Jednou za život

Jednou za život https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473313/bmid_jednou-za-zivot-txU-473313.jpg 4 869 869

Během letu z Londýna do New Yorku jsem se shodou okolností ocitla v první třídě. Jídlo, šampaňské, obsluha – vše bylo dokonalé. Modrooký muž sedící vedle mě byl třešničkou na dortu. Působil uhlazeně a inteligentně. Dost jsme toho namluvili, hodně jsme se nasmáli a pak se to stalo – přeskočila jiskra. Osud zasáhl a náš let byl odkloněn na neplánované noční mezipřistání. Co jsme měli dělat? Museli jsme se nějak zabavit. Nočním Bostonem jsme se prosmáli a protančili… a nakonec jsme spolu strávili divokou smyslnou noc, na kterou se nezapomíná. To vše se odehrálo před dvanácti měsíci. Od té doby jsem ho neviděla. Až dnes. Nastoupila jsem do nového zaměstnání a při té příležitosti jsem byla uvedena k výkonnému řediteli. Dokážete si představit můj šok, když jsem spatřila, čí hříšné modré oči se na mě dívají přes mahagonový stůl. Jenže já už nejsem ta bezstarostná dívka. Můj život se změnil, mám své povinnosti a závazky. Právě mi přišel e-mail. Chce, abych se v osm ráno dostavila do jeho kanceláře na soukromé jednání. A tak si opakuju: co je v domě, není pro mě. O jaké soukromé jednání mu asi jde?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Stopover , 2019

adela2230
13.06.2022 4 z 5

Kniha není špatná, ale občas mě dost rozčilovalo chování hlavní hrdinky. Jinak se to čte dobře, prostě oddechová romantika.

MAU256
05.06.2022 5 z 5

Krásná romantická knížka. Jedna noc a vše se změní. Zamilovala jsem si Emily pro to, jaká byla, peníze ani luxus jí nezajímaly a ač není ani ten človíček, co riskne vášnivou noc s neznámým, prostě se to stane. Jenže srdci se poručit nedá a když se rozbije na milion kousků, těžko se skládá dohromady. A Jameson, boháč, který si myslí, že získá každou, na kterou si jen ukáže, jenže ona je jiná. A ač se to zdá nemožné i Jameson má srdce, do kterého se vkradla láska, jenže si s tím nějak neví rady. A když Emily srdce rozbije, nebude to mít snadné. Ale je to přeci romantická kniha, takže v jaký naše romantická srdíčka doufají konec? Přesně takový, jaký má být. Už se těším na další příběh, tentokrát o Tristanovi. Knížku mohu jen doporučit.

Pája699
19.05.2022 5 z 5

Jako určitě mám své výhrady ke knize, ale i tak hodnotím velmi kladně :-) Najdete tu od každého něco, ale hlavně HUMOR. Já se bavila po celou dobu příběhu. Jako ano, namistrovaný playboy Jameson mě občas neskutečně štval svojí arogancí a urážlivostí, ale co, to k tomu prostě patřilo. Emily nebyla taky zrovna za princeznu :-D Mělo to jiskru, svůj půvab i když kniha mohla být o chlup kratší, nic by se nestalo. Místy zbytečně natahované a opakované hádky mě štvaly. Těším se až se začtu do druhého dílu…další příběh z Milesova klubu .-)

Kristy.Seb
03.05.2022 4 z 5

Být zamilován je jako být na pustém ostrově. Zajímá tě jenom ten druhý a uděláš všechno pro to, aby se s tebou cítil dobře.

Těch hádek teda bylo až příliš. Jameson byl na chlapa až dost urážlivý. Ale jinak kniha byla vtipná, měla v sobě žář, lásku a i napětí. Četlo se to samo.

