veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Něžná náruč rodičů Něžná náruč rodičů Eva Kiedroňová

'Moderni' kniha o chovani k diteti. Ocenuju, ze autorka sama v dile uvadi, ze sto lidi, sto chuti, ale muj salek to teda neni. I kdyz je knizka velmi ctiva, na cemz maji spis zásluhu velky font a mnozstvi fotek, a da se prelouskat za dve odpoledne, tak moc velka stopa v srdci čtenáře nezůstane. Ale knizce se neda uprit obsahlost dila, bavime li se o fyzické manipulaci s miminky. Jako jo, prectu si, a knížku poslu dal. Ale teda oceňuji informace o vývoji dítěte, pro prvorodice velká pomoc.

02.07.2020 2 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Naprosto predvidatelna záležitost,ale svizne to odsejpalo.

21.04.2020 5 z 5

Poustevník Poustevník Jørn Lier Horst

Zatracene ctivej kousek.

15.04.2020 5 z 5

Miss těžká váha Miss těžká váha Moa Herngren

Chtela jsem odlozit po par strankach. Jeste ze jsem to neudelala. Cekala jsem lehkou romanci a dostala jsem hutnou sondu do zivota pokrivenych lidi. Přečteno na jeden zatah, solidní narez.

05.04.2020 5 z 5

Stanice odložených lásek Stanice odložených lásek Hana Marie Körnerová (p)

Prijemne cteni, ale na hermankove udoli to nemá.

21.03.2020 4 z 5

Nechci lásku nebeskou Nechci lásku nebeskou Catherine Bennetto

Limonada na jedno odpoledne.

26.02.2020 4 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Paradni kousek, byt tema je dost temny.

17.02.2020 5 z 5

Doba jedová Doba jedová Anna Strunecká

Naprosto povinny zaklad do dnesni doby.

07.02.2020 5 z 5

Život plný iluzí Život plný iluzí Katarína Gillerová

Hrozne me stvaly prvni stranky, kdy v kazdem odstavci byla zminovana situace z minulosti, kterou doppsud ctenar neznal. Pak uz lepsi, ctiva limonada pro zensky.

27.01.2020 3 z 5

Nápady pro maminky na mateřské dovolené Nápady pro maminky na mateřské dovolené Hana Doležalová

Velmi prijemny prekvapeni. Spousta milych slov o materstvi a rodicovstvi uvodem a super inspirace na zbylych strankach.

22.01.2020 5 z 5

Manželský pakt Manželský pakt Michelle Richmond

Knizka o zvlastnim zvracenem kultu, na kterem ale je i trocha pravdy. Ctivy, i kdyz s ponekud zvlastnim koncem.

14.01.2020 2 z 5

Měj mě rád Měj mě rád Eva Urbaníková

Ctiva oddechovka, na kterou zapomenu do tydne

07.01.2020 4 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Parada, jako cela serie

03.12.2019 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Jednohubka prectena za dve hodiny. Zítra uz nebudu o knizce nic vedet, ale dneska je to ctiva, sladká limonada pro holky.

26.11.2019 2 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Super knizka, kdyz cloveka chytne lenora. Dobre se cte a je mila. Ale neni to nic, k cemu by se člověk chtel vracet.

25.11.2019 2 z 5

Černá vdova Černá vdova Daniel Silva

Moje první kniha tohoto autora a k mému překvapení velmi čtivá, byť nejde o moje nejoblíbenější téma. Určitě si přečtu i knihy přrdcházející.

17.11.2019 5 z 5

Poslední porotce Poslední porotce John Grisham

Typickej grisham.

10.10.2019 5 z 5

Poslední akt lásky Poslední akt lásky Cathy Rentzenbrink

Silna a velmi ctiva knizka. Velmi zajimavy pohled na smrt.

04.08.2019 2 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Limonada pro holky, ktera se cte sama, ale po ktery za par dni nevzdechnete.

04.08.2019 3 z 5

Jestli odejdeš... Jestli odejdeš... Adele Parks

Dlouho sem vahala, jestli si ji nenechat v moji knihovnicce knizek, ke kterym se vracim. Velmi mila a velmi ctiva knizka, ale neni preslazena. Doporucuju.

01.07.2019 5 z 5