka od mého oblíbeného autora. Teď si honem musím dát něco dobrého k jídlu, úplně mi vyhládlo.

15.07.2020 4 z 5

44 kapitol o 4 mužích 44 kapitol o 4 mužích B.B. Easton

Já budu vybočovat z řady a dávám plný počet. Vzhledem k nízkému hodnocení jsem se bála pouštět do čtení a očekávala, že to nedotáhnu ani do konce. Nakonec jsem to dala na jeden zátah, nemohla jsem se odtrhnout, jak mě kniha pohltila. Pro mě je to originální, zajímavé čtení. Zaujal mě autorčin styl i humor. Přistupovala jsem k tomu s nadsázkou a bez předsudků a moc jsem si to užila. Rozhodně se těším na další knihy od autorky a též i na seriál.

15.07.2020 5 z 5