Ano, pane řediteli

Ano, pane řediteli
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503651/bmid_ano-pane-rediteli-QFG-503651.jpg 4 279 279

Míša nesnáší Adama od první chvíle, kdy nakráčel do firmy a usedl na ředitelské křeslo. Pevně převzal otěže velení a všem svým zaměstnancům dává náležitě najevo, že on je šéf. S Míšou to ale nemá tak jednoduché, je lvice tělem i duší. Její bojovná povaha jí dodává odvahu se postavit proti němu a říct mu z očí do očí, co si o něm doopravdy myslí, i kdyby to pro ni mělo mít následky. Adam není zvyklý, aby mu někdo odporoval, a už vůbec ne jeho podřízená, jenže její drzost ho přitahuje, a proto ji občas vytáčí schválně. Můžou spolu ty dva vůbec vycházet? A co když kartami zamíchá Adamova minulost, která dožene jeho i Míšu?... celý text

MarusKra
09.10.2023 1 z 5

Od knihy jsem mela teda o dost vetsi ocekavani.

hanaseidl
25.09.2023 1 z 5

Uz po par strankach je jasne, ze to nebude pro me. Tuctove napsano. Spatne se to cetlo. Hlavni hrdina nesympaticky. Rozhovory plytke. Nedosteno

Onceuponthetime
15.09.2023

Knihu jsem nedočetla, takže ani nehodnotím. Pro mě je romantizace znásilnění hodně přes čáru. Consent je sexy a to vždycky!

Kacatko86
09.09.2023 2 z 5

Skvělá obálka a v době, kdy jsem si knihu dávala na seznam měla i skvělé hodnocení. Bohužel, u toho taky zůstalo. Začátek knihy mi připomínal porno, kdy si to bez jakýchkoliv emocí rozdali v zasedacce, na zachodcich... Ona byla chladnější víc než on. Pak následovala jedna sexuální scéna za druhou a zhruba za půlkou se začali řešit úplně jiné věci než sex, děj přešel v romantickou naivní linku se zápletkou.

adela2230
27.08.2023 3 z 5

Klasický romantický příběh. Za mě příběh pokulhával, některé pasáže bych zkrátila. Ze začátku mě kniha bavila, ale ke konci mi to přišlo slabé.

mischa5364
27.08.2023 4 z 5

Já to miluju. Milostný vztah v práci, šílená bejvalka a drzá hlavní hrdinka.
Míša to je prostě střelec. Nenechala si od Adama nic líbit a to že se fakt někdy choval jako korunovaný debil. A to říkám ještě slušně. Samozřejmě i Adama si člověk oblíbí. Ale to spíš proto, že je neskutečně sexy a hlavně díky Míše.
Jejich vztah mě bavil od úplného začátku až do konce. Byla jsem strašně zvědavá kam až může jeho bývala přítelkyně zajít. Blázen jeden.
Konec taky pecka. No já si snad nemám na co stěžovat.

Vknihách
18.08.2023

pikantné, romantické, dramatické

Niekde som zahliadla, že táto kniha je porno. Nie, nie je. Je to romantický príbeh (aj keď ho tak možno samotná autorka ani nazývať nechce) s riadnou dávkou erotických scén. Nič pre hanblivky..

Podobných, kancelárskych príbehov už bolo napísaných neúrekom, ja som ich až toľko neprečítala a ani nemám rada porovnávanie, tak sa zaobídem bez toho. Lucie Srňánková ide s kožou na trh! Pikantné scény píše veľmi dobre, žiadne mušličky či nektarinky tu nenájdete a musím povedať, že aj kreativita v tejto oblasti Lucii rozhodne nechýba.

