Recenzia

recenze

Tina (2020) 5 z 5 / knihomolka_Boba
Tina

Pri tomto príbehu som si nebola istá, prečo sa volá kniha po jednej postave, keďže sa tam odohráva viac dejových liniek a rozoberajú sa rôzne postavy. Áno, najviac sa rozoberá Tinin život, no je tam dosť aj o Sebastiánovi a to ma trochu miatlo.

Adam ma v jednom momente sklamal. Rozumiem, že dôvera vyprchala, ale to čo urobil, bolo naozaj odporné.

Sebastián mi prišiel asi najviac sympatický a napriek tomu, čo sa stalo, bol z nich asi najrozumnejší.

Napriek tomu, že sa to všetko skončilo dobre, teda ako pre koho, nerozumiem jednej veci, tú som autorke spomenula v knihe a nebudem ju tu rozoberať, aby som neprezradila príliš veľa.

Príbeh celkovo sa mi naozaj páčil. Prišla jedna zápletka za druhou, no zároveň sa niektoré veci aj postupne rozuzlujú.

Postavy sú skvelo rozpísané, či už sa to týka charakteristiky, alebo celkovo toho, ako sa vyvíjajú, ako rozmýšľajú... Nemala som problém niečo si predstaviť a vžiť sa do deja aj do postáv.

Autorka má pekný štýl písania, určite si od nej chcem prečítať aj ďalšie knihy a určite by som sa chcela dozvedieť, ako sa to pre túto rodinu celé skončí.

Tina Tina Hana Repová

Rodina nemusí byť dokonalá, musí sa ale dokázať zjednotiť. Tina, Lilly, Denis a Sebastian už dávno vyleteli z rodičovského hniezda a postavili sa na vlastné nohy, avšak správa najstaršieho zo súrodencov ich prinúti nečakane sa ... více