Bambi 2 přehled

Bambi 2
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140848/bambi-2-140848.JPG 4 144 144

Bambi série

Zima v lese ustupuje jaru a Bambi se svým otcem,Velkým knížetem lesa,už se těší na krásné dny prohřáté teplými slunečními paprsky.Velký kníže se snaží svého syna naučit všemu,co potřebuje znát princ.A Bambi netuší,že už brzy bude muset ukázat,zda je hoden stát se otcovým nástupcem...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bambi 2. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (19)

lis-elis
24.11.2023 3 z 5

Klasické Disneyovské ilustrace jsou opravdu skvělé. Příběh kolouška je také krásný a má dvojčata (4 roky) nadchl. Vím, že život není jen radost a požár lesa i lovci určitě do příběhu patří, aby byla v ději nějaká dramatičnost. Ale jak zmiňují i další čtenáři, smrt maminky je trochu kámen úrazu. Je sice pojata citlivě, ale právě to u malých dítek vyvolává řadu otázek. Jako matce mi nebylo dobře po těle, když jsem se snažila mým dětem citlivě vysvětlit, proč se k Bambimu již maminka nevrátí. Moc mě to mrzí, protože kvůli této pasáží se zatím budu dalšímu čtení této knihy vyhýbat :-(

essterkaa
07.10.2023 3 z 5

Smrt maminky je zde dle mého názoru dost nešťastně uchopená. To se sice takhle v přírodě děje. Ale celkem kruté pro děti a pro jejich pochopení. Zbytek knížky je moc hezký, ale už to nepřebije tuhle nešťastnou pasáž.

Janadvorackova
23.12.2022 5 z 5

Ve čtvrté, nebo páté třídě, jsem z ní psala referát, což byla docela vychytralost, když kniha obsahuje převážně obrázky :). Byli jsme čerstvě po stěhování a tohle byla jediná nezabalená kniha.
Když Bambimu umřela maminka, brečela jsem.
No a pak jsem se vrhla na fantastiku :).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bambi 2 v seznamech

v dalších seznamech4x