Modrý záliv přehled

Modrý záliv
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2441/modry-zaliv-2441.jpg 4 243 243

Bratři Quinnové série

< 4. díl

4. díl o Quinech. Příběh nejmladšího z bratrů začíná jeho návratem domů na pobřeží Marylandu mezi rodiny svých bratrů po dlouhém pobytu v Itálii, kde se prosadil jako úspěšný malíř. Než se dostal do rodiny Quinnových, zažil velice těžké dětství a o to víc si váží láskyplného prostředí v rodinách svých bratrů. Chce se konečně usadit doma, zvláště když se připomněla jeho nešťastná minulost a on je nucený čelit vydírání. Tajemství, které dlouhá léta skrýval a které mu pomohou nakonec nést jeho bratři, naruší zpočátku i silný citový vztah k mladé ženě, která se do městečka v jeho nepřítomnosti přistěhovala, aby se zbavila nežádoucího vlivu své bohaté rodiny a která se bojí možného zklamání. V rodině je ale pravidlem, že jeden bojuje za všechny a všichni za jednoho, a tak i Sethovy problémy mají šťastný konec.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Chesapeake Bay, 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Modrý záliv. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (31)

Evkaha
31.08.2024 4 z 5

Fajn zakončená série. Myslela jsem si, že už to nebude ono, ale bylo;).

Kanimůra2
14.02.2023 3 z 5

Jak jsem postupně četla sérii, moje sympatie klesaly. Čte se to dobře, to určitě. Ale zdá se mi, že příběh víc a víc zapadá do červený knihovny.
Asi nejsem cílová skupina tohoto žánru

LilluLong
24.11.2022 5 z 5

Cela séria prečítaná, mozem len doporučiť pre milovníkov tohoto žánru :) za mna cela séria dostáva 5*

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Modrý záliv v seznamech

v Právě čtených2x