Saryinka
10.04.2022 4 z 5

Tak jo.
Pro mě má tahle kniha asi 4 roviny.
První je ta, že jsem si původně myslela, že je Jameson fakt úchyl a byla jsem z něho dost znechucená. Popravdě jsem knihu chtěla přestat číst... ale nakonec jsem tomu dala šanci.
Začalo mě to bavit. Ale panebože, proč? Polovina knihy je jen o zbytečných hádkách mezi nimi. Chápu, že tam bylo potřeba nějaké zápletky, ale vždyť to bylo skoro už jako v sérii After. Ten chlap byl polovinu knihy hotovej schizofrenik. A ona teda mu byla v těsném závěsu. Když tedy konečně vyřešili svoje problémy mezi nimi, tak BUM! autorka zas přišla s další bombou. Tuhle část jsem teda přeskakovala. Nebavilo mě to.
Konec byl krásný. Přesně takový, jaký ho my holky máme rády.
I když si tady prakticky stežuju... líbilo se mi to. Zasmála jsem se v jedné kapitole. To se opravdu autorce povedlo.
Hodně pasáží bylo krásných... četlo se mi to dobře.
Asi to nebude úplně kniha, ke které se vrátím... ale za přečtení stojí. :-)

krevetka79
03.04.2022 5 z 5

Zase další krásná pohádka pro nás velké holky
Čtivě a vtipně podaný příběh.
Odpočinkové čtení, od kterého se nebudete chtít odtrhnout, i když předem víte, jak to dopadne.

Mondaika
21.03.2022 4 z 5

Poslední dobou jedno z nejoblíbenějších témat skoro všech autorek. Boháč a obyč holka, co neprahne po penězích.
Hlavní postavy jsou dokonale charakterizovány což se autorce musí nechát. Jameson je schizofrenik a 100% boháč každým coulem,kterému obyčejný život nic neříká. Jízda autobusem, spaní pod širákem, starší levné auta, kterým jezdí většina obyčejných lidí je pro něj nepředstavitelné... Divím se, že si dokázal dojít sám na záchod nebo udělat občas snídani....Nechápala jsem také jeho stalkerství přišlo mi trochu moc.
Zároveň bych uvítala i jeho pohled ze začátku knihy... Nebyl a pak se mi místama, když překvapivě byl ani nezdál potřebný. Em má super spolupracovníky.

Lhala bych kdybych napsala žádné klišé zde nenajdete,ale zároveň bych taky lhala, kdybych tvrdila, že v knize nenaleznete nic čím si vás získá.

Naleznete zde důvod se zasmát... např. str. 303... My se na nezpevněné cesty ani nedostaneme. Umřeme dřív, než vyjedeme z města...atd

Upřímně je to kniha, kterou si dokážu představit jako takový filmík.

Nálepka 18+ je rozhodně jen omyl.
Prostě klasický pár s nádhernými těly, kteří si užívají stále spoustu nezapomenutelných orgazmů. A samozřejmě Jameson má ten nejdokonalejší pohlavní úd, který nikdo v širém okolí nemá...

Anna195
11.03.2022 5 z 5

Toto je jedna z kníh, na ktorú som sa nechala zlákať vďaka pozitívnym recenziám. Môžem len potvrdiť, že recenzie rozhodne neklamali, pretože som dostala skvelý príbeh a objavila som ďalšiu autorku, ktorá si ma získala.

Od začiatku po samotný koniec som sa dobre bavila a užívala si autorkin humor. No v úvode príbehu som troška obávala či to nebude na mňa moc hrr, keďže naše hlavné postavy išli na to, od svojho vtipného zoznámenia, rýchlo. Ale potom som zistila, že autorka celú ich hru osudu veľmi dobre vymyslela. Viem, že tento príbeh ma množstvo vecí, ktoré všetci dobre poznáme: kancelárske prostredie, šéf a zamestnankyňa, ale toto bolo, tak úžasne napísané, že som si celý príbeh zamilovala. A poviem vám, že túto knihu som len veľmi ťažko púšťala z rúk.

Emily bola pre Jamesona ako stvorená. Aj takýto bohatý a namyslený chlap potrebuje ženu, ktorá ho územní a prinesie mu do života viac radosti a obyčajných dní. Tieto ich protichodné svety sa mi páčili, a keď sa k tomu pridal skvelý humor o zábavu bolo postarané. Taká scéna s kempovaním mi ostane ešte veľmi dlho v pamäti. A aj vtipné doťahovačky medzi nimi som si veľmi dobre užívala, keďže presne takéto doťahovačky mám veľmi rada.

Čo musím pochváliť na tejto knihe sú vášeň, iskra a erotika, pretože medzi hlavnými hrdinami toto všetko bolo. Knihu, kde by bolo toľkoto vášne som už veľmi dlho nečítala. A s každou kapitolou bolo vášnivejších scén viac a viac. Okrem toho si ma získali aj vedľajšie postavy, kamaráti Aaron a Molly boli presne tí kamoši, ktorých Emily potrebovala.

