Zdravím tě, temnoto přehled

Zdravím tě, temnoto
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1312/zdravim-te-temnoto-1312.jpg 4 274 274

Večer co večer usedá Paris Gibsonová k mikrofonu, aby v nočním rozhlasovém vysílání z texaského Austinu oslovila tisíce anonymních posluchačů. Jsou jejím spojením se světem a ona pro ně představuje přítelkyni, jíž se mohou svěřit se svým trápením i úspěchy. Příjemná setkávání v éteru se však změní v noční můru, když jí mužský hlas na druhém konci linky oznámí, že v nejbližších dvaasedmdesáti hodinách zavraždí mladou dívku a pak se vypořádá přímo s Paris. Moderátorka to sdělí policii a začne zoufalý závod s časem. Do hry vstupuje policejní vyjednavač, psycholog Dean Malloy, kterého Paris dobře zná. Právě kvůli němu totiž odešla z Houstonu do Austinu a setkat se s ním znovu za takových okolností pro ni vůbec není snadné. Jak se zdá, hrozba neznámého zabijáka bude pro Paris znamenat i hořkou cestu do minulosti, na jejímž konci však možná čeká příslib nového začátku... Přeložila Marie Válková. Váz., 416 stran, 12,5 x 20 cm... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Hello, darkness, 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zdravím tě, temnoto. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (56)

Babo
07.10.2023 5 z 5

Už je to několik let,co jsem něco četla od Sandry Brownové a i když jsem nezapomněla,že se mi vždy její knihy líbily,tak jsem mile překvapená,že je tomu stále tak.
Kniha se dobře čte, autorka udržuje čtenáře až do poslední chvíle v napětí a nejistotě. Určitě doporučuji.

Lvíček835
11.05.2023 5 z 5

Čtivé napínavé nebezpečné a občas silně z vrácené tahle autorka zkrátka umí psát už ten název odpovídá že je to temné občas i drsné ale úžasné,jedna z nejlepších Sandry Brown co jsem zatím četla.

Květinka008
10.01.2023 5 z 5

Autorka napínavé romány zkrátka umí. Nemohla jsem se odtrhnout a dočítala do noci... Musím se přiznat, že jsem trochu šidila a za polovinou knihy koukla na konec, abych se mohla lépe soustředit na jednání jednotlivých postav. Ač to běžně nedělám, byla jsem ráda, protože bych netušila... Hvězda navíc i za vývoj postav v romantické dějové linii. Zkrátka všechno do sebe krásně zapadlo a to je pro mě důvod, že si knížku nechávám a za pár let se k ní ráda vrátím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zdravím tě, temnoto v seznamech

v Právě čtených2x

Sandra Brown