Za trest přehled

Za trest
https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/851/za-trest-851.jpg 4 196 196

Příběh ještě ne osmnáctiletého Benedikta Juliarda, který sní o profesionální kariéře překážkového jezdce. Ale pro trenéry není zatím dost dobrý a přesto, že mu politika nic neříká, otec ho chce mít po svém boku ve volební kampani. Události dostanou dramatický spád, když se Ben stane terčem útoků a boj o politická křesla se změní v otevřený boj o život. ... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Sport
Vydáno: , Olympia

10-lb penalty, 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Za trest. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (25)

simona8022
03.08.2024 3 z 5

Ne že by byla kniha špatná, spíš dost vybočovala z autorova zaměření. Jako oddechovka nezklame.

alekis
23.06.2024 5 z 5

Jako krátký zábavný vedlejšák pro mě tato detektivka vrchovatě splnila svůj účel. Nic světoborného, ale to neměl autor asi ani v úmyslu. Vydobyl z nápadu co jen šlo, pohoda džez.
Připodotknu, že krom jiného tady jde o hledání cesty k sobě otce a syna, a cesta se našla :-).

Dick Francis je pro mě pořád málo potkávaný autor, a přitom je opravdu dobrý... Jenže, jak přečíst všechno, co mě baví? Není šance, život není jen o čtení.
Takže ačkoliv jsou tentokrát koně a dostihy trochu mimo a jde tady spíš o jiné záležitosti, rozhodně, i vzhledem ke krátkému času potřebnému k přečtení: vše OK :-).

Luigi1
04.08.2023 5 z 5

Tento spisovatel si vždycky najde své obdivovatelé

Knižní novinky (2. týden)

03.01.2019

Kniha Za trest v seznamech