NiniDeVallum NiniDeVallum komentáře u knih

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

(SPOILER) Tohle je asi jedna z nejslabších knih EK. Prijde mi jako by ji tahle serie nesedla. Chce psat o drsných majitelich klubu ale at uz se k tomu postavi jak chce vzdycky z nich nejak vylezou hokejisti z Briaru. Dokonce i AJ. Ze se rad mlati? Ze chce drsnej sex? Tohle z nej nedela uchylneho drsnaka nebo jak to napsat. A jeho přizpůsobování se rodicum do te miry ze temer potlačí celou svou osobnost z nej dela chudinku. Tohle neni chlap.. tohle je kluk ktery poznal sam sebe. A Brett vyspěla jeste pred AJ, zacala bojovat za to co chtela. Presto to nebyly nijak zajimave postavy. A pribeh byl nuda. I tak je v tom citit autorcin styl, takze je to ctive a rychle to mizi pod rukama. Jen bych chtela neco vic a EK ma na vic ve svem stylu.

13.05.2023 3 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Je to prvni kniha co jsem od autorky cetla, ale dejove nic moc noveho, postavy sice sympatické ale nevyrazne. Krome tajemného zákazu bez napadu. I presto to bylo ctive napsane a trochu se i clovek zasmál, nekdy bohuzel i tomu jak to bylo pritazene za vlasy. Prosteto byla jedna kniha z davu

24.04.2023 3 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Kniha celkem usla. Velmi nekomplikovany pribeh, s hromadou sexu a jistou davkou romantiky. Oddechovka, ale nic vic.

25.01.2023 4 z 5

Sním o tobě Sním o tobě Lisa Kleypas

Neoslni, neurazi. Celkem zajimavy napad, ale po svatbe uz to nebylo ono, jako by se autorka snazila najednou narvat co nejvic akce a Derek hrozne vymekl a uz to nebyl proste ten hrdina co se mi libil na zacatku…

30.12.2022 4 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Jsou lepsi. Misty to bylo i vtipne, jen to nebylo nic extra.

28.08.2022 3 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Tak tohle bylo trochu psycho i na me. V urcite fazi jsem uvazovala proc to vlastne ctu. Vsichni Hrisnici (starsi i mladsi) byli trochu vysinuti, ale Vaughn tomu nasadil korunu. Nicmene autorka pise ctive a ja se prokousala ke zdarnemu konci.. Jestli bude dalsi dil, urcite si ho prectu, tento se ale mezi me oblibene nedostal.

11.08.2022 3 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Tohle se Elle moc nepovedlo. Jasne jde v tom poznat jeji ruka, ale ma i mnohem lepsi.

01.07.2022 3 z 5

Vyvolená dáma Vyvolená dáma Stephanie Laurens (p)

Neurazi, nenadchne. Leonora me svym postojem obcas stvala, ale jinak to celkem uslo. Detektivni zapletka taky celkem slusna, ale mohlo to byt trochu sviznejsi.

23.06.2022 3 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Bohuzel tim ze to byly jen povidky, prisel mi kazdy pribeh ponekud oklesteny. Tolik myslenek, ktere se mohly vic rozvinout. Prislo mi to jako plytvani. Nicmene jsou pod zim podepsane dve super autorky a to je sazka na jistotu.
PS: nejlepsi byl posledni pribeh

23.06.2022 3 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

(SPOILER) 3hodiny. Presne tak dlouho mi trvalo “Princeznu” precist. Bohuzel, autorka je cim dal tim horsi. Tenhle dil nema zacatek a nema konec, i kdyz s trochou predstavivosti je mi uplne presne jasne, co bude v dalsim “dile”… pokud mate moznost, prectete si vsechny dily najednou, protoze pak nemusite lovit v pameti, co se stalo… “trilogie” je totiz vlastne jeden pribeh (pomerne jednoduchej) rozdelenej do tri knih (pojdme na tom vyrejzovat co nejvic)… dala jsem 3*, ale jen protoze se to dobre a rychle cte. Musim rict, ze to mozna ani nestoji za precteni, protoze mi tento dil prijde skoro o nicem. Krome posledni kapitoly se vlastne nic moc nestalo… jo pardon, zabouchli se do sebe…. Jak uz jsem napsala driv (1. Dil nebo komentare Mount tri.) autorka do radsi mela dat do jedne knihy nez to natahovat. Stoji to pak, slusne receno, za pr*…

09.06.2022 3 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Pozor! Muze obsahovat spoilery!
Kniha je stylove to, co jsem cekala. Ma pomaly rozvlacny zacatek (1.pol.), a sviznejsi konec. Mozna misty az moc. Ale to podstatne bylo “receno”. Nicmene rozebirana problematika je prekvapiva. S touhle konkretni se setkavam poprve a myslim, ze to bylo celkem dobre podane. Priznam se ze jsem vedela uz tak po 1/3 o co jde, protoze nesnasim zdlouhave knihy a pak koukam na konec jestli to ma vubec zajimavy zaver:) no tahle mela:oD
Sklanim se pred odvahou autorky.