Srňánkovej štýl písania je príjemný, stránky sa otáčali samy, dokonca aj zvraty a sex sa striedali priamo úmerne bežnému životu postáv. Autorka použila moje obľúbené striedanie kapitol z pohľadu ženskej aj mužskej postavy, čo naozaj oceňujem. Vidieť do hláv oboch hlavných hrdinov je pridaná hodnota príbehu. Obe postavy boli skvelé. Asi tak do polovice. Potom to u mňa trošku sem-tam zaškrípalo a pretočila som očami, ale chápem kvôli veľkej zápletke (žiadny wau efekt sa u mňa nedostavil, asi si užíval miešaný drink na Bali), ktorá bola presne podľa mojich predpokladov(čo nie je plusový bod), postavy sa správali divne, mimo svojich povahových čŕt, ktoré som mala možnosť obkukať od prvých strán.

Veľmi sa mi však páčila romantická linka aj vyvíjajúci sa vzťah Míši a Adama. Dokonca aj úplne prvý fyzický kontakt bol super, napriek tomu, že by sa mohol považovať za cez čiaru. Toto bolo za mňa úplne v poriadku. Vášnivé, dravé, živočíšne temperamentné, ako obe zúčastnené strany.

Jsi moje droga a já bez tebe nepřežiju. Každej den potřebuju svoji dávku.

smrčci
05.08.2023

Nerada dávám špatná hodnocení, proto se dnes vyhnu hvězdičkám.
Prvně chci říct, že obdivuji každého, kdo zvládne napsat a vydat knihu. Autorka nepíše špatně a její styl je velmi čtivý. Kniha také není plná chyb ani překlepů, takže za to určitě palec nahoru.
Přesto jsem knihu nebyla schopná dočíst, ačkoliv mám tento druh literatury docela v oblibě. Nesedla mi ani jedna z hlavních postav, vzájemná chemie tam cítit nebyla a nějak jsem nebyla schopná věřit ani Adamovým citům. Po prvním Miluji tě jsem knihu zavřela.
Měla jsem také velký problém s první sexuální scénou, jejíž začátek by se dal klidně pokládat za znásilnění. To, že žena řekne ne, má znamenat ne a nezáleží, na tom, že si muž myslí, že lže a že ve skutečnosti chce. Možná, že jsem přehnaně citlivá a že spoustě čtenářek to přijde v pořádku a vzrušující, ale mně ne.
Kniha je plná klišé erotických románů a je v ní patrná inspirace zahraniční literaturou např. Božským bastardem, kterého jsem teda vzhledem k podobnému duchu sexuálních scén taky nedočetla.

adela.hol
02.08.2023 5 z 5

Míša pracuje ve firmě rodiny Šilerových. Je asistentkou Tomáše, se kterým se vzájemně respektují a váží si práce jeden druhého. Velkým šéfem je Tomášův starší bratr Adam, který pozici převzal po otci poté, co se vrátil z Ameriky. Od chvíle co do firmy vešel, jen rozkazuje, křičí a nadává. Jediným, kdo je schopný se mu postavit a od plic říct, co si myslí (když nepočítám Tomáše) je právě Míša. Místo toho aby dostala vyhazov (což by v reálu určitě dostala) je potrestána Adamovým zájmem. A za to by ona jeho v reálu spíš udala, než aby to s nadšením přijala. Jenže se nacházíme v erotickém románu, tak proč ne?

Musím se přiznat, že nejdřív mi to přišlo z obou stran moc hr. Ani se nestačili pořádně pohádat v soukromí a už to jelo, jak na běžícím páse. Stejně tak mi trochu vadily Adamovy rozhovory s kamarády, kde řešili pořád to jedno. Jenže ... v tomto typu románu budou těžko řešit, kolik platí měsíčně za hypotéku a milenci nebudou v kanceláři ztrácet čas mluvením o klientech. Když jsem se tedy od těch okolních věcí v myšlenkách odprostila, už jsem si to jenom užívala.