Celý tento príbeh ma očaril a už sa teším, keď si prečítam aj Tristanov príbeh.

Radka1727
05.03.2022 5 z 5

Bylo to taková romantická klasika - obyčejná holka a pracháč, Jameson sice ze začátku vytáčel, ale při kempování jsem se fakt bavila ......

Ála1968
27.02.2022 5 z 5

Neskutečně jsem se bavila.Emily byla úžasná.Mělo to romantiku,erotiku i krásný příběh.Nejlepší scéna byla ,jak kempovali.U toho jsem vážně řvala smichy.Za mě určitě super

Jája92
27.02.2022 4 z 5

Přiznávám, že jsem od knihy příliš neočekávala, prostě další erotická romance, kterých je doslova tisíce. Tahle přece jen alespoň trochu vybočuje ze své řady.
Za prvé, nevšímejte si nálepky Pro čtenáře od 18 let, protože upřímně nic peprného tam není, pohoršením neomdlíte a červenat se příliš nebudete, prostě klasický sex s dokonalými těly a samozřejmě spoustu orgasmů.
Netradičně hned v první kapitole se na to naši hlavní protagonisté vrhnou a samozřejmě to skončí jejich nejlepším sexem života. Ale líbilo se mi seznámení Em a Jamesona v letadle a jejich vtipné dialogy.
Kniha je neobvykle na tento žánr obsáhlá, i když bohužel v některých částech zbytečně natahovaná. Musela jsem se pousmát nad tradičním klišé sexuálního maniaka, který neví, co s penězi a tu se objeví ta obyčejná holka z předměstí, která mu obrátí život naruby. Přesto dialogy jsou velmi povedené a navíc se tu objeví zajímavá zápletka, která ovšem bohužel ke konci vyzní poněkud do ztracena.
Musím se přidat k ostatním, kterou pobavilo kempování, nemělo to chybu. :-)
Rozhodně mohu tuto knihu zařadit mezi ty lepší, protože jsem si u ní krásně odpočinula, přečetla ji na jeden zátah a nezoufala si nad plytkým dějem. Těším se na pokračování s Tristanem.

preny
26.02.2022 3 z 5

Skvělá oddechovka,docela jsem se u ní i nasmála,ale toho sexu tam byla až až...

Ewe291
26.02.2022 2 z 5

No uprimne ja neviem co napisat. Cakala som .... Vlastne ani som nic necakala, ano je to kniha,pribeh ale ..... Prosto a jednoducho nebola to moc moja salka kavy, mozno sa ku knihe este niekedy vratim, ale ja neviem, no hlavna hrdinka ako vazne sa takto vyjadruje zena ako ona?! Fajn ved kazdy je nejaky a ja som sa vazne drzala aby som docitala a hrdina?! No teda neviem neviem bud som domonantny alebo mily a nie rozdvojena osobnost. Prosto toto nie a vazne mozno ked sa budem prilis prilis prilis nudit znova precitam. Citam rada a vela ale mam pocit akoby to upadalo a pisal uz kazdy a vsetko je skoro ako cez kopirak. Takze za mna je to na poli aj ano aj nie neviem sa rozhodnut

Bexoxo
21.02.2022 3 z 5

Knihu jsem četla docela dlouho. Nebyla jedna z těch, co vezmete a nepustíte z ruky, dokud ji nedočtete. Příběh nebyl sám o sobě špatný, ale na můj vkus zbytečně dlouhý. Nevím, proč měla autorka zapotřebí některé části děje tak moc natahovat a prodlužovat tím některá rozuzlení. Ještě si rozmyslím, jestli půjdu do druhého dílu.
xoxo

Terka18
20.02.2022 5 z 5

Četlo se to samo už od začátku. Není to žádný náročný příběh,ale i tak to bylo skvělé. Nasmála jsem se, protože některé průpovídky hlavních hrdinů stojí za to a pár momentů do kterých se dostanou taky. Přečteno za víkend.

tanecnica
09.02.2022 3 z 5

Romantika pro velké holky. Rozhodně nečekejte velké čtení, vzletnou literaturu. Ale jako odpočinek po práci je to na večerní čtení dobrá volba. V tomto žánru určitě jedna z lepších. Hrdinové jsou vtipní, příběh není úplně neuvěřitelný, více s danou anotací nečekám. Směle do toho, Valentýn je k tomuto příběhu jako stvořený...

