Nikusha Nikusha komentáře u knih

Ničeho nelituju aneb Jak to bylo s Kiss Ničeho nelituju aneb Jak to bylo s Kiss Ace Frehley

Souhlasím s každým, kdo kritizoval přebal. Jsem naštvaná i za Aceho, ale co už. Kniha se četla skvěle, ale zarazila mi klín do srdce, poněvadž mi odkryla pravdu o Simmonsovi. Už od malička je to má modla a teď.....zkrátka Ace mi otevřel oči. Což mě na jednu stranu mrzí, ale na druhou je třeba brát věci jak jsou. Paul Frehley je frajer :) a Gene styď se! :D

27.01.2017 5 z 5

Mötley Crüe Mötley Crüe Neil Strauss

Zpočátku jsem byla trochu zmatená z kapitol, ve kterých každý člen vypráví totožnou situaci ze své pozice. Ale posléze se do toho člověk tak ponoří, že má pocit jakoby ty chvíle prožíval s nimi. Na jedno místo se tedy vracíte s každým členem zvlášť. Velice poutavé, zároveň děsivé a neuvěřitelné. Skvělá kniha, bez debat.

27.01.2017 5 z 5

V pekle jsme všichni Hébert V pekle jsme všichni Hébert Madla Pospíšilová Karasová

Děsivé. Dlouho jsem ji měla v "chci si přečíst" , ale nevěděla jsem o čem je. V knihkupectví na mě vybafla nečekaně, tak jsem ji musela vzít. A je to humus. Prostě humus. A že se to kur*va dělo (děje?!?!?). Neohodnotím hvězdami a chci zapomenout.

04.03.2024

Potom Potom Morris Gleitzman

Copak to nechápeš?

09.01.2024 5 z 5

Deník morového roku Deník morového roku Daniel Defoe

Doporučuji hrát zároveň Assassin's creed Syndicate :D Skvěle sepsaný náhled do tehdejšího těžkého života.

08.01.2024 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Už jsem četla horší. Nebylo to nějak extra nudné ani tak moc trapné. Jasně, při představě, že by takhle třeba probíhal pohovor nebo nějaký rozhovor v práci, se mi chce smát, ale kdyby si člověk chtěl přečíst nějaký erotický román, aby to bylo realistické, tak by musel mít milion stran, aby na to šli pomalu :D Další si nepřečtu.

29.12.2023 3 z 5

Recenze se nepletou. Tohle by si měl přečíst každý a myslím si, že by to i každého bavilo, minimálně do půlky. Člověk se dozví hodně zajímavostí z prostředí záchranky, různých zásahů a poskytování první pomoci.

11.12.2023 5 z 5

A pak už jen tma A pak už jen tma Petra Batók

Taková těžká depresivní jednohubka. Alkohol je svinstvo a když se to spojí s labilním jedincem trpí všichni okolo. Ze všech jsou otroci. Tahle kniha je napsaná stručně a výstižně. Lidi nechlastejte a nebuďte na sebe hnusní. Hlavně na ty děti.

05.12.2023 5 z 5

Krátké životy Krátké životy Neil Gaiman

Delirium je úžasná. Emočně nevyrovnaná maličká holčička, která chce, aby jí její bráškové měli rádi. Ale vůbec, všichni jsou úžasní a tenhle sešit bude patřit mezi moje nej.

04.12.2023 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Kdyby to napsal někdo jiný, tak by to nikdo nečetl. Asi by to mohlo být dobré jen proto, že to napsala známá herečka. Kdo ji má třeba rád a chce se dozvědět nad čím přemýšlí. Jiný důvod mě nenapadá.

20.11.2023 1 z 5

Zločiny Velké Prahy Zločiny Velké Prahy Petr Zikmund

Seriál jsem neviděla. Pro nenáročné čtenáře asi dobrý . Jednoduchá četba s rychle vyřešenými zločiny. S každým novým zločinem se vyvíjí příběhová linka vyšetřovatelů. Mě to moc nebavilo.

20.10.2023 2 z 5

Město strachu Město strachu Alexander Gordon Smith

Když si vezmu jak to celé začalo, kam se to postupně ubíralo a jak to všechno vygradovalo, já osobně jsem teda nečekala nic z toho. Je to moc dobrá série, rozhodně mě baví. Lehce zapamatovatelné postavy, člověk se nijak neztrácí v ději, i když se k dalšímu dílu dostane po delší době. Je to super :)

18.09.2023 4 z 5

Naštěstí (ne)máme mléko Naštěstí (ne)máme mléko Neil Gaiman

Prohlížela jsem si hned první obrázek a tušila jsem, že ty detaily tam nejsou jen tak :) Dětská knížka, která vlastně ani nemusí být nutně dětská. Všechno na sebe navazuje, pohyby v čase i příšerky :) Moc hezké, roztomilé.. přečtu to své čtyřleté dcerce a uvidím, jestli se jí to bude líbit. Ale to je asi ještě možná brzo.

12.09.2023 5 z 5

Batman v černé a bílé Batman v černé a bílé Neil Gaiman

No mně se tenhle soubor líbil moc. Kdybych to měla shrnout tak určitě 80% knihy. Nemám ráda kresby, které jsou špatně čitelné, ale těch tam bylo pár. Krátké příběhy, které na sebe nijak nenavazují, zajímavé informace o každém autorovi na začátku jednotlivých příběhů. Četla jsem to v práci na noční a to je úplný ideál. Nenáročné, krátké, poutavé. Za mně ano!

30.08.2023 5 z 5

Purpurové řeky Purpurové řeky Jean Christophe Grangé

Film jsem neviděla a ani mě neláká po shlédnutí traileru. Knížka fajn, bavila, ale četla jsem už lepší.

29.08.2023 3 z 5

Na konci října Na konci října Lawrence Wright

Škoda, kdyby tam nebylo tolik politiky a odboček od hlavního příběhu, líbilo by se mi to víc.

29.08.2023 3 z 5

Démonologové Démonologové Gerald Brittle

Tohle téma je fakt rozporuplné. Já kupříkladu mívám v noci taky "stavy" ve smyslu, že vidím třeba na druhé straně pokoje postavy (už odmalička), ale prostě jsem si řekla, že je to hra stínů + člověk je v polospánku. Ale kurde kdyby mi po pokoji začal lítat nábytek nebo takové psycha, tak asi vyskočím z okna. Nevím, prostě se mi tomu nechce věřit, tak stejně jako nevěřím v existenci jakékoliv Boha. Čtení zajímavé, ale nedočetla jsem do konce.Hodně se to pak opakovalo. Doufám, že jsem si tím čtením na sebe neupoutala nějakého dýmna.

02.08.2023 3 z 5

Hra o tebe Hra o tebe Neil Gaiman

Krásný příběh, dobře uchopená myšlenka kukačky. Úžasné kresby, vykreslené situace, které si dotvoříte sami. Nevadí, že je Morfa málo, stejně na mně pořád z každé stránky dýchá.

31.07.2023 5 z 5

Černý telefon a další příběhy Černý telefon a další příběhy Joe Hill (p)

Tak ta povídka o Francisovi co se promění v mouchu je dobré psycho :D Jinak ostatní nic moc. Ani ten černý telefon mě moc nebavil.

27.07.2023 2 z 5

Domeček pro panenky Domeček pro panenky Neil Gaiman

Jestli to nebude láska.
Baví mě, jak to až na poslední stránce všechno zapadne.

10.05.2023 5 z 5