sabca sabca komentáře u knih

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Byl to velmi napínavý thriller, kde se střídaly kapitoly z pohledu matky a dcery. Co všechno si vymyslelo 7leté dítě, aby ublížilo své matce je nepředstavitelné. Dělala to, ale tak chytře, že před otcem bylo milá dceruška. Kdo má rád knihy plné napětí tomu doporučuji si knihu přečíst..

02.08.2019 4 z 5

Mama Mama Táňa Keleová-Vasilková

Kniha o vztazích rodičů a dospělých dětí. Četla se moc pěkně jako všechny knihy této spisovatelky. Doporučuji

31.07.2019 4 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Nemůžu souhlasit s veveronkou, že autorce jdou spíše knihy o pubertácích, ale i tahle se jí moc povedla a budu ráda, když bude v psaní románu pro ženy pokračovat. Přečetla jsem všechny její knihy, přesto, že jsem byla úplně jiná věková hranice a moc se mi líbili. Perfektně byla v knize vystižená Maxová máma, tak jak se některé tchýně chovají a ještě k tomu učitelka. Max byl narcis a líbil se mi vztah Eriky ke svojí babičce, která jí vychovala. Opravdu nemám co knize vytknout. Rovněž tak se mi líbila Těžká noc, která nebyla přehnaná a dokonce jsem si i pobrečela. Doporučuji

28.07.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Přečteno za 2 dny. Co všechno si dovede psychopat vymyslet, aby mohl týrat svou ženu. Kniha byla napínavá a četla se dobře od začátku až do konce. Doporučuji

26.07.2019 5 z 5

Šťastná kniha Šťastná kniha Barbora Šťastná

Kniha jsem si vybrala do plnění Čtenářské výzvy, ale čekala jsem, že se víc pobavím. Pro mě celkem zklamání.

25.07.2019 3 z 5

Osud tančil charleston Osud tančil charleston Táňa Kubátová

Když jsem knihu otevřela a zjistila drobné písmo a tolik stránek, nevěřila jsem, že bych jí mohla přečíst za 3 dny. Příběh Johanky a Růži se moc dobře četl. Někdy jsem nemohla pochopit, že Johanka měla na Růžu nervy. Určitě se těším na pokračování a knihu doporučuji

23.07.2019 5 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Velmi čtivá knihu z amerického venkova začátkem 20tého století. Pateince, která má za sebou pohnutý život a musí se skrývat pracuje na venkově jako porodní bába a to velmi dobrá. Protože pomáhá u porodu velmi chudým ženám, často nedostane zaplaceno. Přesto toto povolání dělá ráda a s láskou. Doporučuji knihu přečíst.

20.07.2019 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Další kniha této autorky, které mě nezklamala. Naopak jsem se od ní nemohla odtrhnout. Na rozdíl od komentáře pode mnou se mě líbili obě části. Zajímavý generační příběh kde se naráží na kostlivce ve skříni a až na konec se vše vysvětlí. Čtenáři se zde seznámí s koncem první světové války a začátkem druhé. Můžu tuto kniho doporučit.

15.07.2019 5 z 5

Přes nepřízeň osudu Přes nepřízeň osudu Danielle Steel

Mě se kniha moc líbila. Tolik děje v jedné knize, že by to stačilo na 3 romány. Knihu jsem měla problém odložit. Osudy všech 4 dětí Katy byly tak zajímavé, že bych klidně bych brala i pokračování. Jsem ráda, když mohu kriminálky proložit těmito romány od Steelové. Mám jich ještě dost nepřečtených. Doporučuji

13.07.2019 5 z 5

Ztracené dcery Ztracené dcery Joy Ellis

Kniha pěkná, napínavá od začátku až do konce. Budu se také těšit na další díly této autorky pokud něco napíše. Doporučuji

10.07.2019 5 z 5

Přesilová hra Přesilová hra Danielle Steel

Tak jsem zase sáhla po D.Steel a jsem docela spokojená. Jednu hvězdičku ubírám z toho důvodu, že je málo pravěpodobné, aby Marshallova manželka Liz za 8 let nepoznala, že její manžel žije dvojím životem. Liz, Fiona i Ashley mi byly velmi sympatické a držela jsem jim palce. Kdo má rád romantické knihy tak doporučuji.

06.07.2019 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Nesouhlasím se Soukromou, že by šlo o nejslabší knihu Aleny Morštajnové. Mě se kniha naopak líbila. Střídání kapitol otec dcera mi vyhovovala. Román jsem měla problém odložit přesto že byl smutný a přečetla jsem jej za 2 dny, abych se dozvěděla jak vše dopadne. Když jsem obrátila poslední stránku mrzelo mé, že je konec. Myslím si, že by zasluhoval napsat pokračování. Za mě doporučuji

02.07.2019 5 z 5

Ticho nemá ozvěnu Ticho nemá ozvěnu Zdeněk Hanka

Kniha mě celkem zklamala. Bylo to sice napínavé, ale něco tomu chybělo a nakonec ten neúplný konec. Tomuto spisovateli jsem moc na chut nepřišla.

30.06.2019 3 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Tak pro mě byla kniha od některých zde komentářů zajímavá a upoutala mě hned od začátku. Příběh se vyvíjel zajímavě a posledních 100 stránek jsem musela dočíst přesto, že bylo už hodně po půlnoci. Pachatele jsem neodhalila. Knihu doporučuji

29.06.2019 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Klára Janečková

Tak jako předchozí knihy Kláry Janečkové i tato se mi moc líbila a těším se na něco nového co napíše. Bylo ukázáno, jaký je problém odsoudit pedofila, který se schovává za politickou funkci. Má peníze a známe díky čemu mu vše prochází. Kniha se dobře četla. Hlavně bylo zajímavé, že jsme se mohli seznámit s práci průvodců slovinských jezkyní, která nám není úplně známá. Knihu doporučuji

25.06.2019 5 z 5

Nepouštěj se mé ruky Nepouštěj se mé ruky Michel Bussi

Tak tato kniha mě úplně pohltila. Začetla jsem se a nemohla přestat dokud jsem jí nepřečetla. Byla pro mě daleko lepší než Černé lekníny, kterou jsem četla jako první od tohoto autoru a určitě si přečtu i další. Vraha jsem jako obvykle neodhadla. Knihu doporučuji

21.06.2019 5 z 5

Musím to vědět Musím to vědět Karen Cleveland

Tak tahle kniha mě chytla hned od začátku a posledních 100 stránek jsem četla do rána do 2 hod. Velmi zajímavé téma, sympatická hlavní hrdinka a žádná hluchá místa. Doporučuji

19.06.2019 5 z 5

Mariánské léto Mariánské léto Hana Kavurová

První kniha od této autorky, kterou jsem četla a přečetla jsem ji za necelé 2 dny. Přesto, že se jednalo o vážné téma, občas byla i vtipná. Tak jak Šmoulince i mě se moc líbí obálka a proto použiji do Čtenářské výzvy. Knížku doporučuji a určitě si od autorky zase něco přečtu. Jednu hvězdičku ubírám za konec, který mi moc nesedl.

17.06.2019 4 z 5

Jako mnoho čtenářů co zde píši i mě tato kniha tolik nepobavila jako úplně první díl této série.

16.06.2019 3 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Dojemný příběh Mii, které se na JIP odvíjí celý krátký život.

16.06.2019 4 z 5