šipek šipek komentáře u knih

Buzz Buzz Anders de la Motte

Tak jsem přečetl za dva dny. Dle mého ještě lepší jak první díl.Již se moc těším na třetí díl.

11.06.2014 5 z 5

Genesis Genesis Karin Slaughter

Trošku morbidní ale dobré typická Karin.

06.04.2014 4 z 5

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Tak opět spokojenost prostě tato autorka nikdy nezklame.

19.12.2013 5 z 5

Mefisto Mefisto Tess Gerritsen

tak asi zatím nejslabší kniha od této autorky,jinak je to má oblíbená spisovatelka,ale nějak mě tato kniha nenadchla.

11.09.2013 4 z 5

Mrazivý strach Mrazivý strach Karin Slaughter

Dávám pět hvězdiček opět vynikající kriminálka od této autorky děsivých kriminálních zápletek.

31.05.2013 5 z 5

Zběsilost Zběsilost Karin Slaughter

Mé první setkání s touto spisovatelkou a určitě ne poslední.Vynikající kriminálka,napínavé až děsivé čteno jedním dechem.Již objednávám další knihu.

22.04.2013 5 z 5

Barva vraždy Bee Larkhamové Barva vraždy Bee Larkhamové Sarah J. Harris

Odloženo po přečtení 150 stránek. Kniha mě vůbec nezaujala.

14.04.2020 2 z 5

Cesta beze jména Cesta beze jména Howard Linskey

Souhlasím se slabším hodnocení této knihy zde na databázi knih. Ani mě tato kniha moc neoslovila. V knize je dost pravopisných chyb a překlepů. Je to tak knihu přečíst a nic více od ní neočekávat, za pár dní nebudu vědět, že jsem jí četl.

21.05.2018 3 z 5

Neklid Neklid Jesper Stein

Takové pohodové dovolenkové počteníčko. Politika není mé oblíbené téma, ale zde to šlo. Určitě tohoto autora nezavrhnu ba naopak šáhnu po další knize. Detektiv Axel Steen dává knize jiný rozměr, samozřejmě kladný.

24.07.2017 4 z 5

Poslední rébus Poslední rébus Ian Rankin

Koukám, že jsem u prvních přečtených knih zde na databázi neprovedl ohodnocení. Je to již delší čas co jsem tuto knihu přečetl, ale jelikož je Rankin můj oblíbený spisovatel a inspektor Rebus jeden z nejsympatičtějších inspektorů tak dávám pět hvězdiček. Mám takové tušení, že z této série mi zbývá přečíst dvě knihy.
Vřele doporučuji.

05.06.2017 5 z 5

Final cut – Vrah z internetu Final cut – Vrah z internetu Veit Etzold

Tak jestli k nijaké knize přísluší děsivý thriller, tak je to tato kniha. Knihu doporučuji všem uživatelům facebooku. Téma na dnešní dobu super. Hrozně čtivá kniha, která se špatně odkládá.

13.09.2016 5 z 5

Tři vteřiny Tři vteřiny Anders Roslund

Pomalejší začátek, ale na konec dost dobrý.

11.09.2016 4 z 5

Odplata Odplata Anders Roslund

Dost zajímavý a dobře napsaný thriller. Téma pojednávající o trestu smrti nutí člověka k zamyšlení. Čtenář do poslední chvíle netuší jak vše může skončit.

21.03.2016 4 z 5

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

Tak tato trilogie neměla chybu. Kdo má rád tuto tématiku vřele doporučuji. Pro mě tři úžasné knihy. Kdo se chystá na tuto trilogii chce to knihy číst postupně a hned než to člověk zapomene.

05.02.2016 5 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Tak to bylo počteníčko. Bál jsem se ,že budu tápat v jménech ale dobrý. Jak se říká přečteno jedním dechem.

10.11.2015 5 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Po pomalejším začátku se Mercedes pěkně rozjede. Velmi dobře napsaná kniha , zajímavý a jednoduchý děj. Kniha mě mile překvapila.

28.07.2015 4 z 5

Vraždy na molu Vraždy na molu Ken Bruen

Tak jsem překvapený jak kladné jsou zde komentáře. Mě tato kniha vůbec neoslovila , snad to ani není detektivka. Je to jenom povídání o ničem.

28.07.2015 2 z 5

...a je čas zabíjet ...a je čas zabíjet John Grisham

Tak bych nikdy nevěřil,že dokáži přečíst knihu z americké soudní síně a ještě o 600 stránkách. Musím souhlasit s kladnými komentáři k této knize. Na mě tato kniha udělala úžasný dojem.

07.07.2015 5 z 5

Démoni Démoni Karin Slaughter

Tak má oblíbená autorka se mi zdá že nějak stagnuje.

07.06.2015 4 z 5

Tvrdohlavý muž Tvrdohlavý muž Ondřej Horák

Moc nečtu biografie a udělal jsem vyjímku. Kniha mě zaujala. Takových lidí kdyby bylo více co jdou za svým cílem a dokáží překonávat neskutečné překážky. Smekám.

27.05.2015 5 z 5