Dotek VIATARU prostě bomba

recenze

Dotek viatáru (2021) 5 z 5 / traceybeegee
Dotek viatáru

Ahoj, zdravím všechny milovníky fantasy knih.

Včera jsem v rámci štafety od samotné autorky
Kristina Waagnerová dočetla druhý díl zvaný

DOTEK VIATARU

492 stran

Plných napětí, nádechu erotiky, romance, akcí, ale i trochu té krutosti tu také nechybí a jak by ne?
Ano. Tato kniha se řadí mezi tzv. fantasy.
ALE DOST DOBRÉ FANTASY OD ČESKÉ AUTORKY!!!!
A to jako fakt!!!! Spadla mi brada při přečtení až do samotného konce.

ANOTACE
Sarrei se vydávají na lov a jdou po elitních jorreiskych rytířich. Sitterdal vyhlašuje misi s naprosto bizarním cílem.
Nikdo příčetný by ji dobrovolně nepřijal.
ALE od čeho jsou tu divozenky se svou šílenou královnou v čele, že?
Isarell s Bastienem jsou opět ponoření do Ymyrinych intrik - vyvaznou z nich i podruhé nebo se tentokrát utopí?

Konečně se Isarell podařilo po mnoha tvrdých soubojích získat titul princezny.
S tímto titulem nabyla i majetek s ním i poddané a sloužící, vojsko a také získala do svých služeb Bastiena. Ten v bojích získal titul stříbrného rytíře jorrei.
Dlouho si však tuto společně získanou bratrskou lásku neužili a jsou vystavení nebezpečí v podobě krutých monster ve Stínu, kam byli společně vysláni na misi díky královně divozenek a její úmluvy ze Siterdalem.
Křehká, leč dobře vycvicena princezna se nebojí ničeho. Bojí se jen o život svého přísezného bratra Bastiena. Ten díky svým nabitým schopnostem dokáže také skolit mnoho protivníků, ale dokáže přemoci úplně všechny????
A dokáže to i Isarell, kterou sama královna prověřila tak těžkým úkolem????
Ustoji všechny boje na život i na smrt???

5 z 5
A doporučuji. Doufám, že ještě o této autorce Kristina Waagnerová uslyšíme.
A ještě jednou děkuji, že jsem se mohla zúčastnit a knihu si přečíst.

Dotek viatáru Dotek viatáru Kristina Waagnerová

Sarrei se vydávají na lov a jdou po elitních jorreiských rytířích. Sittedral vyhlašuje misi s naprosto bizarním cílem. Nikdo příčetný by ji dobrovolně nepřijal. Ale od čeho tu jsou divoženky se svou šílenou královnou v čele, že? I... více