šipek šipek komentáře u knih

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Tak mě se tato trilogie líbí čím dál tím vice. Musím co nejdříve zapůjčit třetí díl dokud je vše živé. Pro mě je tato kniha dost náročná na jména a různá dějová prolínání a konec této druhé části mě dostal úplně do kolen. Nejlépe je knihu přečíst na ráz žádné odkládání ať má čtenář přehled a nemusí tápat.

15.12.2015 5 z 5

Jarní mrtví Jarní mrtví Mons Kallentoft

Mám rad tuto sérii s Malin Forsovou. Autorův styl psaní je moc zajímavý , člověk si ne něj musí zvyknout. Nevím, že tyto knihy mají tak nízké hodnocení.

17.10.2015 4 z 5

Washingtonský dekret Washingtonský dekret Jussi Adler-Olsen

Tak tohoto autora mám v oblíbených a ne nadarmo. S oddělení Q jsem přečetl všechny knihy, ale tady to je úplně něco jiného. Já politické thrillery moc nemusím, ale tady to bylo moc dobré. První stránky jsem se rozkoukával a nevěděl jsem jestli mám pokračovat ,ale pak se to zlomilo a četlo se to výborně. Kniha na to jak je tlustá měla spád , prostě spokojenost.

13.10.2015 5 z 5

Ztracené úterý Ztracené úterý Nicci French

Tak po pondělku jsem četli úterý a udělal jsem dobře, knihy na sebe volně navazují. Dávám pět hvězdiček i když první díl se mi zdál o trošičku lepší. Opět děj neuzavřen, musím se kouknout jestli již vyšel třetí díl Čekání na středu.

14.07.2015 5 z 5

Kód smrti Kód smrti Lincoln Child

Jedním slovem bída.Vůbec mě tato kniha nezaujala. Divím se že jsem to dokázal dočíst.

05.04.2015 2 z 5

Pod těmito kameny Pod těmito kameny Ann Granger

Tak taková klasická detektivka. Srozumitelně napsáno,málo postav takže se nedalo nic pomotat. Dobrá kniha na dovolenou.

25.03.2015 3 z 5

Pikový Jack Pikový Jack James Hankins

Tak mě se tato kniha moc líbila. za chvilku začnu číst Pouta.Doufám,že mě také nezklamou.

10.02.2015 5 z 5

Podraz Podraz James Patterson

Pohodové čtení,odpočinkové.

11.01.2015 4 z 5

Podlost Podlost Karin Slaughter

Tak se spíše přikláním k názoru,že je to slabší kniha od Karin.

06.12.2014 4 z 5

Fantomová bolest Fantomová bolest Thomas Enger

Tak pro mě byla tato kniha úžasná, opět otevřený děj ,takže jdeme do dalšího pokračování. Měl jsem akorát trošku problém s jmény,nějak mi vypadávaly z hlavičky.

06.10.2014 5 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Tess Gerritsen

Tak Tess je má oblíbená autorka,ale tato kniha je asi nejslabší dílo , které jsem od této spisovatelky četl.

25.08.2014 3 z 5

Žena s mateřským znaménkem Žena s mateřským znaménkem Håkan Nesser

Tak klasická detektivka na můj vkus moc jmen.

11.08.2014 4 z 5

Gravitace Gravitace Tess Gerritsen

Tak jsem dočetl tuto knihu a docela mě mile překvapila, jelikož toto téma není můj oblíbený žánr. Jelikož Tess G. je má oblíbená autorka , tak jsem si jí přečetl a nelituji. Dokonce jsem zjistil, že jsem viděl film.

09.06.2014 4 z 5

Záhrada kostí Záhrada kostí Tess Gerritsen

Tak jsem si parádně početl.Moc se mi do této knihy nechtělo (děj se odehrává v dávné době),ale byl jsem mile překvapen. Prostě perfetní čtení.

07.04.2014 5 z 5

Konec punku v Helsinkách Konec punku v Helsinkách Jaroslav Rudiš

dávám čtyři hvězdičky,pohodové příjemné čtení.

18.03.2014 4 z 5

Box 21 Box 21 Anders Roslund

Začátek byl nějaký pomalejší, ale potom se mi kniha moc líbila, dá se říci, že předčila mé očekávání.

02.02.2014 4 z 5

Letní smrt Letní smrt Mons Kallentoft

Tak celkem slušná detektivka nyní se chystám na zimní obět.

15.01.2014 4 z 5

Sluneční bouře Sluneční bouře Åsa Larsson

Má druhá kniha od této spisovatelky, pohodové příjemné počteníčko

12.12.2013 4 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Dávám čtyři hvězdičky. Očekával jsem od této knihy více, spíše hororové scény než krimi.

29.11.2013 4 z 5

Ve zlomku vteřiny Ve zlomku vteřiny David Baldacci

Dávám pět hvězdiček super kniha opět vynikající Baldacci. Doporučuji přečíst napínavá a stále záživná kniha.

23.11.2013 5 z 5