Dobrodružství na útesech přehled

Dobrodružství na útesech
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178/bmid_dobrodruzstvi-na-utesech-kiB-178.png 4 109 109

Dobrodružství série

Napínavý a dobrodružný příběh od světoznámé dětské autorky volně navazuje na předchozí díl Dobrodružství na ostrově. Robin, Peggy, Nora a jejich přítel Jack jsou na prázdninách na mořském pobřeží, kde společně objeví tajnou chodbu spojující dva osamocené staré domy. Ve vysoké věži jednoho z nich najdou uvězněného prince z daleké země a společně spřádají plány na jeho záchranu.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Secret of Spiggy Holes, 1940

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobrodružství na útesech. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (10)

Zemlja
30.08.2023 2 z 5

Autorka napsala spoustu knížek jako přes kopírák. Kamarádi se nachomýtnou ke zločinu. Nic proti gustu, mně stačily tři. Není vždycky úplně uvěřitelné, že by děti skutečně dokázaly něco vyšetřit nebo někoho dopadnout.

jajsemenyk
22.02.2022 4 z 5

Příběh byl hezky napsaný, ale možná bych chtěla, aby byl trochu více realistický.

pepa4081
07.11.2021 5 z 5

Nová pětka dětí, kterou jsem si hned oblíbil. Jsem velmi rád, že jsem objevil knihy Enid Blytonové, i když až v dospělosti. Skvěle se mi u nich relaxuje.
Nanejvýš uspokojivé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dobrodružství na útesech v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x