Kniha je vyprávěna střídavě z pohledu Míši a Adama, což mám nejradši. Začetla jsem se od první stránky a nešlo přestat. V podstatě jsem dala knihu za jeden den.
První to vypadalo, že kniha bude jen o erotických scénách a střídání míst, kde se budou odehrávat (scény byly mimochodem naprosto bravurní a plnily přesně to, co při čtení měly), ale před první půlkou se to zlomilo. Objevila se tu velmi originální zápletka upozorňující na dvě vážná témata, která bohužel mohou být i reálná. Opět jsem toto slovo musela použít, protože právě ve druhé části se objevilo drama, které jsem v erotickém románu opravdu nečekala. O to víc mě bavilo číst a zjišťovat, co bude dál.

Autorka svou prvotinou rozhodně nastavila laťku vysoko a závěrem musím poznamenat, že kdyby v knize nebyla česká jména, tak ani nepoznám, že je to od české autorky. Za mě spokojenost a těším se na další knihu.

barbora4816
25.07.2023 5 z 5

Velice se mi líbil čtivý, osobitý styl autorky, člověk se místy i zasměje. Hodně jsem obdivovala popisy a celkově vykreslenou estetiku celého příběhu. Běžně erotiku nečtu, ale můžu říct, že sex byl v knize hojný, přesto nebyl repetitivní, a i když byl nepochybně hlavním tématem, nebyl samoúčelný. Nakonec ani trocha akce a napětí nechyběla. Skvělé a zábavné čtení :-)

Books_by_Dee
08.06.2023 4 z 5

IG: books_by_dee

Začnu tím, že z nějakého zvláštního důvodu jsem si myslela, než jsem se začetla, že půjde o školní prostředí (ředitel vs. učitelka). Nevím, proč jsem měla v hlavě, že ředitel musí být jedině ve škole. No, jen tip pro autorku námět na další erotickou knížku, protože opravdu doufám, že má v zásobě připravené další a další. Tahle byla totiž úžasná.

Za víkend přečtená knížka, která byla neuvěřitelně vtipná, romantická, ale hlavně děsně sexy. Hned na 25 stránce si to rozdají (a jak ). Na se na nic nečeká. A to od erotické knížky chci přeci Míšu, hlavní postavu, jsem milovala. Neměla zrovna jednoduché dětství, a přesto se z ní stala osobnost s velkým O, která si jen tak nenechá nic líbit. Adam byl kretén, BYL. Choval se tak. Ale nebyl byl to brouček (já se zamilovala a nestydím se to veřejně přiznat).

Jediné, co mě šíleně vadilo bylo to, jak Míša neuměla komunikovat. Prostě se něco stalo, a ne aby to s Adamem probrala a vyslechla ho. Ona si to prostě přebrala podle sebe. Komunikace je podle mě klíč k úspěšnému vztahu a tady by se Míša ještě měla učit.

Pořád jsem si říkala, co asi přijde za zvrat ale tohle jsem nečekala. Ale zase skvěle napsané, pořád jsem čekala, co ještě horšího může provést.

Erotické scény byly napsané moc dobře, ale je fakt že ke konci jsem je už trochu očima přeskakovala, protože jsem chtěla trochu víc děje než sexu.

Za mě je kniha jedno velké překvapení, nečekala jsem, že budu až tak nadšená. Trošku doufám, že by z toho mohla být série, jak jsem zvyklá u některých cizojazyčných autorek a v pokračování by mohla nějaká ženská zkrotit Richarda.

Pokud si chcete přečíst dobře napsanou erotickou knížku a to ještě od české autorky Ano, pane řediteli je ta správná volba.

Mon.CouCou
07.06.2023 5 z 5

Lucie Srňánková rozhodně překročila mantinely a napsala erotickou knihu, která by i v zahraničí patřila mezi bestsellery!