JadeyBristow
09.02.2022 2 z 5

Situace se má takhle. Tuhle extrémně tlustou a extrémně drahou knížku jsem měla na wishlistu dlouho. Asi 14 dní, takže celou věcnost. Ale právě její tloušťka (u mě doma může být jen jeden tlusťoch a to jsem já) a její cena mě odrazovaly.
JENŽE jsem dala do výkupu do jednoho nejmenovaného e-shopu nějaké knihy a za to jsem od nich dostala poukázku. Tak co, jak by řekl Babica „BOUCHNI to tam kóčo.” No tak jsem to tam buchla a v klidu čekala na balíček (čti pět minut po potvrzení objednávky jsem hleděla do dáli skrze okno a v ruce držela fancy kávu ze svého ne tak fancy kávovaru).
Byla jsem spasena velkým vůdcem Zasilkovnou a já se mohla konečně začíst.

Ty vo*e… proč si to dělám?

Dobrý, bichle že bych tím umlátila celou hospodu aj s hostinským, Ok, ale… to je tak nudný.
Vezmeme to popořadě.
Pokud jste si do teď mysleli, že vaše dosavadní přečtené romance jsou nereálné, tak tohle je hotové fantasy. Harry Potter kdo..?
Příběh alá pojď na mě z boku kanče.
Tímhle se dostáváme k problému numeru dos (asi se to tak píše, nevím, španělsky dva či nějak tak, španělsky umím jen líbat, nesuďte.)
Konverzace při sexu. Ale že hodně. Jako… vedete debatu nebo dupete jako králíci? Protože se omlouvám, já to nepoznám.
Nedivím se, že kniha má 469 stran, když drtivá většina toho je tlachání během šubidubi. Autorce vřele doporučuji liposukci tohoto díla tak o 150 stran, nejmíň. Taky doporučuji pořídit hlavním hrdinům do výbavy roubíky. Pro oba.
OVŠEM! Samotný popis postav je k popukání. Vezmeme si hlavního hrdinu. Jeho vzhled se popisuje takto „když vyšel z budovy ven, všichni lidi se na něj okamžitě začali dívat a zastavili se.” (Nepřeháním.) Já do toho nechci nějak krafat, ale pokud by se na mě takto lidé stále koukali, buďto bych si pořádně prohlédla svůj ksicht, zda tam nemám lihovkou od kolegy nakreslené mužské přirození, nebo zda mi z pod podrážky nečouhá toaletní papír, když už jsme u toho klišé.
Další wtf moment. Stalking obou postav. Navzájem. Prostě sezení v kavárně naproti práci a sledování kdy dotyčný vyjde ven. Drahoušci, řeknu vám jedno takové malilinkaté tajemství PRACUJETE VE STEJNÉ BUDOVĚ TAK PROČ?

Tady prostě “funguje” (haha) klasicky vzorec: bohatý hřebec a romantická klišé klisna. Normálně tyhle klišé mám ráda, asi nějaký druh mého fetishe, ale tohle se moc nedalo.
Víc psát nebudu, nechci mít na svědomí vaši psychickou stabilitu. Stačí že jsem z toho menší poruchu dostala já. Což znamená, že ještě jednu poruchu a mám na věrnosti kartičce od mého psychiatra desátou zdarma!

ALE… někteří lidé píší, že druhy díl je o něco lepší. A já jsem masochista, takže… pokud se dlouho neozvu, moje rodina vás kontaktuje se souřadnicemi mého hrobu, abyste mě mohli oplakávat (tato pozice je čistě dobrovolná, žádná finanční odměna. Opakuji, žádná finanční odměna!)

alabra
05.02.2022 3 z 5

Neurazí, nenadchne, takové letní prázdninové čtení, po týdnu člověk neví, o čem to bylo.

Gabriela143
07.01.2022 4 z 5

Pekné čítanie, aj keď sa Jameson chvíľkami choval ako kretén. A Tristan je zlatíčko.

evik2710
25.12.2021 4 z 5

Moc hezky se to četlo už se těším na další

láska erotika vztahy ředitelé vášeň

T. L. Swan
australská