Sumiko Sumiko komentáře u knih

Vlčí dítě: Neuvěřitelný životní příběh východopruského děvčete Liesabeth Otto Vlčí dítě: Neuvěřitelný životní příběh východopruského děvčete Liesabeth Otto Ingeborg Jacobs

Vždy mě dokáže překvapit, co někteří lidé (většinou tedy ženy) zvládnou, aniž by "to vzdali" nebo se zbláznili. Jen upozornění - pokud očekáváte vyloženě Happy end (ve který jsem doufala já), tak budete zklamaní.

15.10.2015 4 z 5

Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Pavlína Klemm

Jsem schopná přečíst prakticky cokoli - ať už je to příběh podle skutečné události, nebo příběh vymyšlený.
Tohle je první knížka, kterou jsem nepřečetla - ne proto, že by mě nezaujala, ale prostě jsem dál číst nedokázala. Udělalo se mi zle, knížku jsem po pár stránkách zavřela a už je zpátky v knihovně....Myslím, že velkou "vinu" na tom má fakt, že mám malou dcerku - proto jsem asi text brala tak nějak citlivěji...

15.10.2015

Mrtvá z Nevady Mrtvá z Nevady Harlan Coben

Čtivá knížka - o tom žádná. První od tohoto autora, kterou jsem přečetla. Pokud bych ji ale měla srovnávat s ostatními (aktuálně čtu jeho 4.), tak tahle je asi nejslabší.

15.10.2015 4 z 5