Ano, pane řediteli

Ano, pane řediteli
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503651/bmid_ano-pane-rediteli-QFG-503651.jpg 4 276 276

Míša nesnáší Adama od první chvíle, kdy nakráčel do firmy a usedl na ředitelské křeslo. Pevně převzal otěže velení a všem svým zaměstnancům dává náležitě najevo, že on je šéf. S Míšou to ale nemá tak jednoduché, je lvice tělem i duší. Její bojovná povaha jí dodává odvahu se postavit proti němu a říct mu z očí do očí, co si o něm doopravdy myslí, i kdyby to pro ni mělo mít následky. Adam není zvyklý, aby mu někdo odporoval, a už vůbec ne jeho podřízená, jenže její drzost ho přitahuje, a proto ji občas vytáčí schválně. Můžou spolu ty dva vůbec vycházet? A co když kartami zamíchá Adamova minulost, která dožene jeho i Míšu?... celý text

Euwen
08.01.2023 5 z 5

Erotický začátek knihy navnadí na nejeden příjemný partnerský večer. Sexuální scény jsou šťavnaté, detailně popsané a neopakující se.
Poté se počáteční vztah rozvine do příběhu s napínavou zápletkou.
Knížku jsem si nejdřív šetřila a začátek užívala, ale od poloviny jsem ji přečetla jedním dechem.
Nejvíce se mi líbí, že se jedná o českou spisovatelku a žádný chabý cizojazyčný překlad, protože erotických knížek z českého prostředí je málo. Bravo!

biairicia
06.01.2023 3 z 5

Takový standardní erotický román. Ale nebyl až tak otravný. Ze začátku klasické klišé, jako ve všech knihách podobného tématu, později docela čtivé. Oddechovka u které si člověk odpočine a místy se začervená.

Ditules
05.01.2023 3 z 5

Já teda na vlně plného hodnocení neujíždím a jsem celkem překvapená tolika 100%. Autorka se svezla na vlně oblíbené erotické literatury. Dobrý je, že na českou scénu celkem vydařený. Chybí mi dovysvětlení některých linek v příběhu. Každopádně plné hodnocení si zaslouží jiné knihy.

EvikU.
05.01.2023 5 z 5

Dostal se ke mně kvalitní erotický román. Ani jednou jsem při čtení neměla trapný pocit. Postelové scény byly popsány s citem, přitom velmi barvitě, při čtení jsem z nich cítila erotický náboj.

Trochu bych vytkla začátek, bylo to takový moc hr. Teda jako že tam nezaznělo, že by ona jeho nebo on ji přitahoval. Nadávali si, ona si na můj vkus až moc otvírala pusu myslím, že v reálu by letěla. Ale… jakmile proběhl první sex, tak se to rozjelo a pak už kniha neměla jedinou chybičku.

Adam je správný vysvalovaný tvrďák, což my holky rády čteme, že? ( Nejdřív to vypadá, že je to jen namachrovaný debil… Míša zase správná krásná holka, která se ničeho nelekne.. Ani protivného ředitele… Vedlejší postavy jsou tam jen okrajově.

V knize nechybí dojemná minulost, sex, láska, napětí, které příběhem pěkně zamíchá. Konec s psychopatkou jsem si užívala. A Adama bych na konci za to jak riskoval nakopala také někam.

Někdy nad erotickými knihami protáčím oči, protože některé popisy přirození nebo scény jsou prostě… no na protočení očí. Ale v téhle knize se mi to nestalo ani jednou!

Kdo má rád romantické příběhy okořeněné dávkou napětí, krásnými erotickými scénami a uvěřitelným dějem, moc doporučuji.

Jeanine8
05.01.2023 4 z 5

Asi to není nic, co by člověk už někde nepotkal, pokud preferuje tento žánr. Knize se ale nedá upříst čtivost - mě to bavilo a doporučuji.

Samii
03.01.2023 5 z 5

Velmi čtivá knížka, která je plná výborně napsané erotiky.

