Orlí úder přehled

Orlí úder
https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/554/bmid_orli-uder-DuA-554.jpg 4 115 115

Alex Rider série

Čtvrtá kniha série s chlapeckým hrdinou. Nedobrovolný agent MI-6 Alex Rider si se svou kamarádkou Sabinou Pleasurovou a jejími rodiči užívá prázdniny v jižní Francii a konečně se zase cítí jako obyčejný čtrnáctiletý kluk. Nečekaný, nemilosrdný útok na jeho hostitele ho však vrhne zpět do světa násilí a tajemství – a tentokrát s tím MI-6 nechce mít nic společného. Alex se tedy rozhodne na vlastní pěst vypátrat, kdo na jeho přátele zaútočil a jaký k tomu měl důvod...... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , BB art

Eagle Strike, 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Orlí úder. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (8)

TeaPeter
03.02.2022 2 z 5

Kvalita série postupně klesá a klesá. V tomto díle se už daly krásně rozeznat motivy z jiných knih, třeba z Doktora No. Jediné, co mi ještě zvedlo náladu, bylo Alexovo kolo a dres. Nemůže ještě mít řidičák, a tedy ani Bond-car. Tak alespoň Rider-bike. :)

knihomols.r.o.
04.09.2017 5 z 5

První kniha s Alexem, kterou jsem četla, musím říct, že zaručeně nejlepší díl, ráda si ho po těch letech připomenu ☺.

hana4834
10.02.2017 3 z 5

jako vždy skvělá kniha

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Orlí úder v seznamech

v Právě čtených2x