Ralemo Ralemo komentáře u knih

Veci, ktoré v nás ostanú navždy Veci, ktoré v nás ostanú navždy Lucy Score

Tak toto je asi nejlepší kniha co jsem tento rok četla, a že jich bylo vážně hodně! :) Nádherně vymyšlený příběh se spoustou dramatu, zápletek, bolesti, ale zároveň objevení lásky. Kéž by kniha měla více stran, bylo mi líto, když jsem byla u konce. Nádherné prostředí městečka Knockemout, kniha vás od začátku pohltí a nepustí. Vše krásně popsáno, promyšleno do posledního detailu. Neskutečná hlavní hrdinka, které i přes všechny podrazy od svého dvojčete neváhá a snaží se jí opět pomoci. I když ji sestřička bodne kudlu do zad, nevzdává se a za pomocí nově objevených přátel se snaží žít nejlepší život. Přátelský Knockemout ji v tom pomáhá a má při sobě ty nejlepší muže, které si každá žena může tajně přát. Neskutečná přitažlivost mezi Naomi a Knoxem podtrhuje dokonalost této knížky. Určitě doporučuji a těším se, až se ke knize někdy vrátím. :)

29.12.2022 5 z 5

Až se zase usmíříme Až se zase usmíříme Bianca Iosivoni

Velice povedená kniha, moc se mi líbila, zajímavý příběh se smutnou zápletkou, která zasahuje i v následujících letech do života hlavních hrdinů. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, příběh se spoustou dramat, smutku, viny a odpuštění. Téma nevlastních sourozenců už jsem párkrát četla, každopádně toto bylo okořeněné smutnou událostí a tím celý příběh nabral na obrátkách. Určitě doporučuji.

25.12.2022 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Julie Caplin patří mezi moje oblíbené autorky, doteď mě její knihy vždycky zaujaly, každopádně z této mám docela jiný názor. Většinou knihu přečtu na jeden zátah, k této jsem se docela musela nutit číst, abych ji vůbec dočetla, začátek mne moc nezaujal. Každopádně kniha neobsahovala žádné velké drama, ani zápletku, příjemná oddechovka k odpolednímu kafíčku, Každopádně 5* si nezaslouží. :)

19.12.2022 4 z 5

Planoucí oblaka: Nebe ve tvých barvách Planoucí oblaka: Nebe ve tvých barvách Gabriella Santos de Lima

Hezký romantický příběh, ideální k odpolednímu kafíčku. Žádné složitosti, klasické téma pilota a letušky, zajímavá zápletka, troška dramatu. Určitě doporučuji přečíst. Velké plus přikládám příběhu z pohledu obou dvou hlavních hrdinů. Nick byl miláček, ze začátku tak sice nevypadal, ale vyklubalo se z něj zlatíčko, žádný záletník. Olivie byla velice zajímavá osoba, její myšlenkové pochody určitě stojí za přečtení.

01.11.2022 4 z 5

Pan O Pan O Lauren Blakely

Hezký romantický příběh se zajímavou zápletkou v podobě tajného a zajímavého vztahu pana Orgasma a jeho zakázaného potěšení v podobě sestry jeho nejlepšího kamaráda. Vtipný, velice čtivý příběh, u kterého se vážně zasmějete. Skvělé postupné dobývání a poznávání dvou mladých lidí, kteří si k sobě postupně nachází cestu. Velká chemie, neskutečná přitažlivost, hezky napsané sexuální scény. Moc hezky napsáno, určitě doporučuji přečíst.

04.10.2022 5 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Jedním slovem pecka! Od knihy se nedalo odtrhnout. Zajímavý děj ze zápasnického prostředí. Spousta dramat, zápletek, neskutečné přitažlivosti, ale zároveň smutku a bolesti. Zoe byla odvážná dívka, která bojovala co to šlo, ale okouzlujícímu zápasníkovi Zanemu prostě odolat nemohla. Bohužel ani jejich milostný život nebyl jednoduchý, pořád jim pod nohy někdo házel klacky. Každopádně vše dopadlo, tak jak mělo. Určitě doporučuji přečíst, kniha je nádherně napsaná, hodně jsem se nasmála, nechybí ani neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny. :)