Hethera
02.01.2023 4 z 5

Po autorce jsem sáhla spíš ze zvědavosti, jak by tenhle typ příběhu mohl fungovat v českých poměrech a byla jsem příjemně překvapená. Příběh by mohl být propracovanější, ale dramatická složka příběhu byla docela neokoukaná a mělo to spád. Se sklenkou vína v pohodlném křesle jsem knihu nakonec přečetla za chviličku. Ráda si přečtu i další knihy autorky.

JitkaKola
26.12.2022 5 z 5

Puvodne jsem jenom dala hodnoceni bez komentare, ale uz ji ctu podruhe, protoze jsem ji nemohla dostat z hlavy. Takze knihu velmi doporucuji a netrpelive vyhlizim vic autorcinych knih.

gargamelka
25.12.2022 5 z 5

Perfektní vypnutí mozkových závitů, nesmírně čtivé. Příběh pohladí duši, která z nás by odmítla Adama? Těším se na další knihy autorky. ;)

miloslava3256
19.12.2022 3 z 5

(SPOILER) První část knihy mi až moc připomínalo dílo božský bastard. Šéf vs asistentka (tady ne přímo jeho), on výbušný, myšlenky že ji chce ojet a nekonec to udělá v zasedacce. Nenávidí se a zároveň si to rozdají. Tato část se mi víc líbila v bastardovi, nicméně po sexuálním sblížení je zápletka upne jiná! Líbí se mi téma psychické nemoci. Chybělo mi víc děje i z okolních postav, konkrétně rodičů, když se vše podělalo. Každopádně doporučuji ke čtení!

dikyna
18.12.2022 5 z 5

Fakt super čtení.

evineckY
16.12.2022 5 z 5

Jedno velké, milé překvapení.
Máme tady novou českou spisovatelku a k tomu na prvotinu - moc dobrou !
Užila jsem si dlouhé cestování skvělou erotickou knihou a mohu jen doporučit :-)

Jajula75
11.12.2022 5 z 5

(SPOILER) Tak tohle se mi moc líbilo. Za české prostředí dávám první plus, protože to se v erotice jen tak nevidí, je to tu samá zahraniční kniha a kolikrát mají tak velkou reklamu, ale samotný obsah pak stojí za prd. Tady jsem nečekala nic extra, stále jsem si říkala, že čím mě může česká autorka překvapit, vždyť už jsem tolikrát byla zklamaná. No, jenže mě to opravdu překvapilo. Možná na první pohled tuctové prostředí kanceláře, ale příběh se odehrává i jinde a je velmi příjemný. Co se týká postav. Ano, Adam byl zpočátku nesnesitelný idiot, který někdy křičel až zbytečně. Ale lidé takoví jsou, věřte tomu nebo ne, jsou i daleko horší, než tahle postava. A že byl výbušný a nesnesitelný? No zkrátka to měl v povaze. Míša nechodí pro ostrá slovíčka daleko, ale spíš mi ze začátku přišlo, že neví, co chce, s Adamem se jí to líbilo, ale zároveň ho nesnášela. Chmmm a proto tam vznikalo to správné jiskření. Oblíbila jsem si i Tomáše a hlavně Richarda-měl skvělé hlášky, děvkař jeden. Příběh se odvíjel celkem rychle a později se zaměřil hlavně na jejich vztah, ten byl moc hezký a opravdu vášnivý. Zápletka zpočátku vypadala předvídatelně, ale to, co se z ní opravdu vyklubalo, bylo naprosto jiné a nečekané. Jsem člověk, co si věci rád hledá, takže jsem si ze zajímavosti vyhledala i tohle. Ta postava byla vykreslená opravdu věrohodně, a to včetně konec. A nesmím zapomenout ani na další součást příběhu - Erotické scény byly skvělé, nijak trapné, nenutí vás k protáčení očí a rozhodně tu nenajdete broskvičky, mušličky, lilky nebo kopí. Za to má autorka u mě obrovské plus. Z příběhu mi zůstaly dvě otázky - 1) co ty kolegyně Míšiny? 2) Co ta rodičů autonehoda, jak to teda bylo?... No nakonec mi na to odpověděla moje představivost. No, takže když to celé shrnu a sečtu všechna plus, převáží ta drobná mínus. Jsem nadšená, spokojená a mile překvapená. Díky, konečně český autor napsal skvělou erotiku. Takže jednoznačně doporučuji. :)

