tatafa tatafa komentáře u knih

Ferda Mravenec v cizích službách Ferda Mravenec v cizích službách Ondřej Sekora

Krásný, jedinečný příběh. Také jedna z knížek mého dětství.

Ferda cvičí mraveniště Ferda cvičí mraveniště Ondřej Sekora

Krásný, jedinečný příběh. Také jedna z knížek mého dětství.

Obejmi mě, lásko Obejmi mě, lásko Šárka Jínová

Krásná, romantická kniha, vřele doporučuji!!

Kousek tvé přítomnosti Kousek tvé přítomnosti Lenka Stránská

Krásný romantický příběh, vřele doporučuji.

Krátké dotyky léta Krátké dotyky léta Luděk Stínil

Krásný romantický příběh. Vřele doporučuji!

Robin na stopě Robin na stopě Thomas Brezina

Krásný, dojemný a zároveň i napínavý příběh , co víc si přát. Vřele doporučuji!

07.01.2017

Nebezpečný terén Nebezpečný terén Bonnie Bryant

Krásný, vtipný a zároveň i napínavý příběh o přátelství, co víc si přát. Vřele doporučuji!

07.01.2017 4 z 5

Po bouři Po bouři Lauren Brooke (p)

Krásný, romantický a zároveň i napínavý příběh, co víc si přát. Vřele doporučuji!

Diablo v ohrožení Diablo v ohrožení Gabi Adam

Julie na koňské farmě Julie na koňské farmě Christiane Gohl

Krásná a zajímavá série, která dokáže podrobně a přesto jednoduše popsat problematiku koní a jezdectví. Vřele doporučuji!!

V zámku a podzámčí V zámku a podzámčí Božena Němcová

Velice krásné a čtivé vyprávění, které dokáže čtenáři trefně přiblížit danou dobu. Vřele doporučuji!!!

Revisor Revisor Nikolaj Vasiljevič Gogol

Na klasiku velice snadno čtivá a poměrně i vtipně naspaná knížka, která se k maturitě četla sama. Mohu jen doporučit.

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Velice čtivá knížka, kterou jsem kdysi přečetla natolik jedním dechem, že jsem si ji musela přečíst znova, abych si vůbec uvědomila o čem je. Ale zpětně mne kniha nijak neoslovila a nepatří mezi ty, ke kterým bych se chtěla vrátit.

07.01.2017 4 z 5

Noc na Karlštejně Noc na Karlštejně Jaroslav Vrchlický (p)

Krásná a poměrně lehce čtivá divadelní hra. Bohužel se mi více líbilo novější filmové zpracování, možná díky použitému jazyku.

Krysař Krysař Viktor Dyk

Krásné, velice dobře čtivé dílo se zajímavou zápletkou. Vřele doporučuji!

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Nádherný, romantický a zároveň velice smutný příběh, který se čte jedním dechem. Vřele doporučuji!

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Krásné a poměrně čtivé dílo, které je stále aktuální. Vřele doporučuji přečtení této knížky!

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Velice krásná, čtivá a zajímavá knížka, která osloví čtenáře každého věku. Vřele doporučuji!

07.01.2017 5 z 5

Pohádky z mechu a kapradí Pohádky z mechu a kapradí Václav Čtvrtek (p)

Krásná a velmi čtivá knížka, která chytne za srdce stejně, jako stejnojmenný večerníček. Další z knížek, na kterých jsem vyrostla, a které byly doslova všudy přítomné (knížka, večerníček a navíc i CD nahrávky). Vřele všem doporučuji!!

07.01.2017 5 z 5

Křemílek a Vochomůrka Křemílek a Vochomůrka Václav Čtvrtek (p)