Jackpot hry

recenze

Jackpot hry (2024) 4 z 5 / virgo_books
Jackpot hry

Může vůbec vydržet dohoda o předstíraném partnerství? Nebo se to vždy zvrtne do něčeho víc?

Tahle kniha vám to možná ještě trochu zamotá.

Ačkoli se jedná o hokejovou romanci, tak je tam samotná hra opravdu jen okrajově. Takže pokud se v hokeji neorientujete, tak to vůbec nevadí.

Kromě předstíraného vztahu tu narazíte i na to, co vše můžou ovlivnit média, ale taky co můžou natropit sami lidé.

Za erotickou romanci bych tuto knihu úplně neoznačila. Sice tam nějaký scény byly, ale většinou je autorka bohužel usekla dost brzo. Některé z nich bych si ráda přečetla celé.

Co jsem si ale užívala byl Liin maturitní ročník. Jelikož jsem letos taky maturovala, tak jsem se do všech situací dokázala sama vžít.

Jinak to ale byla super oddechovka, kterou přečtete jedním dechem. Nechybí tam ale klasické drama a problémy, které musí hrdinové řešit.

3,5/5

Jackpot hry Jackpot hry Ivana Petrová

Ona chce spoznať skutočnú lásku a získať pravú priateľku. Túži byť niekým chcená a stať sa preňho stredom vesmíru. Jej realita je však taká, že nepozná vlastného otca, musí trpieť protivnú mladšiu sestru a v živote jej chýba dôver... více