Obchodník se smrtí přehled

Obchodník se smrtí
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206/bmid_obchodnik-se-smrti-206.jpg 4 860 860

Thomas Lang je úplně obyčejný chlap, který pracuje jako bodyguard, popíjí whisky a projíždí se na motorce. Jednoho dne se ale jeho život obrátí naruby... Osloví ho jakýsi muž a najme si ho na vraždu amerického průmyslníka. Lang napřed nabídku přijme, posléze se však rozhodne svou oběť varovat... Jeho dobrý skutek nezůstane nepotrestán. Proti své vůli se ocitá ve víru dramatických událostí, poněkud nedobrovolně se zaplétá do mezinárodních teroristických aktivit. Střetne se s nejrůznějšími zločinci, násilníky, obchodníky se zbraněmi, vrahy i agenty CIA... Svěží, napínavý, chytrý, ale především vtipný příběh s prvky thrilleru i detektivky vypráví autor Hugh Laurie s osobitě ironickým nadhledem.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Humor
Vydáno: , XYZ (ČR)

The Gun Seller, 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Obchodník se smrtí. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (169)

FallenOne
05.09.2024 2 z 5

Herec je to skvělý. To bez debat. Ale to psaní mu fakt nejde. Čekal jsem asi něco jiného.

FanDE
14.01.2024 4 z 5

Trochu to zavánělo snahou o vtip v každé větě, ale mne to bavilo, takže proč ne.

absa2611
10.12.2023 1 z 5

Vážím si herce Hugha Laurieho. Moc. Fakt ho mám ráda. Ale styl jeho psaní mě natolik rozčiloval, že jsem se musela několikrát usilovně nutit, abych knihu neodložila.
Tolik vaty, která knihu totálně zaplácala... Děj by se dal popsat ani ne na stovce stran. Bylo to skoro čtyřikrát tolik.
Miluju sarkasmus, ironii a suchý anglický humor, ale tohle nebylo ani jedno z toho. Spíš nevydařený pokus, tlačení na pilu, aby byl obsah za všech okolností vtipný.
Jdu se uklidnit k nějaké tuctové severské detektivce. Ty mi vyhovují daleko víc...
Škoda.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Obchodník se smrtí v seznamech

v Právě čtených19x
v Přečtených1 273x