Jen pět přežije

Jen pět přežije https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535824/bmid_jen-pet-prezije-66117618a6e58.jpg 5 3 1

Osm hodin. Šest přátel. Jeden snajpr. Red Kennyová vyrazila o jarňácích s partou kamarádů na road trip. Jen ona, její nejlepší kámoška se svým starším bratrem, jeho dokonalá holka, kamarád ze školy a kluk, se kterým by Red nejradši víc než jen kamarádila. Jenže se jim v noci uprostřed ničeho porouchá obytňák a oni záhy zjistí, že v pustině nejsou sami. Někde tam ve tmě se totiž ukrývá odstřelovač. Nejde ale o žádného náhodného pomatence, tenhle chlap jde najisto – a jeho cílem je jeden z nich. Do úsvitu zbývá 8 hodin. Do té doby musí šestice uprchnout, nebo odhalit, kdo z nich skrývá děsivé tajemství, pro které je muž venku ochoten je všechny do jednoho postřílet.... celý text

Vydáno: , Cosmopolis

Five Survive , 2022

badliar_id
včera 4 z 5

(SPOILER) "What if I said you were the right people, in the right place at exactly the right time."
Další zázrak od Holly.. Nebylo to tedy tak wow, jak její NNVPHH série, ale bylo to fajn a záživné..
Občas mi to fakt nahánělo strach :dd, hlavně když jsem to četla večer..
Začátek mi tedy moc neutíkal, ale pak se to rozjelo a já nemohla přestat číst..
Jediná postava, kterou jsem nemohla vystát byl Oliver. Vůbec mi ho není líto, protože obětoval i svou vlastní sestru a bylo mu to naprosto jedno.
Potřebovala bych více scén Red a Arthura!!
Kdo má rád příběhy od Holly a celkově thrillery, tak určitě doporučuju..