Tři hříšná tajemství přehled

Tři hříšná tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505390/bmid_tri-hrisna-tajemstvi-vCW-505390.jpg 4 193 193

Klub zavázaných očí série

Žádný muž mě nemůže vlastnit. Sjednávám sex za peníze v nelegálním klubu zavázaných očí, ale moje tělo není na prodej. Peněz vydělám dost a to úžasné vzrušení, které ze zdejších schůzek čiší, nemám potřebu zkoušet na vlastní kůži. Nepodřizuju se a nevzdávám se své svobody. Dokud nepotkám jeho. Tetování od tohoto nádherného umělce teď překrývá jizvu po největší chybě mého života. Navázala jsem vztah, kterým riskuju odhalení všeho, co skrývám. Ale i když je toho tolik v sázce, nedokážu přestat. Náš vzájemný boj o dominanci je příliš žhavý a svůdný, než abych mu odolala. Co se stane, až mě donutí, abych přiznala všechna svá hříšná tajemství? Čtvrtá kniha ze série o klubu zavázaných očí je od první do poslední strany opět nabitá sexuálním napětím.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Three Dirty Secrets , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tři hříšná tajemství. Přihlašte se a napište ho.

Mishaacka
04.03.2024 4 z 5

Instagram misha_cte_eroticke.romany

erotický román - ano, je tady hlavně sex
prostředí erotického klubu
umělec vs policistka
dominance
trauma z minulosti
tajemství

Další díl erotické série nás zavede zpět do klubu k Regan. Ta je jednou z prodejních asistentek.
V klubu ale nepracuje náhodou - pracuje v utajení jako agentka a klub využívá pro získávání informací

Potkáváme se s Josephem i Payton z předchozích dílů a ti jsou opět tím, co sérii propojuj

Regan si nese v sobě trauma z minulosti, které jí navíc připomíná jizva. Proto se rozhodne, že z něčeho ošklivého udělá něco pěkného prostřednictvím tetování. Její bývalý šéf Joseph jí doporučí svému kamarádovi, který je umělec a občas ve volném čase dělá jako laskavost tetování. A tak Regan potkává Silase a mezi nimi okamžitě přeskočí jiskra a jak to tak v erotickém románu bývá, hned se na sebe vrhnou
Regan si v sobě nese trauma z minulosti, navíc se právě rozešla s přítelem. Také v sobě potlačuje dominantní sklony. Až díky Silasovi se může poddat svým touhám a být sama sebou. I když není Silas v žádném případě submisivní.
Regan mě svou paličatostí a někdy až nesnesitelně nadřazeným a dominantním chováním trochu štvala.
Vadilo mi, že se občas k Silasovi chovala, jak ke své 'štětce'. To si ten chlap nezasloužil

Silas - ten se mi moc líbil. Byl to správný chlap, který se místo práce u policie (jako celá jeho rodina) rozhodnul jít za svým a stal se umělcem. Nesedělo mi, do jaké situace ho autorka postavila - je to velký, potetovaný a sebevědomý chlap, ke kterému se Regan místy chovala hrozně

Toto je opravdu erotický román - takže sexu je tady hodně a fakt, že hodně. Pozor spoiler - i v tomto díle se dočkáme sexu ve 3 Nikki si očividně v těchto scénách libuje.
Proto pokud chcete nálož žhavého sexu a vypnout hlavu, sáhněte po této knize. Hlavně to čtěte raději doma

Bergerac16
24.01.2024 3 z 5

(SPOILER) To se dalo čekat, že po třech Dom/sub vztazích přijde změna. Mně se čte trochu hůř, když hlavní hrdinka je vyzývavá prostořeká tvrďačka, právě v sobě objevující dominu. Shodou okolností před Silasem ukáže všechny své slabší stránky – obnaží jizvu po průstřelu, který předcházel sebevraždě někdejšího partnera, přizná, že byla podváděnou partnerkou, že má hrůzu z injekcí, dojde i na naprostou bezbrannost během migrény.

Je zmíněn zajímavý motiv sklonů k drsnému sexu jako trest za Paulovu smrt, dál už s ním ale autorka nepracuje. Celé vyprávění je z pohledu Regan, chyběly mi kapitoly líčené také mužským hrdinou, jak tomu bylo ve třetím a pátém díle. Je mi jasné, proč empatický charismatický Silas je to pravé pro Regan, zůstalo mi ale záhadou, proč je Regan ta pravá pro Silase

kata3529
02.01.2024 3 z 5

Erotický román a moje první zkušenost s tímhle žánrem. Upřímně, neměla jsem žádná očekávání, ale asi jsem od toho prostě čekala něco víc, něco, nad čím budu valit oči, číst stránku za stránkou a nemoci přestat. To se ale bohužel nestalo, ale ne vždy sedne kniha každému – jak se říká 1 kniha, 100 čtenářů a 100 určitým způsobem různorodých názorů. A možná je to také tím, že se jedná o 4. díl ze série, nevím.

Hlavní představitelkou je tajná agentka FBI Andrea, které se podařilo infiltrovat se jako Regan do ilegálního klubu, kde jsou mužům ze strany žen poskytovány různorodé služby. Tento podnik působí poměrně nadstandardně, minimálně z mého úhlu pohledu. Regan však není tou, která by se zde sama svolně nabízela, nýbrž vyjednává ostatním ženám tu nejlepší možnou cenu, kterou je muž ochoten zaplatit. Jejím cílem je dostat se k cenným informacím na vlivné osoby, což nebude tak lehké jak si možná myslela, a to zejména z toho důvodu, že se do práce zamotají city, i když si Regan byla zcela jista tím, že přesně tohle prostě dokáže odhalit, a že chtíč se nikdy nepromění v lásku. Ale setkání se Salisem to všechno docela změní..

Byť jsem knihu v úvodu částečně zkritizovala, musím uznat, že se četla dobře, děj poměrně ubíhal, ale prostě mě ty erotické pasáže nezvedly ze židle tím způsobem, jakým by nejspíše mohly. Určitě však není tato kniha promrhaným časem, přičemž za mě byla nejlepší poslední třetina knihy.

Uteč, dokud můžeš, a další knižní novinky (4. týden)

22.01.2023

Kniha Tři hříšná tajemství v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech4x