Moonraker přehled

Moonraker
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/1772/mid_moonraker-crM-1772.jpg 4 86 86

James Bond - agent 007 série

Další ze série dobrodružných románů o agentu 007 Jamesi Bondovi se odehrává v poválečné Anglii. James Bond je tentokrát nasazen jako bezpečnostní agent do nového programu britské obrany – Moonraker. Šéfem tohoto programu je milionář, extravagantní a rozporuplný válečný veterán Hugo Drax. Nejen na něj, ale i na různé podezřelé okolnosti projektu se soustřeďuje Bondova pozornost. (www.kosmas.cz)... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , XYZ (ČR)

Moonraker, 1955

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moonraker. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (12)

JanzPardubic
27.12.2021 5 z 5

Moonraker se vysloveně povedl. Škoda, že se film zcela odchýlil od knižní předlohy, protože knižní zápletku se skrytými nacisty považuji za výbornou. Příběh je povedený - v mnohém komorní - a nese v sobě kouzlo charismatického hrdiny 50. let, který patří do světa hazardních her, rychlých aut i luxusní gastronomie.

KlariN
15.10.2021 3 z 5

Velmi příjemný návrat. Je dobrý si občas připomenout vlastní kořeny jedné z nejslavnějších popkulturních ikon. Ideální četba do vlaku!

MarioKingOfPlot
20.09.2020

Jeden z románov, ktoré človeka teleportujú do doby v ktorých sa odohrávajú. Luxus, akcia, hrdinstvo, svet do ktorého chce každý z nás na chvílu utiecť. Moonraker, je o vzornom angličanovi a vlastencovi o boháčovi a géniovi spojenom v jednu osobu a to je sir Hugo Drax, vojvnový veterán a vedec ktorý stojí za stavbou rakety Moonraker s medzikontinetálnym doletom, ktorá má zabezpečiť Anglicku suverenitu počast studenej vojny.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Moonraker v seznamech

v Právě čtených1x