10.07.2022 5 z 5

Drahá Ava Drahá Ava Ilsa Madden-Mills

Třetí kniha od této autorky a opět pecka. Od začátku vás vtáhne do děje a nejde se odtrhnout.
Zajímavý a zároveň smutný příběh o mladinké Ave, které si odmalička prochází peklem a ani na střední škole se bohužel neštěstí nevyhne. Jedna noc a celý život je opět v troskách. Vše se snaží překonat a dokázat si, že ji jen tak něco nepoloží.
Knox sice pochází z bohaté rodiny, každopádně taky jeho život není ideální, bojuje sám se svým osudem a přitom se snaží být podporou pro svého bratra.
Ava a Knox se od prvního pohledu nemuseli, každopádně přes to všechno k sobě najdou cestičku a vše se začne ubíjet úplně jiným směrem. Jejich vzájemné přitažlivost je neskutečná. Nádherný, napínavý, smutný příběh se spoustou zápletek, drama, loučení a nakonec se šťastným koncem se vším všudy. Určitě doporučuji přečíst! :)

06.07.2022 5 z 5

Někdo jiný Někdo jiný Laura Kneidl

Moc hezké pokračování prvního dílu, jen z pohledu Julianovy spolubydlící Cassie.
Líbí se mi propletenost postav, že můžeme vidět jak se daří Mikey a Julianovi a dalším přátelům.
Každopádně zajímavé téma stydlivé holky a oblíbeného kluka, který se snaží zakrýt svoje koníčky a tím zraňuje svého nejoblíbenějšího člověka. Cassie je introvert a má ráda svůj klid a svoje zájmy. Lehce nahozené téma rasismu, nemoci, kterou dnes trpí spousta lidi.
Já určitě hodnotím kladně, aktuální téma, moc hezky, čtivě napsáno. Určitě doporučuji :)

07.05.2022 5 z 5

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

(SPOILER) Moc hezká romantická knížka, přečteno na jeden zátah, nešlo se odtrhnout. Knihy na podobné téma už jsem četla, v královské rodině není nic jednoduché, každopádně Nicholas si šel za tím co chtěl a vzdal se trůnu ve prospěch lásky.
Olivie byla skvělá, tvrdě dřela aby udržela rodinu nad vodou a zpestření ve formě sexy prince bylo třešničkou na dortu, dokud na scénu nepřišla láska a vše změnila, včetně Olivie.
Oceňuji příběh z pohledu obou dvou hlavních hrdinů, vzájemná přitažlivost byla skvělá.
Určitě knihu doporučuji, moc se mi líbila. Těším se na další díl! :)

27.04.2022 5 z 5

Iskra nádeje Iskra nádeje Layla Hagen

(SPOILER) No tak to klobouk dolů. Nádherný příběh od kterého se nešlo odtrhnout. Musela jsem knihu přečíst na jeden zátah až do konce.
Aimee a Tristan zůstanou po pádu letadla v džungli a snaží se přežít den po dni. Postupem času zjistí, že je to k sobě táhne a zjistí kdo je jejich pravá láska. Žití v džungli si ale bere svoji daň a oni se každý den bojí o svůj život.
Nádherný příběh, procítěný, emočně těžký. Kniha měla nádherný konec- šťastný, každopádně ji lehce zkazil epilog po několika letech, poslední věta odpovídala celému příběhu- „Tak veľmi ju ľúbil, že sa s ňou ni­kdy nechcel rozlúčiť. Musel odísť s ňou.“ Když nežila ona, nechtěl žít ani on. Společné zakončení celého jejich života.

18.04.2022 5 z 5

Nedokonalá dokonalosť Nedokonalá dokonalosť Sofia Schilderová

Moc hezký románek. Alex byl úžasňák, čím vším si musel projít bylo peklo, každopádně tak milý a hodný kluk to byl, bohužel utrpěl zranění a tím bylo jeho sebevědomí na nule a uzavíral se před lidmi. Sára si šla za tím co chtěla, bohužel ne vždy ji to vyšlo.Kniha obsahuje drama, zápletku, spoustu nedorozumění, spoustu smutku a trápení, ale šťastný konec zde taky je. Každopádně jejich vzájemná přitažlivost byla skvělá. Kniha byla docela dlouhá, dala by se zkrátit, každopádně určitě stojí za přečtení.

14.04.2022 4 z 5

Kým nás pravda nerozdelí Kým nás pravda nerozdelí Emily D. Beňová (p)

(SPOILER) Za mě hodnotím velice kladně. Hezky napsaný příběh se zajímavou zápletkou. Hodně dramat, Eleanor si prošla peklem, po smrti matky se ji ujme strýc a její život končí. Neustálé výhružky a mlácení si tak mladá dáma nezaslouží. Každopádně jedinou volbou je možnost útěku, to ale neví co ji ještě všechno čeká, lhaní a podvádění ji pronásleduje i v novém životě. Zajímavý konec knihy, těším se na pokračování.

