Tichý přístav přehled

Tichý přístav
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2439/mid_tichy-pristav-L0A-2439.jpg 4 251 251

Bratři Quinnové série

Třetí kniha série Bratři Quinnové. Phillip se vždy soustřeďoval jen na svou kariéru. Příchod osvojeného malého Setha, původně opuštěného chlapce, znamenal veliký zásah do Phillipových plánů, ale hlavní hrdina postupem času k chlapci nachází citový vztah. Srůstání nové rodiny je nepříjemně narušeno příchodem neznámé ženy, která chce ve městě napsat knihu. Ve skutečnosti se její zájem soustředí právě na Setha. Záhadná doktorka skrývá tajemství, které může chlapcův nalezený domov vážně poškodit...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Inner Harbor, 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tichý přístav. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (28)

Evkaha
27.08.2024 4 z 5

Dozvídáme se něco o Philipovi a jak to všechno bylo se Sethem. Hezký příklad, jak umí rodina držet při sobě.

Kanimůra2
06.01.2023 4 z 5

Kdo četl první a druhý díl, nebude zklamán. Ani další díl neztratil nic z předešlého. Splňuje všechno, co dané téma nabízí

lusitta05
06.01.2021 5 z 5

Toto bolo dobré, až dojímavé. Veľmi ma pobavila scéna po chlapčenskej oslave, to nemalo chybu. Rodinné príbehy, to môžem, veľmi ma to bavilo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tichý přístav v seznamech

v Právě čtených1x