tittanie
10.12.2022

(SPOILER) Tohle pro mě byla nejvíce rozporuplná kniha, kterou jsem snad četla.
Strašně mě štvala dominance Adama a absolutně pipkojidní chování Míši.
Co musím říct, že oceňuju je, že rozchod před koncem nebyl úplně blbý. Většinou mi u všech knih vadí, protože je kvůli nějaké kravině, ale tady mi přišel docela dobrý. Jo přitažený za vlasy, ale nebylo to úplně pitomé.
A ke konci jsem ještě nějak čekala, že Míšina teta ji dovysvětlí nehodu jejích rodičů.
Musím, ale říct, že nakonec asi nelituju, že jsem knihu dočetla.

Elize
08.12.2022 4 z 5

Tak tohle se mi opravdu líbilo! Moc hezky napsané, čtivé, oceňuji střídavé vyprávění a i to, že je děj zasazený do České republiky a je opravdu český... Hlavní hrdinové jsou super a přirostou vám k srdci, i hlavní zápletka byla celkem dobrá a napínavá. Opravdu velice se autorce povedly napsat erotické scény... není jich tam úplně málo a přesto byly vždy originální, velmi vkusně a přesto žhavě napsané, že by se mohla přiučit i spousta zahraničních autorek. Taky velmi chválím moc hezkou obálku knížky. Jediné co, tak za mě se tam často opakovalo slovo 'nezájem', trochu bych některé dialogy přiostřila a trochu víc bych asi očekávala, že nám autorka zdůvodní Adamovu výbušnou povahu. Nicméně chválím a rozhodně doporučuji. Na autorčinu prvotinu je to fantastické a rozhodně se těším, s čím dalším nás čtenáře překvapí.

knihomolkaJani
22.11.2022 5 z 5

MILUJU! To je slovo, které tuto knihu vystihuje. Miluju prostředí, erotické scény, hlavní postavy i zápletku.
Všechno v této knize je přesně tam, kde má být. Já se nejprve bála, aby to nebyla jen "okecávačka", ale nakonec mi tu stránky ještě chybí.
V příběhu mi zůstalo asi pár otazníčků a začátek byl možná až moc urychlený, ale potom začala chemie pracovat a vše bylo dokonalé!
I zápletka je částečně předvídatelná, ale nečteme žádné krimi, nýbrž erotickou knihu, u které to očekáváme.
Celá kniha se odehrává na našem území, ale nemusíte se toho nijak bát (já se trochu bála, mám ráda takové trochu neznámé světy), je tam max 4x zmíněná Praha a Česko, jako takové, tam není nijak násilně tlačeno..
Užila jsem si každou stránku a doufám, že se brzy dočkáme další knihy! Lucie Srňánková má velmi sympatický styl psaní a umí postavám vdechnout život a vložit jim do úst ta správná slova.

Knihu vám doporučuji, určitě si jí zamilujete, stejně jako já!
Za knihu autorce moc děkuji! a tím mě i popostrčila k tomu, abych si tak krásný příběh přečetla co nejdříve.

JanaJanska
16.11.2022 5 z 5

Tento erotický román byl mou premiérou v daném žánru. Bála jsem se, co vám budu povídat. Ale tady jsou všechny se* scény napsány velice vkusně a přitom mají šťávu. Děj ubíhal, v podstatě to byl milostný román s hodně, ale hodně se*u (se bojím, že to smažou). :D

mstychov
11.11.2022 5 z 5

Není tajemstvím, že jsem milovníkem milostných a erotických románů. Poslední dobou jsem se jich ale doslova přečetla. Hodně z nich už pro mě mělo předvídatelné zápletky, které mě nechávaly chladnou. Knihy se mi líbily, ale neměly ten správný drive.

Do Ano, pane řediteli jsem se začetla hned od první stránky. Příběh je zasazen do českého prostředí z čehož jsem nadšená. Už mě dost unavovalo zasazování hrdinů někam, kde nežiju. Takže tady se mi líbila autentičnost.