08.04.2022 5 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Velmi krátký a zajímavý příběh o zakázané lásce. Moc hezky napsaná kniha, nešlo se odtrhnout. Již jednou jsem knihu četla, ale moc ráda jsem se k ní vrátila.
Zakázaná láska mezi učitelkou a studentem je zajimavým tématem k napsání knihy, příběh ale stál za to. Mezi hlavními hrdiny byla skvělá chemie, jejich výměny názorů také stály za to. Jamie byl rozmazlený spratek, který jasně věděl co chce a šel si za tím. Nedivím se že mu Mel podlehla a zamilovala se do něj. Příběh obsahoval vše, zápletku, drama a šťastný konec. Jamie byl sice puberťák, ale k Mel se choval jako dospělý muž.

02.04.2022 5 z 5

Šíleně bohatý Šíleně bohatý Kylie Scott

(SPOILER) Za mě hezky napsaný příběh se zajímavým tématem. Odpoutání od bohaté rodiny není lehké, každopádně se o to Beck aspoň pokusil a potkal lásku svého života. I přes všechen luxus který kolem sebe má, se ji snaží udržet v životě za každou cenu. Alice je příjemná, mladá dívka, která se snaží podřídit životu v bohatsví, i když o peníze jí vůbec nejde. Mezi hlavními hrdiny funguje přitažlivost, kniha je čtivě napsaná. Zajímavý pohled do bohaté rodiny a jejich problému. Určitě doporučuji. :) Klasický románek pro ženy, láska, peníze, drahé oblečení, nemovistosti, sex a šťastný konec.

24.03.2022 5 z 5

Někdo jako ty Někdo jako ty Estelle Maskame

Hezky napsaný příběh se zajímavou zápletkou. Taková oddechovka, jsem zvědavá, jak bude série pokračovat.
Mila, která žije ve stínu otce a musí trpět jeho příkazy se konečně dostane do normálního světa a pozná se s Blakem, který přesně ví jak se cítí. Jejich přitažlivost je zajímavá, jiskří to mezi nimi. Každopádně jsem zvědavá jak se jejich vztah vyvine v dalším díle.

23.03.2022 5 z 5

Nela Nela Zuzana Ryšavá

(SPOILER) Odpočinková romantická knížka, moc hezky napsaná. Romantika s mírným dramatem. Hezký vztah Adama a Nely, který i přes pár podrazů nakonec zvládl vydržet. Zajímavé prostředí vysoké školy, letního kurzu a nakonec povedená tajná láska.

14.03.2022 5 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Krásně napsaný druhý díl, opět nic nechybělo, drama, zápletka, láska, nešťastná náhoda a nakonec šťastný konec. Vztah Tru a Jakea byl krásný, je vidět, že pravá láska existuje. Klasická romantika, předvídatelný děj, ale za mě hodnotím všemi hvězdičkami.

11.03.2022 5 z 5

První pravidlo: nezamilovat se První pravidlo: nezamilovat se Felicia Kingsley

Za mě super změna oproti klasickým tématům románů. Moc hezky napsané, čtivé, nešlo se od knihy odtrhnout. Moc se mi líbilo téma zlodějů- vtipné přestřelky mezi hlavními hrdiny, zajímavé prostředí umění, Benátek a dalších měst. Autorka musí mít velký přehled co se týká dějin umění, kolikrát jsem se ztratila. Každopádně velice propracovaný román se vším všudy- neshody mezi hlavními hrdiny, zápletka, drama a šťastný konec.

Moc doporučuji.

09.03.2022 5 z 5

Tajomný cudzinec Tajomný cudzinec Martina Jakubová

(SPOILER) Moc hezky napsaný příběh, se zajímavou zápletkou co se týká bratrů Maxe a Matta. Ema nadaná zpěvačka, která jednoho večera potká Matta a prožijí spolu pár pěkných chvil na Slovensku se náhle po roce objevuje v UK a setká se s Maxem, po delší době zjišťuje, jaký je vztah mezi oběma muži. Kniha se spoustou zápletek, dramat, určitě stojí za přečtení!

06.03.2022 5 z 5

Návrat do minulosti Návrat do minulosti Tijan (p)

Z mého pohledu o něco slabší než předchozí díl, měla jsem problém ho překousat. Několikrát jsem knihu odložila, ale nakonec jsem se k ní stejně vrátila. Příběh opět napínavý, zajímavé zápletky. Zajímavé prostředí mafiánských rodin, přestřelky, tajemství, spousta úmrtí, zjišťování pravdy ohledně Emminé rodiny. Určitě stojí za přečtení.

06.03.2022 4 z 5