schuplik schuplik komentáře u knih

Motýlek 1 Motýlek 1 Yu Aikawa

Mně to třeba nepřišlo tak špatné, prostě průměr. :) Nejsem zrovna vášnivý čtenář mangy, přečetla jsem toho oproti ostatním celkem málo, takže nemůžu s ničím moc srovnávat. :) znám rozhodně lepší mangy, ale tohle není tak hrozné. :)

20.05.2014 3 z 5

Knížka nebyla špatná - dobře se četla, příběh taky nebyl špatný, ale je pár věcí, co bych jí vytkla. Jak už tu bylo několikrát řečeno - Google, googláci, Google, Google, Google. Ono to bylo skoro na každé druhé stránce, jak je google úžasný, nejlepší, všemocný. Kdyby to tam bylo napsané párkrát, tak možná, ale tady to bylo mockrát. Prostě ne. A další věc je epilog. Nelíbil se mi. Mnohem víc by se mi líbilo, kdyby knížka skončila bez epilogu. Ale jinak fajn oddychové čtení. :)

09.05.2014 3 z 5

Lhář Lhář Jakub Ćwiek

Tak tohle mě moc bavilo, četlo se to vážně jedna radost! Jediná věc, co mi na téhle knížce trochu vadila bylo to, že to nebyl ucelený příběh. :) Loki, mě jako postava neskutečně okouzlila, jeho humor mi prostě sedl. :D Už se těším, až se pustím do dalšího dílu. :)

17.03.2014 4 z 5

Zámek Pemberley Zámek Pemberley Emma Tennant

Možná jsem od toho očekávala víc než jsem měla, ale i tak jsem čekala nějaký příběh. Jane Austenové, ani samotné Pýše a předsudku se to rovnat, ani náhodou nemohlo. Oproti originálnímu příběhu byl tenhle hodně odbytý.

07.10.2013 1 z 5