Tři (s)prostá pravidla

Tři (s)prostá pravidla https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468501/bmid_tri-s-prosta-pravidla-FMe-468501.jpg 4 626 626

Klub zavázaných očí série

Pro svoji vysněnou práci bych udělala cokoli. A teď musím. Abych si zachránila kůži v kanceláři, musím prodat své tělo v exkluzivním klubu se zavázanýma očima. Zaplatil tisíce dolarů, abych mu na jednu noc patřila, ale když mi sundá pásku z očí, chci víc. Víc nocí, víc pravidel a mnohem víc tohoto nedosažitelného a nekompromisního muže. Pravidlo číslo jedna, žádné otázky. Pravidlo číslo dvě, žádné lži. Ale pravidlo číslo tři? To je vůbec to nejtěžší. Příběh plný žhavých scén, rostoucí velké lásky i vtipného nadhledu na vztahy mezi ženami a muži, taková je první kniha se série Blindfold club.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Three Simple Rules , 2015

ZapisnikTerky
17.08.2021 4 z 5

Tak tady je jde vážně o erotický román. Dokonce bych řekla, že Tři sprostá pravidla dávají pojmu "explicitní scény" úplně nový rozměr :D. Každopádně to ale byla pecka a já se moc těším na další díl. Víc v mojí recenzi.

maafa
15.08.2021 3 z 5

No....mě to úplně neoslovilo. Jednotlivé sexuální scény mi přišly jako prostě nasázené za sebou, aby toho bylo co nejvíc...Taky mi leccos nesedlo, a to si myslím, že jsem v tomto žánru četla kdeco:). Třeba takový Nový Kamelot od S. Simone byl o hodně zvrácenější, ale napsán tak zajímavě, mělo atmosféru, tajemství....
Možná mi také nesedl překlad, některá slově mě vyloženě rušila. A ta "pracovní" zápletka mi přišla dost odfláklá. Ale četlo se to rychle, za tři večery bylo hotovo:)...

Kukicka
15.08.2021 2 z 5

Ja tedy nevim, ale musim jit proti proudu. Kniha mi prisla o nicem. Vlastne o necem byla a to bylo jen to jedno :-D. Nejak toho na me bylo moc. Prokousavala jsem se tim nekolik dni. Poslednich par stran me ale zaujalo a jsem zvedava, co se stalo, takze minimalne zacatek dalsi knihy si prectu

Janápek621
12.08.2021 5 z 5

Proč jsem si dopředu nepřečetla komentáře?!! Jak já nemám ráda otevřené konce. Těším se na další díl.

Nikola_
11.08.2021 5 z 5

Nutně potřebuju další díl! Skvělé skvělé

Ketfl
09.08.2021 5 z 5

Abych řekla pravdu, měla jsem z této knihy trochu obavy. Jako ano, romány, kde se objevuje erotika, mám ráda, ale jak se říká - všeho moc škodí. Prostě jsem se bála, aby to tady nebylo na mě až moc, takže jsem ke čtení přistupovala opravdu opatrně. Naštěstí mě ale mile překvapilo, že kromě spousty erotiky, má kniha také nějaký příběh. A ne jen tak nějaký. Opravdu musím říct, že mě kniha velmi zaujala, bylo to hezky napsaný, čtivý, mělo to spád, hlavní postavy jsem si oblíbila. Jo, přiznám se, že asi u dvou "situací" jsem trochu valila oči, nejvíc asi u toho dárku k narozeninám, :-D :-D ale prostě jo, byla to sice divočinka, ale fakt to stálo za to. Jen ten konec!?? Jako upřímně doufám, že brzy vyjde pokračování.

AliceTief
08.08.2021 5 z 5

No kdybych věděla jaký to má konec, asi bych si počkala na více dílů. Rozhodně super počteníčko

Evka3814
08.08.2021 5 z 5

No tak tomu tedy říkám žhavé počteníčko. Kdo má rád vzrušující a erotické příběhy, tak s touto knihou si určitě užijete;)
Akorát VAROVÁNI...nevim jak dlouho vydržíte bez další dávky, když konec byl SAKRA tak otevřenej. Takže doporučuji počkat na celou sérii.
Jinak za mě 10☆z 5....mohu jen doporučit.
Opravdu strhující příběh ❤

žlotirova
05.08.2021 5 z 5

Dlouho jsem nemela tak dobrou knihu doporucuji ten kdo ma rad hodne podrobny sex tak sup sup přečíst

lusitta05
04.08.2021 5 z 5

No napodiv uprostred všetkého toho sexu je aj nejaký dej :D. Už som si myslela,že to až vzdám. Ale dobre sa to číta, a ja takéto môžem,človek sa tak super odreaguje. Ten koniec ma trochu naštval,tak dúfam,že ďalší diel bude čoskoro.

LilluLong
04.08.2021 5 z 5

Dlho som mala pocit, ze kniha ma minimálny dej prerušovaný s erotickymi scénami , az tak od trištvrte to začalo mat grady a pri konci ma nechalo v napätí , takze moje hodnotenie tak z 3,5 navýšila na rovných 5*

anna7852
03.08.2021 5 z 5

Wauuu,tak toto bylo velmi čtivé,velmi žhavé.
Ale ten otevřený konec,co to jako má být,potrebuju pokračování.
Včera bylo pozde:)

ivetapl
29.07.2021 5 z 5

Připravte se, že vám bude pořádné vedro, pokud se pustíte do čtení.
Tohle bylo opravdu hustý čtení. Nečekejte žádný lehký románek. Je to divoký, šílený, plné sexu. Ale ne jako rudá galerie. Tady je to všechno i reálné. (přesně jak řekla @terryaknihy )
Já knihu rozhodně doporučuji, ale pokud nemáte rádi v knihách hromadu sexu, tak se této vyhněte.

terryaknihy
12.07.2021 5 z 5

Dámy, představuji vám kvalitní knihu plnou sexuálních scén. Máte skryté touhy? Tak to vás tento příběh určitě nadchne. Čte se to jedna báseň, stránky jen utíkají, já sama jsem knihu přečetla během jednoho dne :). Jen mějte na paměti, že kupujete erotický román, proto zpětné komentáře typu: Bylo tam moc sexu, jsou dost zbytečné.. Náhodou se tu odehrává i zajímavý vývoj milostného příběhu a na konci se stane velký zvrat, takže jsem velmi zvědavá na další díl, kde hlavní postavu bude hrát Payton :). Za mě velké doporučení :)

padajicidvere
05.07.2021 2 z 5

(SPOILER) Už ne prosím. Asi jsem moc prudérní na takovou knihu.. Sex ve třech s nejlepší kamarádkou? Anál..to kam dával pusu.. :D Ne děkuji. Každopádně ten, kdo má rád "vodvaz" si knihu oblíbí.

LadyElisa
28.06.2021 5 z 5

Tak tahle kniha byla trefou do černého, velmi čtivá se silným erotickým nábojem. Těším se na další díly. :)

erotika BDSM

Nikki Sloane