Síla ohně přehled

Síla ohně
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1079/sila-ohne-1079.jpg 4 222 222

Ostrov tří sester série

< 3. díl

Mia je silná a hrdá žena, schopná obchodnice, která svou krásou dokáže očarovat každého muže. Ale zájem všech naráží na Miin chlad a uzavřenost, nehodlá znovu plýtvat svými city. Samova láska k ní během dlouhého odloučení neochabla a on se nyní vrací, aby jejich vztah obnovil. Zklamaná Mia se brání, avšak boj s city není jediný problém, který ji čeká. Zlá moc nabírá na síle a usiluje jí o život. Temná věštba se začíná naplňovat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Face the Fire, 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Síla ohně. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (34)

Hradčiatko
13.08.2024 5 z 5

Bohužiaľ som dosiaľ nezohnala druhý diel, tak som skočila na tretí, kým bol k dispozícii a rozhodne som nebola sklamaná, pretože Mia mi svojou osobnosťou bola najbližšia, vnímala som intenzívne jej "materinské" postavenie pre okolie, aj aké úskalia a vyčerpanie to obnáša. Mágia sa zintenzívnila, ale neprehnala, čo chválim, že sa autorka nenechala strhnúť do bizardnosti. Zostalo tam miesto na snenie, že by to azda tak nejak aj mohlo byť, veď každá žena v sebe nesieme niečo nadzemské a magické.

Zelený.úval
07.11.2022 5 z 5

Na příběh o Mie jsem se těšila už od prvního dílu. A byl super :-)

Aranel15
05.10.2022 5 z 5

Tento díl byl asi ze všech nejlepší. Škoda jen, že konec je vždycky tak useknutý.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Síla ohně v seznamech

v Právě čtených2x