OldaB OldaB komentáře u knih

Joker Joker Brian Azzarello

Četl jsem to podruhé a moudrý z toho nejsem. Jedno velké nic v hezké kresbě, která se rychle okouká.

04.02.2024 2 z 5

Brány Gothamu Brány Gothamu Scott Snyder

Snyder se tady spíše zahřívá před vynikajícím Sovím tribunálem. Více se mi líbí ta historická linie, odhalení ne až tak zajímavé, ale jako celek to funguje. Poslední příběh se mi také líbil, vyjadřuje emoce, se kterými Snyder často pracuje.

04.02.2024 4 z 5

Barbar Conan #01 Barbar Conan #01 Roy Thomas

Příjemné počtení s černobílou patinou. Jeden z prvních komiksů, které jsem si koupil za svoje.

06.01.2024 4 z 5

Lobo: Sedm zbytečných: Část 2 a 3 Lobo: Sedm zbytečných: Část 2 a 3 Alan Grant

Dobré, ale poslední díl mi přišel lehce slabší.

04.01.2024 4 z 5

Lobo: Sedm zbytečných: Část 1 Lobo: Sedm zbytečných: Část 1 Alan Grant

Hezká představovačka postav, tahle akce bude opravdu velká.

04.01.2024 5 z 5

Lobo: Bullíkův případ: Část 4: Lobodlak Lobo: Bullíkův případ: Část 4: Lobodlak Alan Grant

Závěr jako většinou Loba nepotěší. Hlavně že je pohoda.

03.01.2024 4 z 5

Lobo: Bullíkův případ: Díl třetí: Velký kulový! Lobo: Bullíkův případ: Díl třetí: Velký kulový! Alan Grant

Masakr komanda je legendární.

03.01.2024 4 z 5

Lobo: Bullíkův případ: Díl druhý: Díky za každou nowou ránu! Lobo: Bullíkův případ: Díl druhý: Díky za každou nowou ránu! Alan Grant

Zase šílené eskapády. Zmínit musím výborný překlad Pavla Dorta.

Lobo: Bullíkův případ: Díl první Lobo: Bullíkův případ: Díl první Alan Grant

Šílený Lobo se vydává na další cestu smrti. Chudák Al a jeho restaurace.

03.01.2024 4 z 5

Temný rytíř: Historie Batmana a zrod nerdů Temný rytíř: Historie Batmana a zrod nerdů Glen Weldon

Hodně zajímavé počtení o obsáhlé historii Batmana. Jen více takových knih.

Batman: Ticho: Kniha druhá Batman: Ticho: Kniha druhá Jeph Loeb

I když byla hlavním tahákem kresba, příběh je neméně zdařilý. Hezky ukončeno.

Lobo: Kostěj nesmrtelný Lobo: Kostěj nesmrtelný Alan Grant

Lobova klasika ve výborném překladu.

03.01.2024 5 z 5

Batman versus Soudce Dredd: Zemřít smíchy: Kniha druhá Batman versus Soudce Dredd: Zemřít smíchy: Kniha druhá Alan Grant

Ani druhý díl neztrácí grády. Finále vynikající.

02.01.2024 5 z 5

Batman versus Soudce Dredd: Zemřít smíchy: Kniha první Batman versus Soudce Dredd: Zemřít smíchy: Kniha první Alan Grant

Vynikající. Skvělá kresba a divoká jízda celým příběhem.

02.01.2024 5 z 5

Batman: Ticho: Kniha první Batman: Ticho: Kniha první Jeph Loeb

Kdysi velká komiksová událost, která má nepochybně vynikající kresbu. Příběh občas trochu drhne, ale to může být tím, že to člověk čte v jednom svazku. I po letech se k tomu rád vracím.

31.12.2023 5 z 5

Texaský Jack Texaský Jack Pierre Dubois

Kresba skvělá, ale ve srovnání se Sykesem výrazně horší. Závěr opravdu prapodivný.

31.12.2023 3 z 5

Batman, který se směje Batman, který se směje Scott Snyder

Sedlo mi to rozhodně více jak Metal. I když si pořád myslím, že poloha detektiva sedí Batmanovi více.

29.12.2023 5 z 5

Zázračná Hvězda Zázračná Hvězda Thierry Smolderen

Kdysi jsem tento komiks vlastnil, ale bohužel později prodal. Upřímně, po létech to není žádné veledílo. Děj ale tak nějak běží, ilustrace příjemná, po dalším dílu bych klidně sáhl. Klasická odpočinková četba.

13.11.2023 3 z 5

Snění Snění Denis Pierre Filippi

Steampunk okořeněný lehkou erotikou. Logiku moc nehledejte, ale čte se to příjemně.

22.07.2023 4 z 5

Zabíječ démonů Zabíječ démonů William King

Pořád dobré, ale trochu to ztrácí tempo. Povídkový styl mě sednul více.

09.04.2023 4 z 5