28.04.2022 3 z 5

Sliby chyby Sliby chyby Winter Renshaw

Lepsi prumer. Pribeh mi pripadal jak z harlequinky, jen propracovanejsi. Tady se hodi: neoslni, neurazi.

18.04.2022 3 z 5

Rozkoše zimy Rozkoše zimy Evie Hunter (p)

Ok, neubranim se “srovnani” s 50 odstiny. I kdyz srovnani je ponekud prehnane. Kniha ma pouze spolecny zanr, jinak 50o. dost pokulhava. Mam rada e.knihy s pribehem. Tady byla erotika i pribeh, bohuzel se autorky snazily do pribehu toho narvat moc a neni tim padem vyuzit plny potencial, jednotlivych prvku. Pozitivni je, ze kniha neni zdlouhava a dej vetsiny plyne velmi rychle. Neni to nejlepsi, co jsem cetla, ale ani nejhorsi.

18.04.2022 4 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

(SPOILER) Uz jsem od autorek cetla lepsi. Stylove zapada do tvorby autorek, ale pribeh me moc neoslovil. Prislo mi, ze se to mota v kruhu a furt natahuje a to byla teprve polovina knihy.

POZOR SPOILER:
Sice bylo jasne jak to dopadne, ale musim priznat, ze incest byl na me trochu silny kafe. Tohle pro me dost prestrelilo, i kdyz to nedotahli “do konce”. Tohle proste nebyl tak docela muj salek kafe.

07.03.2022 3 z 5

Záblesk vzpomínek Záblesk vzpomínek Nalini Singh

Neco mi na tom nesedelo. Ale jinak to pekne zapada do serie. Autorka rozviji cely svet i pribeh a postupne se clovek dozvida dalsi informace. Jedine co me mrzi je, ze trva dlouho vydani dalsiho dilu (fakt doufam, ze vydavani neprerusi) a ze se nejspis nikdy nedockame souvisejicich povidek…

04.03.2022 3 z 5

Nebezpečná touha Nebezpečná touha Marcy Jell

Kniha mela slusnej potencial dvou pribehu s nadechem akcnaku, jenze to bylo tezce nedotazene. Oznacila bych to za slusnej koncept, kterej by si zaslouzil vic rozpracovat a rozvinout. Bylo to jako sledovat film na fotkach. Vite sice o cem to je, ale unikaj vam detaily. Tady ty detsily doslova chybely a navic se autorka dle meho nazoru nema tuseni jak funguje policie. Nebo aspon ja si nedokazu predstavit ze by fungovala takhle….
Takze jak prisu potencial tam je, jen znacne nedotazeny. Ja si rozhodne dalsi knihu autorky neprectu…

16.02.2022 2 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Je to hezky, i kdyz obcas no.. kluci na zabiti, a Tris se chvilemi choval hur nez oni. Jinak to byla vicemene klasika, on “nadsamec”, ona krasavice (i kdyz ne typicka) a spousta starosti.. nicmene dobre napsano.

20.12.2021 4 z 5

Elegantní výmluva Elegantní výmluva Christina Dodd

Bylo to zdlouhave a unavne. Po dvou tretinach jsem odbehls k jine knize. Kniha ma dobry napad, ale zpracovani mi nesedlo. Bylo kostrbate a nekdy jsem postradala logiku. Nevim jestli cist dalsi dil.

05.12.2021 3 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

Zacinam si zvykat na aitorcin styl, urcite to neni posledni kniha. Jen jsem mela teochu zmatek v tech polskych jmenech. Mozek mi to ne uplne pobiral a chvilema jsem premyslela kdo je kdo… hold jsem zvykla na anglo-americka nebo ceska, ty polska mi prijdou divna.

27.11.2021 4 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

(SPOILER) Mam celkem rada kdyz se hlavni hrdinove musi poprat s minulosti ci psychikou. Cim je to horsi tim lepsi pro me. Proste takove koreni knihy. Tady toho bylo na hlavni hrdinku az dost. Hlavni hrdina oproti tomu byl zamilovsny snad od prvni sranky.. no budiz.. kniha se cte snadno a rychle. Ja to dala asi za 6h, takze i pres tema knihy je to jednoducha jednohubka na odpoledne a vecer.

27.11.2021 3 z 5