Den, kdy jsem se poznala

Den, kdy jsem se poznala https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536138/bmid_den-kdy-jsem-se-poznala-6616c6eaed67e.jpg 4 4 2

Inspirativní příběh o odvaze změnit svůj život. Edita Vojtková si v životě prošla mnoha těžkostmi. Nejrůznější ztráty, útrapy a nízké sebevědomí ji provázely poměrně dlouho. Teprve cesta do Bolívie pro ni znamenala zlom a začátek nového života. V exotické zemi se Edita stala úspěšnou módní návrhářkou, podnikatelkou a matkou. V této autobiografické knize se dělí o své poznatky a nástroje, které jí pomohly překonat těžká období, najít sama sebe a dosáhnout vnitřního klidu. Ať už se potýkáte s nízkým sebevědomím či životními těžkostmi, nebo jen hledáte cestu k větší spokojenosti, kniha Edity Vojtkové může být cenným průvodcem na cestě k poznání sebe sama a šťastnějšímu životu. „To, co se ti stalo včera, už nezměníš. Co se ti stane zítra, je jen v tvých rukou.... celý text

Literatura česká Biografie a memoáry
Vydáno: , Rosier

El día que me conocí , 2022

abilea
22.04.2024 5 z 5

Životní příběh Edity Vojtkové je téměř neuvěřitelný. Nikdy mě nepřestane fascinovat, jak roztodivně osud dokáže rozdat karty. Mnozí by to na jejím místě třeba dávno vzdali. Ona naopak neustále hledala, rostla a rozvíjela se a svojí knihou dává spoustu podnětů k zamyšlení. K opakovanému zamyšlení. Ve mně nejvíc zarezonovala věta “Nauč se milovat sám sebe, protože jediná osoba, která s tebou bude celý život, jsi ty.

ladyfromskye
20.04.2024 odpad!

Uf. Tak tohle byla síla. Větší paskvil jsem v životě nečetla. Ráda si přečtu příběhy inspirativních lidí a zdálo se, že kniha Edity Vojtkové mi přesně tohle přinese. Ale... Tohle fakt ne. Nebrat do rukou, nečíst. Nestojí to za to. Jestli byl nějaký důvod, proč tuhle věc vydat, tak jedině kvůli tomu, že autorka je sestrou jednoho našeho herce. A to je sakra málo. Prosím redaktory, aby při vybírání titulů dbali také na to, aby se to dalo vůbec číst. Děkuji.

Autorovy knížky

Edita Vojtková
česká, 1975
2024  70%Den, kdy jsem se poznala

Kniha Den, kdy jsem se poznala je v