Hlavní hrdinové jsou Míša a Adam. Kapitoly se různě střídají, takže nejsme jen u jednoho z nich. Míša je energická a vždy upřímná asistentka Adamova bratra Tomáše. Adam je ředitelem celé firmy, kterou převzal po otci. Taky je zatraceně sexy, jen kdyby všechny neustále neprudil. V příběhu se později dozvídáme za jakých okolností a proč firmu převzal.

Po celou dobu příběh krásně plyne a čtenář zažívá menší a větší zvraty, které ho vždy na konci kapitoly nutí číst dál. Jedno se autorce musí nechat, umí čtenáře parádně napínat a to i v případě erotického románu. :)

Cesta Adama a Míši mě naprosto pohltila. Celou dobu jsem je měla před očima a prožívala vše s nimi. Oba rostli spolu s postupujícím příběhem. Také bych ráda zmínila ostatní postavy, které mě chytly za srdce úplně stejnou měrou.

Chtěla bych autorce moc poděkovat za to, že dokázala do českého prostředí vtisknout kvalitní erotický román, který má zajímavou zápletku a zároveň se v něm nejedná o žádné klišé. Její erotické scény jsou uvěřitelné a zatraceně žhavé. Hlášky, které nám celou dobu předhazuje jsou naprosto vtipné a trefné a já si jich v knize oblíbila asi milión.

Zamilovala jsem si autorčin styl a doufám, že brzo vydá další erotický poklad! ️

Modrasek15
06.11.2022 5 z 5

Tyto knihy vyhledávám jako chlapi porno. To co není psáno, dožene má představivost a po dobu čtení takové knihy se můj manžel může těšit na kvalitní sex.
Knihu hodnotím kladně a vřele bych jí doporučila. To, že je v českém prostředí je za mě jedině plus. Ne vše se odehrává v Americe a Češi nejsou takoví suchaři, jak by se na první pohled mohlo zdát a to dokazuje i tato kniha.
Zápletka byla sice předvídatelná, alespoň pro mě, už od zmínění onoho jména, ale děj se vyvíjel pozvolna a častokrát vtipně. Čtení této knihy mě pohltilo. Kniha vydržela tři dny a to jen proto, že jsem byla jeden den na závodech, takže jsem nemohla číst.
Věřím, že se autorka bude rozvíjet a bude dál psát. Těším se na další její tvorbu.

romispaci
01.11.2022 5 z 5

Ano, pane řediteli se právě zařadila mezi mé nejoblíbenější knihy.
Erotické romány nejsou můj cílový žánr. Jednou za čas je vyhledám a jen tak na uvolnění hlavy je přečtu. Ale to co jsem dostala u čtení tohoto díla předčilo mé očekávání. Děj neuvěřitelně příjemně plynul, kniha má úžasně vymyšlenou zápletku a jde vidět, že si s ní autorka pohrála. Ano, pane řediteli totiž není jen o erotice, ale je v něm i drama, romantika, ale i vtipné hlášky, které se vám vryjí do paměti už navždy. A že s opravdu povedly! :)
Co se týče erotických scén, asi nebyla kniha, kde by byly tak krásně vybarvené. Člověk si u nich poposedne a je rád, když má v okolí partnera. Byly uvěřitelné, nazvané pravými jmény (nečekejte žádné broskvičky, ani mužná kopí z kterých by se člověku chtělo zvracet) a do děje naprosto seděly.
Nechybí ani infarktové chvíle, kdy jsem nadávala co se to tam děje a jen kroutila hlavou, že tohle se přeci nemůže stát. Že takhle to nemůže být.
Jenže to jsem ještě nevěděla, co příjde a ke konci už jsem téměř nedýchala, pomalu zavírala děti do komory a jen četla, četla, četla.
Hlavní hrdinové mi po otočení poslední stránky začali neskutečně chybět a věřím, že ještě nějaký čas budou v mém srdci. Adam je prostě neskutečně úžasnej parchant a Míša taková tvrdohlavá bojovnice. S oběma jsem se dokázala ztotožnit a po pár větách si je zamilovat.
Konec mě naprosto odrovnal a já nutně potřebuju od autorky číst něco dalšího, protože díky ní jsem si právě zamilovala nový žánr.
Děkuji za úžasné čtení.

pro ženy erotika