Volání o pomoc

Volání o pomoc https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510341/bmid_volani-o-pomoc-4YV-510341.png 5 272 272

Madison Harperová série

Temná pravda za oponou smrtících lží. Druhý díl návykové detektivní série. Madison Harperová se vrací do Lost Creek a s pomocí Natea Monroea hledá odpověď na řadu otázek: Kdo ji dostal do vězení za zločin, který nespáchala? Co se stalo s jejím synem? A kdo zabil její bývalou přítelkyni? K tomu se přidá smrt místní dívky, z jejíž sebevraždy se vyklube dílo zvráceného vraha. Vyšetřování postupuje a Madison si myslí, že je připravená na všechno. O tuto jistotu ale přijde, když na policejní stanici v poutech přivlečou jejího vlastního syna…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Domino

Cry for Help , 2021

biki
13.04.2023 5 z 5

Druhý díl série je podle mého názoru o hodně lepší než ten úvodní. Děj se mi jevil podstatně propracovanější, také jednání i motivace jednotlivých postav, a to včetně padouchů, bylo také srozumitelnější a vesměs i logické v reakcích na postup vyšetřování. Pozadí Madisonina případu je opravdu velmi deprimující - pokud pominu rodinné svazky, tak zrada ze zcela nečekané strany musela být zdrcující. Také Brody se tentokrát opravdu vyznamenal, jen mi tu možná trochu vadila menší úloha Natea. Jsem fakt zvědavá, jak to dál autorka vymyslí.

Paja1709
03.04.2023 5 z 5

Na tento díl jsem se moc těšila, jelikož jsem byla zvědavá jaké do bude až se Madison vrátí domů a hlavně jestli očistí své jméno. Ja jsem spokojená opět skvělý díl.No v originále už je 5 dílů, tak doufám, ze se brzo dočkáme u nas 3 dílů.

jeny-v
03.04.2023 5 z 5

Kdo četl jedničku, nemůže si Volání o pomoc nechat ujít, prostě nemůže. Madison, Nate a s nimi Brody se vrací.... Naprosto bezvadný literární zážitek, opět skvěle zpracovaný napínavý detektivní román, kde se z kapitoly na kapitolu zabýváte otázkami kdo? jak? proč? a finále vás konsternuje. "Trojice" tak trochu jiných vyšetřovatelů se pokusí odhalit spiknutí, které uvrhlo před 7 lety Madison do vězení za vraždu kolegy Ryana Levyho. Její bývalí kolegové Bowers a Douglas v současnosti vyšetřují vraždu Madisoniny přítelkyně Steph a incident kolem mladé dívky Nikky, která byla nalezena mrtvá v zábavném parku. Většina obyvatel v Lost Creek nemá pražádnou radost z návratu bývalé policistky Harperové.
P.S. Spisovatelka prozradila, že pracuje na dalších dílech, což je skvělá informace.

Majuš333
02.04.2023 5 z 5

'Vítejte v Lost Creek! Kde naleznete vše ztracené.'

Určite lepšie ako prvá časť! Celý čas som tŕpla, aby sa Brodymu nič nestalo a som rada, že ma autorka nesklamala! Nezodpovedané otázky sa vyjasnili, takže sa teším na pokračovanie :)

Nechci tě dostat do maléru, ale potřebuju pomoc a jsem si jistá, že ostatní se mnou nebudou chtít mít nic společného. Samozřejmě. Co pro tebe můžu udělat? Hlavně po mně nechtěj upéct buchtu s pilníkem uvnitř. Rozesměje se. Nezvládla bych nic upéct, ani kdyby na tom závisel můj život.

detektivní a krimi romány thrillery krimi odsouzení nevinného

2022  89%Pád do tmy
2023  93%Volání o pomoc