Nenávist. Opovržení. Vášeň. Touha. Dominance.
Těch přísudků bych mohla napsat celou řadu. Drzá Míša a nadřízený arogantní Adam. Jejich trnitou cestu k srdci jsem si vážně užila. Lucka nás hned na začátku posadila s rozpaky do křesla-co bychom na místě Míši udělali my. Žalovat? Neee, to by byla přece škoda! Já tuto knížku miluju!
Odvážná podřízená v nás tak vyvolala zvláštní pocity. Z erotických scén - no upřímně - manžel je nadšený, když takovéto knihy čtu. Lucka však nezůstala jen u klasické mokré knihovny, ale zakomponovala super děj a zápletky, které jsem nečekala. Navíc, Lucie píše vážně poutavě a co jsem si s ní psala, máme se na co těšit.
Rozhodně se těším na další knihy a peprnou beletrii Ano, pane řediteli! DOPORUČUJI!

Emma27
04.06.2023 2 z 5

Taky jsem ji precetla na doporučení z recenze,ale čekala jsem více.

Bryel
25.05.2023 2 z 5

Čekala jsem víc.
Vadily mi ploché postavy a jejich nedopracovaná psychologie, jejich chování na mě často působilo nesmyslně. Vzájemné chemii jsem moc nevěřila. Kapitolou samo pro sebe bylo chování na pracovišti z pohledu obou postav, to za mě bylo až absurdní. Celkově jsem měla problém se začíst a tentokrát se s názorem většiny neshodnu. Ač mě to u české autorky mrzí..

dooky
17.05.2023 3 z 5

Od knihy jsem čekala hodně. Těšila jsem se na tolik vychvalovaný román, navíc z pera české autorky...Zarazila jsem se však hned na začátku a to nepřirozeně rychlým spádem, bez jiskření a chemie mezi hlavními hrdiny. Já ty knihy, kde se na to vlítne hned během prvních pár kapitol prostě nemusím. Potom následovaly někdy dosti hloupé dialogy, chování Míši ke konci občas bylo, jako kdyby jí bylo patnáct let. Jako dobrý nápad beru linku s psychicky nemocnou bývalou přítelkyní, ale celé to na mě bohužel působilo napřirozeně a nedokázalo mě to vtáhnout a držet dvojici palce. Na druhou stranu nemohu tvrdit, že by kniha byla nějaký průšvih. Autorce moc držím palce, určitě o ní ještě uslyšíme a já budu doufat, že v tomto žánru bude pokračovat.

lenickakrasno
15.05.2023 5 z 5

Parádní příběh plný napětí, erotiky a očekávání. Užila jsem si ho na maximum. :)

NatálieK.
11.05.2023 5 z 5

Koukám, že na českém trhu rostou nadějné autorky, toto už je v krátké době další objev, super kniha!

NannyOgg24
08.05.2023 4 z 5

Dobře napsaná kniha, hlavní hrdinové sympatičtí.

katallinka
02.05.2023 3 z 5

Od knížky jsem měla hodně vysoké očekávání. Česká autorka, navíc skvělé hodnocení. U mě se, ale dostavilo celkem velké zklamání. Hrozně mi vadilo chování hlavních hrdinu a chyběla mi tam jiskra mezi nimi. Začátek byl pouze o šikaně na pracovišti a to mě hrozně odradilo a pak už to bohužel pro mě nemohlo nic zlepšit. Knize se rozhodně nemůže upřít čtivost a asi i nápad, který za mě bohužel moc nefungoval. I když nerada dávám českým autorům nízké hodnocení, tak 2,5*.

Tacovševidí
30.04.2023 5 z 5

Bylo to super, sedl mi styl autorky. Ze začátku bylo sice hodně erotických scén, až se místy mohly omrzet, ale pak se to usadilo a bylo to o jejich lásce a budování vztahu. Zápletka skvělá, ta celý dojem z knihy zvýšila. Rozuzlení a konec dojemný, i slza ukápla. P.S. Jako odstíny mi to rozhodně nepřišlo, ten kdo to k nim přirovnává je snad ani nemohl číst.

pro ženy erotika

Lucie Srňánková