SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Pandemie Pandemie Franck Thilliez

Tak to byla jízda, napínavé...doporučuji pro silné povahy.Obcas to bylo hodně drsné.Od autora moje první kniha a určitě ne poslední.Kniha měla více stránek,ale i tak byla skvělá.

31.10.2021 5 z 5

Útěk ze světa Útěk ze světa Lucinda Berry

Znovuobjevení ženy po 11letech odhalí temná tajemství.Na povrch se dostane dlouho skrytá zničující pravda.
Hluboké, temné, nebezpečně návykové čtení.A ten konec!!!!

16.10.2021 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Thriller mě dostal a už nebylo úniku.Napinava kniha,kterou musíte dočíst hned.

11.10.2021 4 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Po dlouhé době opět kniha co se četla rychle sama.Nechapala jsem proč by matka od malého miminka chtěla skákat pod vlak.

22.09.2021 4 z 5

Hypotéza zla Hypotéza zla Donato Carrisi

Napínavé čtení,krásne zamotané a to rozuzlení úžasné.Vypada to na pokračování...budu se těšit na další nálož.

06.08.2021 4 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Super kniha, napínavé,dobře napsané.

23.04.2021 5 z 5

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Charlie Donlea

V knize je hodně časových linek, které se ke konci knihy krásně spojí.Originalni námět.

01.03.2021

Obchod s orgány Obchod s orgány Tess Gerritsen

Opět super čtení.Ja jen nemám ráda knihy z nemocničního prostředí....i když zde to bylo napínavě napsáno.

13.02.2021 4 z 5

Mrtvý muž přichází Mrtvý muž přichází Paul Finch

Napínavé ano, četlo se to velmi dobře. Hodně prekombinovane.

25.12.2020 4 z 5

Boj se tmy Boj se tmy Becky Masterman

Zápletka se pěkně zapletla . Kniha se pěkně čte.

06.12.2020 4 z 5

Faleš Faleš Sibel Hodge

Obě knihy od autorky mě uchvátili. Opravdu skvěle čtení na den či dva. Člověk čte aby co nejdřív věděl jak to bylo.

16.11.2020 5 z 5

Na podpätkoch Na podpätkoch Dominik Dán

Přečteno velice rychle. Kniha mě zaujala, napínavé. Zápletka skvělá.

27.10.2020 4 z 5

Na okraji propasti Na okraji propasti Bernard Minier

Zvláštní kniha. Velmi ctiva, napínavá. Trošku více překlepů v knize. Vždy poznám knihy od B. Miniera má je vždy nejsilnější. V knihkupectví nejdou přehlédnout.

24.10.2020 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Zbytečně zdlouhavá kniha. Od autora jsem očekávala více. Jeho knihy mě zatím vždy zaujali. Napínavé to bylo až ke konci knihy.

05.09.2020 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Mě se velmi zamlouvali krátké kapitoly v knize. Četlo se to krásně samo. Bylo tam všeho dost napeni, mnoho vražd. Super kolektiv vyšetřovatelů.

30.08.2020 4 z 5

Sněhurčina rakev Sněhurčina rakev Kerstin Signe Danielsson

Opět bravo. Krásně drsno napsáno. Celá kniha napínavá až až. Těším se na další pokračování :-)

18.06.2020 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Bravo, skvělé čtení. Nečekané rozuzlení.

07.06.2020 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Tak to byla skvělá jízda. Beru do rukou další knihu od autorky a jdu číst :-)

03.04.2020 5 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Velmi drsná kniha o domácím násilí. Hlavní hrdinka si vytrpela své. Nakonec se s problémem vypořádala po svém.

31.03.2020 4 z 5

Poslední zkouška Poslední zkouška Hans Rosenfeldt (p)

Velice napínavé čtení. Ten konec byl opravdu nečekaný a jsem zvědavá co bude dál. Vanda a její život s rodinou je pro mě hodně nepochopitelný. Dělá z toho vědu, přitom je to tak jednoduché všechno vyřešit.

28.07.2019 4 z 5