Upírův pomocník přehled

Upírův pomocník
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1041/bmid_upiruv-pomocnik-huV-1041.jpg 4 667 667

Příběhy Darrena Shana série

Druhý díl upířích hororů navazuje na děj přímo tam, kde první díl Madame Okta skončil. Darren se sžívá se světem upíra a moc se mu to nelíbí, ačkoliv se mu pan Hroozley začne po dlouhé době zamlouvat. Oba dva zůstávají v Circo Monstruoso a pomáhají s vystoupením. Darren se spřátelí s hadím chlapcem Evrou. Ti při chytání jídla pro Lidičky (malí mužíci s modrými hábity cestující s Circo Monstruoso) narazí na chlapce, který se chce později k Cirkusu přidat. Seznámí se také s Ervém, který je pozdější příčinou chlapcovy smrti. Vypustil Vlčího muže... Darren odmítá pít lidskou krev, ale aby v sobě zachoval vzpomínky kamaráda, poprvé se napije...... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Vampire's Assistant, 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Upírův pomocník. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (41)

TessieB
27.08.2024 4 z 5

Sérii jsem rozečetla jako dítě a teď se k ní o několik let později vracím (a vlastně jsem jí ani nedočetla celou). První díl si pamatuji skoro slovo od slova, ale u těch dalších si myslím, že jsem toho hoooodně zapomněla. Velmi dobré čtení :)

mia.com
06.12.2023 4 z 5

Tahle serie me dost bavila jako ditko.

Luigi1
22.02.2021 5 z 5

Tento díl lepší prvního,jsem spokojen.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Upírův pomocník v seznamech

v Právě čtených1x