Turante Turante komentáře u knih

Volání úplňku Volání úplňku Keri Arthur

Trošku slabší, ale mám ráda tento typ fantasy, takže se hned pouštím do dalšího dílu.

19.12.2019 5 z 5

V zajetí slasti V zajetí slasti Nalini Singh

Opět skvělý příběh, těším se na další díl.

19.12.2019 5 z 5

Okovy minulosti Okovy minulosti Nalini Singh

Opět super, prostě je miluju!

13.12.2019 5 z 5

Ledové pohlazení Ledové pohlazení Nalini Singh

Miluji tuhle sérii, vždy mě okouzluje znovu a znovu :)

09.12.2019 5 z 5

Prohnaný Prohnaný Kevin Hearne

Rozhodně se mi ti líbilo, druid Atticus má příště něco do sebe a Oberon? Ten je nej! Vrhám se hned na další díl!

12.08.2019 4 z 5

Bouří prokletá Bouří prokletá Patricia Briggs

Já Mercy prostě miluju! Opět skvělý příběh, pravda že nebylo tolik akce, jako jindy, ale mně to nevadí. Těším se na další díl.

27.07.2019 5 z 5

Řeky Londýna Řeky Londýna Ben Aaronovitch

Mno, Harry Potter to není ani omylem, ale jinak se mi kniha četla moc dobře a určitě si přečtu i další díly. Občas se mi trochu zavařil mozek z různých technických popisů a místních názvů, ale jinak dobrá prázdninová detektivka :-)

13.07.2019 3 z 5

Jasným plamenem Jasným plamenem Patricia Briggs

Opět úžasný příběh od P. Briggs s vlkodlaky. Děj má spád a nutí vás neustále číst. Jen škoda, že tahle série nevychází častěji.

27.12.2018 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Pěkný, romantický příběh a oddechovka pro zimní večery ☺️

25.10.2018 3 z 5

Dva hroby Dva hroby Lincoln Child

Mám ráda styl psaní těchto dvou autorů i jejich náznaky nadpřirozena v příbězích. Opět výborný příběh.

07.08.2018 3 z 5

Nesmrtelní z Meluhy Nesmrtelní z Meluhy Amish Tripathi

Za mě super čtení, musela jsem si tedy chvíli zvykat, jelikož je to úplně jiná kultura i zvláštní výrazy, ale příběh vtahl do děje, že mi to pak vůbec nevadilo. Jen ten konec bych zvolila trochu jiný

27.05.2018 4 z 5

Doušek temnoty Doušek temnoty Laurell K. Hamilton

Miluji Meredit, fakt že jo :-D Mě osobně delší povídání nevadí, aspoň mám pocit, že se něco děje a kniha hned nekončí. Tímhle dílem by série v podstatě mohla skončit, jelikož to dopadlo jak nejlépe mohlo. Tak snad to další díly nezabijí :-)

29.03.2018 5 z 5

Střela Střela Laurell K. Hamilton

Opět skvělý příběh, líbilo se mi, že už se Anita tolik nelituje

10.03.2018 4 z 5

Zlo Zlo Peter Newman

Skvělé pokračování prvního dílu Tulák, přestože je hlavní postavou někdo jiný, opět je to úžasný příběh a už se nemůžu dočkat posledního dílu této série.

28.01.2018 5 z 5

Zámky Zámky Julie Garwood

Pěkná oddychovka, ale autorka má rozhodně lepší knihy :-)

16.07.2017 3 z 5

Přechod Přechod Justin Cronin

Velice zajímavá kniha pro fanoušky upírů, i když se jich příběh zas až tak netýká. Ze začátku pomalejší rozjezd, ale od půlky už to stálo za to. A rozhodně si seženu i další dvě pokračování ;-)

11.07.2017 4 z 5

Prvorozené dítě Prvorozené dítě Jiřina Prekopová

Opravdu velice zajímavá kniha, u které si člověk uvědomí spoustu věcí. Rozhodně doporučuji přečíst každému rodiči, který plánuje nebo čeká druhé dítě.

28.06.2017 4 z 5

Super kniha, která dokáže člověka donutit se zamyslet sám nad sebou :-)

14.02.2017 4 z 5

Fitness diář 2017 - Moje cesta za zdravějším JÁ Fitness diář 2017 - Moje cesta za zdravějším JÁ kolektiv autorů

Opravdu skvělý diář, který inspiruje a pomáhá vám k zdravějšímu životnímu stylu. Rozhodně doporučuji!

14.01.2017 5 z 5

Výjimečná Výjimečná Kristin Cashore

Zajímavý příběh, ale hodně podobný jako u jiných Fantasy příběhů. Navíc mě mrzí, že nebude pokračování v českém překladu :-(

23.10.2016 3 z 5