Nevěsta na útěku

Nevěsta na útěku https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90306/bmid_nevesta-na-uteku-GPo-90306.jpg 4 54 11

Hawk's Way Family série

Tate už dávno není malá holčička a rozhodně nepotřebuje chůvu. Jak to však vysvětlit bratrům, kteří k ní nepustí žádného muže blíž než na sto mil? Chce-li poznat lásku, nezbývá jí než utéct z ranče... rovnou do mužné náruče Adama Philipse.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Rancher and the Runaway Bride , 1993

Senza Jenka
16.12.2023 1 z 5

Banální, málo uvěřitelné.

Tynule
03.04.2023 1 z 5

Život Tate řídí její bratři a docela to přehání, oni snad nevidí, že je z ní žena a ne malá holčička. Jednoho dne se rozhodne z domova utéct. Při útěku se jí rozbije auto a zastaví ji Adam Philips, který jí dá práci na své farmě Lazy S jako účetní. K práci dostane i ubytování na farmě.
Tate se snaží Adama svádět, ale on s ní nic nechce mít jelikož je panna. Po určitých události se situace otočí a Adam nadbíhá Tate. Ona si přeje prince na bílém koni který si ji vezme a budou spolu mít děti avšak to ji Adam dát nemůže.
Kniha z červené knihovny.

narisa
14.07.2021 4 z 5

Další díl věnovaný sestře Tate se mi líbil. Měla jsem radost, že se opět setkáváme s Adamem. Skvělé bylo i to, že se díky Tate opět sešli všichni sourozenci - Jesse, Farone i Gart. Doporučuji.

georginaa
17.12.2020 3 z 5

Kdo by nechtěl někdy ochranu svých bratrů. Jenže když přijde na zamilovanost a lásku, musejí bratři stranou. Totiž ti jen tak si někoho nepustí k sobě, natož pro jejich nejmladší sestru. Bylo zábavné jak si s tím Tate poradila.

jinbr
09.04.2020 4 z 5

Tate byla milá, a hlavně v sobě měla tu odolnost a tvrdohlavost svých bratrů. Mám tyhle knížky ráda k odpolední kávě a dočtení nejdéle večer v posteli :-)

Ydisara
09.05.2018 1 z 5

Někdy se mi stává, že se knížka dobře rozjede, a pak autorka udělá takovou botu, že bych knihu nejraději přepsala sama... Pokud by Adama nutil můj bratr se zbraní v ruce, aby se zachoval správně a vzal si mě, buďto bych si taky došla pro zbraň (na ranči by jistě nějaká byla) a vyhodila bych je z domu, a nebo řekla při obřadu ne (kněz by je tak neoddal)... Odešla od bratrů, protože chtěla žít po svém, a pak se nechá přinutit, aby udělala, co chtějí oni... Prostě konec byl na houby...

havrmoni
10.07.2017 3 z 5

Oproti prvnímu dílu pěkná slaďárna. Ne že by to úplně vadilo,na vypnutí mozku akorát. Hrdinka naivní a nevinná,stále křičí,že je dospělá. No nějak mě o tom nepřesvětčila. Ona bez jakýchkoliv zkušeností byla najednou expert na vztahy. Adam a bratři Tate se mi líbili.

moudivlacek
03.08.2016 3 z 5

Pokračování o sourozencích z ranče Hawk´s Way Family, tentokrát o jediné dívce v rodině. Ta utíká před přehnanou starostlivostí a péčí bratrů a najde ji u rančera Adama (viz 1. díl), oba jsou k sobě přitahováni sexuálně, ale ještě musejí urazit kus cesty, aby se sešla i jejich srdce.

PomněnkaPrvní
11.01.2014

Jedná se o druhý díl série Hawks Way Family. Tate se potřebuje vymanit z omezující péče starších bratrů Farona a Gartha, tak utíká ve svých 23 letech z domu. Svou naivitou, upřímností a prostořekostí okamžitě uchvátí rančera Adama. Toho známe z prvního dílu (Divoké oči) jako lékaře, který se ucházel o Honey (která se provdala za Jesse Whitelawa). Knížku hodnotím jako průměr, číst se to dalo, ale v paměti mi asi dlouho nezůstane a vracet se k ní již nebudu.

barkabara
07.08.2012 5 z 5

Moje první Harlequinka, kterou jsem kdy četla ....už je to spousta let, možná proto oblíbená :)

Layss
08.02.2012 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších harlequinek. Příběh o tvrdohlavé hlavní hrdince, která odmítá jakoukoliv péči od mužů.

harlekýnky

Joan Johnston