Pokreslenej Pokreslenej komentáře u knih

Jak zabít Kupida Jak zabít Kupida Mark Edwards

Velmi čtivá kniha psaná formou deníků z pohledu dvou postav, ale není to thriller.

12.12.2015 3 z 5

Dívka, která se třpytila Dívka, která se třpytila Lauren Beukes

Na tuto knihu jsem se velmi, opravdu velmi těšil a měl jsem od ní obrovská očekávání. Už od začátku mě kniha chytla a byla skvělá, postupně to ještě gradovalo a kniha byla o mnoho lepší než jsem očekával.

16.10.2015 5 z 5

Samotáři Samotáři Lex Thomas

Originální, napínavý, strhující, čtivý příběh od autorského dua Lex Thomas...rozhodně doporučuji přečíst.

12.08.2015 5 z 5

Jedlíci aneb Sto kilo lásky Jedlíci aneb Sto kilo lásky David Laňka

Jedlíci aneb Sto kilo lásky je velmi zajímavá, zábavná kniha (i film, ale není nad knihu), ve které nechybí napětí,letní pohoda a láska.Kniha se četla doslova sama a ne jednou pobavila.

Celkový dojem: Knihu bych doporučil na letní dny trávené u vody nebo na podobné věci, je malá tudíž se lehce přenáší a ještě lépe přečte.

15.07.2015 4 z 5

Netetuj se blbě Netetuj se blbě Aneta Cibulková

Knížka skvělá pro ty, kteří o tetování uvažují a ještě s ním nemají zkušenosti. Kromě posledních pár stránek vlastně žádné pro mě nové informace kniha neobsahuje a to si nemyslím, že jsem v tématu tetování nějak zvlášť vzdělaný. Kniha je napsána čtivěým a jednoduchým moderním jazykem takže určitě nenáročná.

14.10.2024 4 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Moc nevím, co si myslet. Námět skvělý, vysvětlení proč se to stalo, taky dobré. Ale důvod proč se to muselo stát mi nepřišel nijak zvlášť skvělý a konec takový nijaký. Příběh zajímavý, ale moc dobře se mi nečetl, jelikož zde není mnoho přímé řeči, což se dá očekávat. Prostě průměr, ani thriller ani detektivka, takové drama

08.04.2021 3 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Docela zmatené, což byl možná záměr, ale mám pocit, že se v tom autorky spíše plácaly a pak se nějaké detaily vzájemně vylučovaly. Také mi to přijde celkem překombinované a postava Vanessy až absurdně "geniální". Ohledně domácího násilí bych toho čekal trochu víc.
"Manželka mezi námi" za mě je lehce nadprůměrným thrillerem.

22.08.2018 3 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Taková průměrná detektivka, na to, že ji napsal chlap měl nějak moc keců okolo.
Pomalý, ale čtivý rozjezd, který trvá téměř do poloviny příběhu.
Pro hodně čtenářů je Žena v okně určitě skvělou detektivkou, pro mne byla až moc předvídatelná, chybělo mi tam nějaké napětí a mrazení v zádech.

31.03.2018 3 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Musím říct, že film je mnohem lepší než kniha. V knize se vlastne nic neděje ani závěr neni nijak zajímavý.Velka spousta infotmarmaci se zde opakuje až to obtěžuje.
Nicméně jako povinnou četbu ji řadím k těm lépe čtivym...

02.02.2017 3 z 5

Pán much Pán much William Golding

Z thrillerů jsem zvyklý na krev a násilí ovšem tady mě to nějak více zasáhlo a jedna scéna celkem dost znechutila, myslím, že je dobré se připravit na trochu znepokojivější části.

26.11.2016 4 z 5

Cesta pustinou Cesta pustinou Emmy Laybourne

Mírně zdlouhavé, ale skvělý závěr Monumentu 14. Jen mám milion otázek ohledně ostatních postav, které nemají ukončený děj :/

29.07.2016 4 z 5

Dívka z 6E Dívka z 6E Alessandra R. Torre (p)

Pro mě nezvyk a ze začátku až moc sexuální na mě :D ale později velmi napínavá kniha plna zajímavosti. Hlavni hrdinka je velmi sympatická mladá žena a konec taky povedeny.

16.05.2016 4 z 5

Šibeniční vrch Šibeniční vrch Lois Duncan

Skvělý příběh, ktery vas uchvati...teda jen do urciteho veku

30.03.2016 4 z 5

Nepřítel v mé mysli Nepřítel v mé mysli Jill Hathaway

Mnohem lepsi čtení nez prvni dil, ale zadny zazrak. Na klid a relaxaci skvele.

28.03.2016 4 z 5

Návnada Návnada Kent Messum

Zajimava kniha....napinava, ctiva....obcas trochu zbytecnosti. Misty nechutnejsi ale dobra.

18.03.2016 4 z 5

Vidím to, co vrah Vidím to, co vrah Jill Hathaway

Dobře psaný příběh, sice trochu předvídatelný, ale pěkně čtivý. Spíše než pro mládež by měl být, ale uváděn jako dívčí román.

10.03.2016 4 z 5

Nespoutaní Nespoutaní Sophie Jordan

Na rozdíl od prvního dílu mi připadalo, že se zde už neřešil gen HTS, ale jen milostný trojúhelník. Knize sice nechyběl spád a napětí, ale byla příliš přeslazená. Lehký romantický příběh, ale ne tolik sci-fi.

20.02.2016 3 z 5

Jaro Jaro Rod Rees

2. díl tetralogie PoloSvět mi přišel o trochu slabší než první, ale pořád se mi moc líbil.
Děj je velký převrat, když jsem zjistil, že vše je vlastně zcela jinak než bylo v Zimě.
Jaro byla pořád velká jízda, i když méně čtivá.

03.10.2015 4 z 5

Postel Postel David Whitehouse

Kniha se četla rychle, i když občas zdlouhavé pasáže zpomalovaly čtení.Oproti tomu má kniha zajímavý námět a pohled na abnormálně obézní lidi je zajímavý (aspoň pro mě).Závěr mě trochu překvapil a sdělení či pointa příběhu mě donutila k zamyšlení.

Celkový dojem: Kniha se mi líbila a předčila má očekávání.Rozhodně doporučuji :)

15.07.2015 3 z 5