Zabít Alexe Crosse

Zabít Alexe Crosse https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182103/bmid_zabit-alexe-crosse-XSw-182103.jpg 4 89 89

Alex Cross série

Došlo k únosu prezidentových dětí, avšak nikdo nepožaduje výkupné. Alex dělá, co může, ale kdosi vysoce postavený se snaží udržet ho mimo případ. A šance, že se podaří najít děti živé, se zmenšují. Během emotivní soukromé schůzky požádá první dáma Alexe, aby její děti zachránil. On nemá jedinou stopu a učiní zoufalé rozhodnutí, které je v rozporu s tím, v co věří.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Kill Alex Cross , 2011

Jack Bauer
01.04.2024 4 z 5

Už je to hodně dlouho co jsem četl poslední knihu ze série Alex Cross. Asi je to tím, že knih je moc a téměř každý autor se u čtenářů pojišťuje psaním rozsáhlých sérií, což už se nedá časově zvládat. S Alexem jsem skončil u šesté knihy a teď po dlouhé době přeskočil až na 18. Patterson píše velice čtivě, u této mě zaujal název, kvůli kterému se k celé sérii opět vrátím a začnu číst popořadě. Příběh není špatný, ale čekal jsem větší napětí jak to bylo v jeho prvotinách.

WaN635
24.10.2023 5 z 5

Po hodně dlouhé době jsem si přečetla svého kdysi oblíbeného Alexe Crosse.
Při čtení se mi vybavovala jeho rodina, rostoucí děti a zároveň jsem spolu s ním řešila případ únosu prezidentských dětí. Líbila se mi i linka s Rodinou a to většinou téma teroristů v knihách nevyhledávám.
Kniha byla napínavá, měla spád a brzy si Alexe zase přečtu.

Marcik7
13.08.2022 5 z 5

Myslela jsem si, že mě to nebude moc bavit, protože terorismus a politiku v knihách nemusím, ale opak byl pravdou. Mělo to spád, bylo to napínavé, velmi tomu jako vždy napomáhají krátké kapitoly, prostě to odsejpá. Takže za mě opět za pět pro Pattersona.

mariva
29.10.2020 4 z 5

Knížka se výborně četla, jako všechny autorovy knihy. Ze série s Alexem je to první kniha, kterou jsem četla, ale zdá se, že mě taky bude bavit. Jen mi moc nesedí téma terorismu, a to zde bylo hodně rozšířené. Snad budou další knihy zajímavější.

Stanas513
07.06.2019 5 z 5

Jako každá kniha od Pattersona - báječné čtení.

maxim248
17.02.2019 2 z 5

Ze začátku mě knihy s A.Crossem bavily,ale s každou další knihou mám pocit,že je to stále stejné a dokola,už jsem je přestal číst.

konicekbily
10.10.2018 4 z 5

Autor poměrně aktuální téma zpracoval přesně tak, jak umí. Má vypracované schema, kdy kromě hlavní zápletky, rozvíjí také děje kolem své vlastní rodiny. Píše pro okruh svých věrných čtenářů, a pokud udrží směr i nastavenou laťku, bude to velice dobré odpočinkové čtení i v budoucnu.

Bar16
07.05.2018 5 z 5

Často jsou příběhy s Alexem propojené s teroristy. Toto téma nemám moc ráda, ale stejně jako u knihy Štastné a veselé bylo spíše na vedlejší koleji. I proto se mi příběh hodně líbil. Takový typický Patterson. Těší mě, že i přes tu spoustu knih, které autor vydává, neklesá jejich kvalita.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Garfinela
26.02.2018 4 z 5

Vynikající jako vždy

postrach
14.08.2017 4 z 5

Kniha je o politice.stále aktuálním tématu.Náboženský fanatici,unesou prezidentovi děti.Alex se vrací do minulosti.Vzpomíná na psychopatického únosce a vraha.Krátké kapitoly,lehce čtivá kniha.Tak se jeví prvních100 stran,které jsem přečetla najedenkrát.Tato kniha,se mi jeví,jako zatím nejslabší a nejhorší,z celé série.Autor nemůže mít všechny knihy nej...,když jich napíše tolik.Alexe dostihne minulost-zase.Pomsta!Někdo se ho pokusí zabít.Cekala jsem víc....

Kerberos
20.06.2017 4 z 5

V sérii má ipovedenější díly.

ivoiro
06.11.2016 4 z 5

Zajímavý pohled na temnou stránku naší současnosti.

čef
28.03.2015 5 z 5

Kniha se určitě přečte snadno a rychle. Jednak je děj akční a napínavý, za druhé není pak myšlenkově nijak zvlášť objevný, takže se takzvaně nezadrhnete hlubokým přemýšlení nad duševním poselstvím. Obdobných knih je dvanáct do tuctu, tímto však tento román nijak neshazuji, je to dobře odvedená práce profesionála, který ví pro koho píše a dá čtenáři thrillerů vše, na co je zvyklý.

kelve
01.03.2015 5 z 5

Četla se dobře, rychlý děj. Únosy dětí a terorismus, dvez silná témata. Musím vsak říct, že když si čtenář snaží v ději sám hledat pachatele, skoro dojde ke stejnému závěru.

elleyne
08.02.2015 2 z 5

Tak tentokrát se budu v hodnocení lišit. S Alexem Crossem jsem ještě jiné nečetla, ale od autora to není moje první kniha, a pro mě zatím nejslabší.

Evus
18.11.2014 5 z 5

Asi jedna z nejlepších Crossovek, už jenom proto, že tentokrát Patterson moc nekombinuje a děj není tak přitažený za vlasy...

judy1
09.04.2014 5 z 5

Opět skvělá detektivka, jako ostatně všechny jeho knihy. Opravdu stojí za přečtení a když začnete, neodejdete, dokud není přečtená.

sabca
28.03.2014 4 z 5

Kniha se četla pěkně, jako všechny knihy tohoto autoru. Mám ráda příběhy s Alexem. Zase se jednalo o dva na sobě nezávislé zločiny a to únos prezidentových dětí a teroristický útoky. Stojí za to knihu si přečíst.