Cesta domů přehled

Cesta domů
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1854/cesta-domu-1854.jpg 4 84 84

Gillian Forresterová přijíždí do San Franciska, města hippies, aby tu po rozvodu našla pro sebe a svou malou dcerku nový domov. Je přesvědčena, že na svěžím kalifornském vzduchu, obklopena pohádkovou přírodou, pookřeje a znovu získá chuť k životu. Její povolání jí otevře cestu do světa filmu a reklamy. Při natáčení na mořských útesech se seznámí s Chrisem Matthewsem, mužem s neodolatelným chlapeckým úsměvem, do něhož se vášnivě zamiluje. Gillianin vztah s Chrisem je plný napětí a romantiky, smíchu a milování, ale jen pokud se hraje podle jeho pravidel - Chris si úzkostlivě střeží svoji svobodu a ta zahrnuje i občasnou nevěru. Jejich vztah dospěje ke krizi a Gillian prchá zpět do New Yorku, kde se ocitne rovnou ve společenských rubrikách nejčtenějších deníků. Buduje si novou kariéru a seznámí se s Gordonem Hartem, který jí nabízí nejen lásku, ale také přátelství a porozumění. Potom se v New Yorku nečekaně objeví Chris, rozhodnutý získat ji zpět a oženit se s ní. Gillian stojí před životní volbou. Musí nahlédnout do hloubi svého srdce a rozhodnout se pro tu jedině správnou cestu, která ji dovede k domovu...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Going Home, 1973

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesta domů. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (8)

helenkan
20.04.2024 3 z 5

Hned na začátku se mi chtělo knihu odložit. Pak přišlo trochu zlepšení. Asi se liším od většiny čtenářů,ale přiznám se, že autorka nepatří do mých oblíbených. Její knížky nemusím. Tady jsem si splnila výzvu.

georginaa
28.09.2020 3 z 5

Někdy rozhodnutí je velice ošemetné. Pokud musí být na výběr, zda jít za svým srdcem, nebo rozumem, je to vždy na pováženou. Ke všemu ještě když máte malé dítě a nejste na rozhodování úplně sama. D.S. to umí pěkně rozebrat a vždy najde takovou cestu, kdy čtenář je spokojen. Příběh se mi velice líbil.

iiiccc
29.07.2019 odpad!

Někdy dám šanci i žánru, který mě příliš neláká. A vždycky udělám chybu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cesta domů v seznamech

v dalších seznamech1x