Noisette73 Noisette73 komentáře u knih

Princezna Kate a její styl Princezna Kate a její styl Caroline Jones

Krásné fotografie, krásné šaty, člověk si tím občas listuje a kochá se.

23.08.2022 5 z 5

William, Kate a malý George William, Kate a malý George Christopher Peter Andersen

Kate je zde vykreslena jako vypočítavá potvora, a nic nového zde člověk nezjistí, takže za mě zklamání.

23.08.2022 2 z 5

Alžběta II.: Život moderní panovnice Alžběta II.: Život moderní panovnice Sally Bedell Smith

Tohle byla opravdu velmi hezky podaná biografie , velice čtivá a povedená , grafické zpracování chválím též.

23.08.2022 5 z 5

Deníček prince George Deníček prince George Clare Bennett

Četla jsem, když mi bylo 17 a tehdy se mi to líbilo a bylo to také místy i vtipné, dnes už bych byla kritičtější, ale je to vtipně podaný pohled dvouletého dítěte.

23.08.2022 3 z 5

Francouzky zrají jako víno Francouzky zrají jako víno Mireille Guiliano

Žena je jako zahrada, když je o ni pečováno, má na sebe čas, prostor a klid rozkvete a dělá radost, když ne uschne, psychicky i fyzicky.
Práce ženy v domácnosti a práce s výchovou dětí, je důležitá i pro pohodu mužů, tudíž se mají ženy nárok hýčkat i když třeba nemají dvanáctihodinové směny.
Hned se díky této knize cítím, více hodnotně.

21.08.2022 5 z 5

Francouzky netloustnou: kuchařka Francouzky netloustnou: kuchařka Mireille Guiliano

Recepty byly skvělé, zajímavé, několik jsem jich zkusila a posléze zařadila do našeho jídelníčku, takže kvituji.

21.08.2022 4 z 5

Tisíce metrů ode dna Tisíce metrů ode dna Jasmin Schreiber

To byla KNIHA!
Úžasné, já na konci tak brečela, to bylo fakt slzavé údolí a krásný, ale velmi, velmi depresivní příběh.
Přesto je tam kdesi hluboko schovaná naděje.
Jediné co mi vadilo bylo neustálé zavolání hrdinky "hustý" a "megahustý" to se nehodilo a trvalo mi to oči i uši, ale určitě opravdu vřele doporučuji, kniha vás dostane.

Deník Deník Héléne Berr

Nebavilo, a to vůbec.

20.08.2022 3 z 5

Francouzky umí žít Francouzky umí žít Mireille Guiliano

To se mi líbilo, drobné radůstky jsou nejlepší.

Francouzky se umí otáčet Francouzky se umí otáčet Mireille Guiliano

Bylo zajímavé přečíst si jak funguje vinařská firma ve Francii, a co obnáší její vedení, tolik mě to nebavilo, ale zajímavé to bylo.

20.08.2022 3 z 5

Francouzky netloustnou - Tajemství věčné štíhlosti Francouzky netloustnou - Tajemství věčné štíhlosti Mireille Guiliano

Skvělá kniha s recepty, četla jsem čerstvě po vyléčení z poruchy příjmu potravy a ta kniha mi vážně pomohla vnímat své tělo normálně a na jídlo se dívat taky jinak, opravdu dobré. Pro mě osudová. A recepty jako bonus jsou úžasné.

Francouzky nespí samy Francouzky nespí samy Jamie Cat Callan

Ale jo , bylo to fajn, šarm jako francouzka mít asi nebudu, ale bylo fajn si přečíst.

Jak Francouzky hledají štěstí Jak Francouzky hledají štěstí Jamie Cat Callan

Kniha o tom jak se cítit dobře ve své kůži, o pocitu štěstí, oddechové čtení co se čte velice hezky dodává naději a dobrou náladu.

Francouzky neztrácejí šmrnc Francouzky neztrácejí šmrnc Jamie Cat Callan

Kniha o ženskosti, hlavně se zde dává prostor parfémům a spravnému výběru spodního prádla.
Napsané je to hezky, já si ráda pročetla jak být více ženou.

20.08.2022 5 z 5

V nemilosti V nemilosti Dick Francis (p)

Krásné čtení.

20.08.2022 4 z 5

Tvrdý úder Tvrdý úder Dick Francis (p)

Skvělé, jedna z nejlepších, ale zase se zde ubližuje zvířátkum , takže pozor, pozor...

20.08.2022 5 z 5

Souboj v letu Souboj v letu Dick Francis (p)

Detektivka, věnující se odvětví letectví, mě tolik nezaujala.

20.08.2022 4 z 5

Smrtící zkouška Smrtící zkouška Dick Francis (p)

Tentokrát velmi zajímavé, propojené s Ruskem a Aljošou, no nepřišla jsem na to až do konce , co nebo kdo to je. Překvapivé vyústění.

20.08.2022 5 z 5

Smrt favorita Smrt favorita Dick Francis (p)

Dickova první a už tehdy psal jako bůh.

20.08.2022 5 z 5

Rozkazem Rozkazem Dick Francis (p)

Dicku děkuju, že ses touhle knihou tehdy vrátil, má to švih a byl jsi to typický ty.