Na minutku o mašinkách přehled

Na minutku o mašinkách
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524201/bmid_na-minutku-o-masinkach-6527fe87f12bd.jpg 4 5 5

Třináct krátkých pohádek na dobrou noc pro malé i velké milovníky železnice, vlaků a lokomotiv! Zachumlejte se do peřin a užijte si pohádkové dobrodružství, které vás povozí po kolejích, a nejen to. Jak to dopadlo s mašinkou, která uvízla v tunelu? Kdo pomohl vláčku, který nemohl uvézt těžký náklad? Proč byla malá lokomotiva smutná? Nevíte? Tak se rychle dejte do čtení.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na minutku o mašinkách. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (3)

KlérTomson
08.08.2024 3 z 5

Ilustrace jsou krásné. Příběhy velký průměr.

Luciluc
13.05.2024 3 z 5

Knížka čtená dětem. Vybrala jsem ji v knihovně kvůli tématu, říkala jsem si, že by čtení o mašinkách mohlo zaujmout i mladšího dvouletého syna. Kniha je určena dětem od tří let, ale vzhledem k tomu, že jsou příběhy opravdu krátké a jednoduché, může zaujmout i o něco mladší děti. Pro pětiletou dceru to bylo dle mého až moc jednoduché, ale i tak jí to bavilo. Dialogy mezi maminkou a jejím synem mezi některými kapitolami mi tam přišly navíc, asi to mělo uvozovat jednotlivé příběhy, ale mě osobně to tam prostě nesedělo. Ilustrace jsou moc hezké a příjemný je i formát knihy, tak akorát do ruky.

LaKrec
16.01.2024 5 z 5

Roztomilá knížka pro děti o mašinkách. Četl jsem synkovi před spaním na dobrou noc.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na minutku o mašinkách v seznamech

v dalších seznamech1x

lokomotivy