Pan Masters

recenze

Pan Masters (2024) 4 z 5 / Lenny.Wolf
Pan Masters

“Pan Masters byla moje první zkušenost s tvorbou T.L. Swan, a řekla bych, že to bylo příjemné čtení. Knihu jsem si vybrala primárně kvůli věkovému rozdílu mezi hlavními postavami, což je téma, které mě vždycky naláká Jen obálka knihy je něco, po čem bych na první dobrou nesáhla. Ale tak nesuďme knihu podle obálky, že?

Tato kniha je primárně zaměřená na erotiku, ale nabízí i silný a poutavý příběh, který mě od začátku zaujal. Příběh vztahu mezi Bryel a dětmi pana Masterse byl jedním z vrcholů celé knihy. Jejich interakce přidávaly hloubku a autorka skvěle vykreslila jejich postupné sbližování.

Musím ale přiznat, že i když je kniha řazena mezi erotické romány, množství „spicy“ scén bylo na mě až příliš. Zpočátku mě bavily, ale postupem času mě začaly trochu nudit, protože byly příliš časté a místy se i opakovaly. Co mě však nejvíce vyvedlo z míry, byly výrazy pro pohlavní orgány, které autorka použila. Nevím, zda za to může český překlad nebo má autorka tak pestrý slovník, ale některé z nich byly hodně cringe a vyvolávaly spíše pocit trapnosti než vzrušení

I tak ale “Pan Masters zůstává dobře napsanou knihou s příběhem, který má co nabídnout. Pokud hledáte román, který kombinuje intenzivní vášeň s příběhem o vztazích, rodinných vazbách a věkovým rozdílem mezi postavami, rozhodně stojí za to si tuto knihu přečíst.

Navíc tato kniha je první díl ze tří a věřím, že zbylé díly si určitě brzy přečteme. Já se do nich pustím určitě

Kniha mi byla poskytnuta v rámci #spoluprace a tímto děkuji nakladatelství @grada_cz a @nakladatelstvimetafora za poskytnutí knihy na recenzi

Pan Masters Pan Masters T. L. Swan

Je mocný, charismatický, sexy a je to můj šéf – vražedná kombinace. Uspokojení z práce najednou získalo zcela nový rozměr. Když jsem si ve svém životopise vymýšlela, nenapadlo mě, že na tom bude záležet. Zamilovalo by si mě pře... více