Myška43 Myška43 komentáře u knih

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Někdy nám ty nejtemnější tragédie přinesou ta nejjasnější světla. To byl opravdu krásný příběh. Moc jsem si to užila, zasmála se a i poplakala. Moje první kniha od autorky a velice povedená. Jsem příjemně překvapená.

14.07.2020 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Námět byl zajímavý, ale celek nic moc. Příběh je zbytečně natahovaný, postavy vykreslené tak, že jim to vůbec nevěřím. Chybělo mi tam více emocí, akce a dramatičnosti. Asi za půlkou jsem to vzdala a četla jen mezi řádky, abych věděla, jak to dopadne. Škoda, moc jsem se na knihu těšila.

13.07.2020 3 z 5

Dívka s hnědýma očima Dívka s hnědýma očima Lisa Kleypas

S bratry Travisovými se mi bude těžko loučit. Nesouhlasím, že tento díl je nejslabší. Je krásný, jen ne tolik emotivní a dramatický, jako předchozí díly. Tato série bude patřit k mým nejoblíbenějším.

12.07.2020 5 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Přečteno jedním dechem, skvělé zakončení série, moc jsem se bavila.

10.07.2020 5 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Já musím dát plný počet. Autorku mám v oblibě, líbí se mi jak píše. Ano téma není originální, ale zpracování příběhu je, tedy alespoň pro mne. Zajímavá zápletka, temná minulost Jakea a konec, ten jsem dojetím probulela. Už se těším na filmové zpracovaní, doufám,že bude stejně dobré, jako kniha.

10.07.2020 5 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Bezva, super, nádhera. Moc krásný příběh, autorka mě nepřestává překvapovat. Už se těším, až vyjde další díl.

08.07.2020 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Tak tahle kniha se autorce moc povedla, jsem z ní opravdu nadšená. Moc krásný a originální příběh. Nemohla jsem se odtrhnout a už se těším na další díl.

07.07.2020 5 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Wolfeho jsem si oblíbila už v sérii Manželství s miliardářem, takže na jeho příběh jsem se moc těšila. Mám tuto autorku v oblibě. Posbírá závažná témata z reálného světa , okoření to špetkou fantazie a vloží do krásného romantického sexy příběhu, z kterého vznikne další skvělá pohádka pro ženy. Takže kdo se chce odreagovat od starostí všedních dnů, zasnít se, vypnou a jen se oddávat příběhu, tomu knihu doporučuji. Ten kdo nad vším moc přemýšlí, neustále analyzuje, pro toho tato kniha rozhodně není ta pravá.

07.07.2020 5 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Příjemná čtivá kniha, oddychovka na jedno odpoledne, ale moc mi to připomíná Kontrakt s Rebelským dědicem dohromady. To mě ale neodrazuje přečíst si další knihu od této autorky.

06.07.2020 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Opět plný počet a na jeden zátah. Moc pěkný reálný příběh, který mě chytnul za srdce, hodně jsem se nasmála a i slza mi ukápla.

05.07.2020 5 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Tak tato kniha od autora u mě vede. Je to tím, že jsem naprosto věděla, jak se Wyatt cítí a jak se bojí, aby jeho vztah nekrachnul, neboť jsem si před léty prožila ně podobného. Navíc focení je můj koníček. Takže za mě super příběh. Jo a kombucha mi fakt nechutná!!!!

05.07.2020 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Colleen mě nikdy nepřestane překvapovat. Co kniha, to skvost. Měla jsem pocit, že čtu nějakou reality show o nejbláznivější rodince světa. Upřímně jsem se dost nasmála, asi proto, že jsem také ateista a mám ráda lidi i věci, co se vymykají normálu. Přesto autorka v této knize otevírá opět závažná témata, která nutí k zamyšlení. Rodina Vossova mi přirostla k srdci, jsem ráda, jak to vše dopadlo, škoda jen, že se Sagan nedočkal svého pozitivního telefonátu. Aspoň, že našel svoji spřízněnou duši.

04.07.2020 5 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Tak tento díl je pro mě o mnoho lepší. Je rozmanitý, spousta otázek a odpovědí, intenzivní vztah mezi hlavními aktéry příběhu. Moc jsem se bavila.

03.07.2020 5 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Za mě paráda, rozhodně jsem sérii nečetla naposledy. Ráda bych si přečetla příběh Granta a Woodse. Naprosto je mimo mísu zařazení žánru pro děti a mládež, dívčí romány. Je to young adult a pro ženy.

02.07.2020 5 z 5

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

Super pokračování. Pozvolné plynutí příběhu a v poslední třetině opět velký zvrat, emoce jak na horké dráze. Ještě že to skončilo tak, jak jsem předpokládala. Konec mě donutil ihned sáhnout po dalším dílu, tak jdu na to.

01.07.2020 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Pro mě opět další úžasná kniha od autorky. Příběh měl vše, co jsem od něj očekávala. Po přečtení komentářů a docela nízkému hodnocení, jsem se bála, ale zbytečně. Rozhodně nesrovnávám s ostatními knihami, protože každý její příběh je pro mě něčím vyjímečný.

30.06.2020 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

V jednoduchosti je krása, to dokazují příběhy autora. Žádné velké zvraty, velká očekávání, a přesto jsem hltala každou stránku. Mě jeho styl vyhovuje, žádné zbytečné popisování, jde hned k jádru věci. Ano, za pár dní si asi děj pamatovat nebudu, ale to neubírá na hodnotě knihy a rozhodně si ji někdy v budoucnu ještě ráda přečtu.

29.06.2020 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Naprosto super kniha, jak jinak, tuto autorku miluju. Mám ráda její styl, drsný a přesto tak něžný. V poslední třetině nabral děj zajímavý směr. Alexovo vyznání mi nahrnulo slzy do očí a text písně Barva půlnoci, nádhera. Také se mi líbí soundtracky, které autorka má v knihách, tento budu poslouchat moc ráda a připomínat si tak, tento krásný, i když ne lehký příběh.

28.06.2020 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Život tvoří krátké okamžiky, které se v tu chvíli třeba ani nezdají nijak důležité, ale když se nad tím zamyslíš, právě ony tě dostanou tam, kde jsi. To byl tak překrásný příběh, jako vždy od autorky. Já myslím, že více není potřeba nic dodávat, prostě si knihu přečtěte, určitě vás chytne za srdce!!!!

27.06.2020 5 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Moje první kniha od autora a rozhodně ne poslední. Ano, není to nic světoborného, ale kniha je čtivá, postavy sympatické, děj s dobrým koncem. Pro odreagování se, skvělá oddychovka.

26.06.2020 5 z 5