Kristián a kocour Teo

Kristián a kocour Teo https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261882/kristian-a-kocour-teo-261882.jpg 4 19 19

Tyhle prázdniny nezačaly pro Kristiána zrovna šťastně. Maminka alkoholička se jednoho dne nevrátila domů, a tak po dlouhém úzkostném čekání vylekaný Kristián utíká z domova. Útočiště najde na nábřeží Vltavy, kde se potlouká se svým jediným kamarádem – černým kocourem. Cvičený Teo předvádí turistům akrobatické kousky, a tím oba tuláci získávají trochu peněz k přežití. Kristián ví, že se nemůže skrývat věčně. Ale jak má zachránit maminku i sebe?... celý text

Petra-Nela
14.01.2024 5 z 5

Knížku jsem objevila náhodně v knihovně a hodila se mi do výzvy, příběh se mi moc líbil, hlavně černý kocourek.

Lady Greystoke
29.11.2023 3 z 5

Atmosféra příběhu na mě působila docela depresivně, a to nemám ráda. Kocour musel být opravdu kouzelný, protože normální kocour by tohle dobrodružství asi nedal.

Anavi8912
26.02.2023 5 z 5

Krásný příběh malého chlapce Kristiána, který díky mamince alkoholičce nezažívá zrovna bezstarostné dětství. Dětem i mně se knížka moc líbila.

š.m.i.k
26.05.2019 5 z 5

Opravdu hezký příběh.

TerJac
07.06.2016 5 z 5

Velmi pěkný příběh o tak trochu netradičním "výletu" malého hocha a jeho kocoura. Řekla by i svým způsobem poučný. Moc pěkný příběh!!