rumova_kulicka rumova_kulicka komentáře u knih

Vražda na Velký pátek Vražda na Velký pátek Lee Harris (p)

Mno, je to taková naivní detektivka, ale čte se dobře, není dlouhá. Když si člověk odmyslí ochotu všech vypovídat a poskytnout data obyčejné ženské, tak proč ne. Vyzkouším i další díly.

08.07.2020 3 z 5

Tyrkysové oko Tyrkysové oko Lenka Chalupová

Kniha mě celkem mile překvapila. Ty vztahy byly sice trochu Beverly hills, ale jinak se to četlo dobře. Kniha je kratší, takže to nebylo rozvleklé.

26.09.2024 4 z 5

Jako stín Jako stín Helen Fields

Dokonalá série byla dokonalá, takže jsem se těšila na další autorčino dílo. Bohužel jsem zklamaná. Chvílemi mi přišlo, že to musí být autorčina prvotina, chvílemi, že to psal někdo jiný. Vadily mi poměrně dlouhé kapitoly, psycholožka byla trochu více šáhlá, o Baardovi jsme se toho moc nedozvěděli (jak vůbec vypadá a kolik mu je?). Zato víme všechno o odporném tlejícím padouchovi, který má 10 životů. Tohle bylo fakt brrr. A ještě mi pořád vrtá hlavou jak vypadal ten venkovský dům s pětimetrovými stropy a sádrokarotonovým podhledem? Celé to bylo nějaké divné... Za sebe knihu doporučit nemohu. A po přečtení pár komentářů k dalšímu dílu vím, že ho číst nebudu.

26.09.2024 2 z 5

Dovolená očima delegátky Dovolená očima delegátky Jitka Herzánová

Vlastně nevím, jestli to je spíše k pláči nebo k smíchu. Ale jo, bavila jsem se. Ale je to přesně ten důvod, proč cestuji zásadně po vlastní ose, na tohle bych neměla nervy ani jako spolucestující.

15.07.2023 4 z 5

Vražda na den Svatého Patrika Vražda na den Svatého Patrika Lee Harris (p)

Tohle bylo vážně zamotané až příliš, spousta jmen, už jsem se v tom neorientovala. Ale do dalšího dílu se pustím hned :D

14.07.2020 3 z 5

Pozdrav z Itálie Pozdrav z Itálie Jules Wake (p)

Celé je to takové toporné a předvídatelné od začátku do konce. Nic moc...

06.07.2020 2 z 5