Bouřlivý příliv přehled

Bouřlivý příliv
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2437/bmid_bourlivy-priliv-U8Q-2437.jpg 4 270 270

Bratři Quinnové série

Druhá kniha série Bratři Quinnové. Starostlivý Ethan se snaží vybudovat prosperující podnik, aby pomohl zajistit novou rodinu. Pod jeho zdánlivě klidným zevnějškem ale dřímá tíživá minulost týraného chlapce. Kvůli Sethovi i ženě, kterou vždycky miloval, se pokouší ji překonat.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Rising Tides, 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bouřlivý příliv. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (31)

Evkaha
21.08.2024 4 z 5

Druhý díl mi přišel víc emotivní, taky minulost Ethana byla přeci jen horší a nepředstavitelná. Jsem zvědavá na další.;)

bezzink
14.08.2024 4 z 5

Friends to lovers zrovna moc nevyhledavam, ale tenhle dil me bavil vic nez predchozi. Kazdopadne tyhle problemy s genama, to rada nemam. At ma clovek detstvi jakekoliv, je pak jen jeho volba, jak se k tomu v dospelosti postavi. Zda bude nasledovat spatnemu prikladu rodicu nebo udela prave ten opak.
Tak uvidime, co prinese treti dil. Phillip je zatim opravdu velka neznama.

Hatshepsut
13.08.2024 5 z 5

I druhý díl byl velmi emotivní a nešlo se od takového příběhu odtrhnout. Takové dětství, jaké prožil Ethan, by nemělo žádné dítě nikdy zažít. Určitě si každý čtenář tohoto příběhu nepřeje pro něj nic jiného nežli šťastný konec. Jsem zvědavá na příběh Phillipa, o kterém jsme se toho zatím moc nedozvěděli. No uvidíme, co si na nás autorka připraví. Rozhodně to se slovy umí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bouřlivý příliv v seznamech

v dalších seznamech2x