Jednou za život

Jednou za život https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473313/bmid_jednou-za-zivot-txU-473313.jpg 4 869 869

Během letu z Londýna do New Yorku jsem se shodou okolností ocitla v první třídě. Jídlo, šampaňské, obsluha – vše bylo dokonalé. Modrooký muž sedící vedle mě byl třešničkou na dortu. Působil uhlazeně a inteligentně. Dost jsme toho namluvili, hodně jsme se nasmáli a pak se to stalo – přeskočila jiskra. Osud zasáhl a náš let byl odkloněn na neplánované noční mezipřistání. Co jsme měli dělat? Museli jsme se nějak zabavit. Nočním Bostonem jsme se prosmáli a protančili… a nakonec jsme spolu strávili divokou smyslnou noc, na kterou se nezapomíná. To vše se odehrálo před dvanácti měsíci. Od té doby jsem ho neviděla. Až dnes. Nastoupila jsem do nového zaměstnání a při té příležitosti jsem byla uvedena k výkonnému řediteli. Dokážete si představit můj šok, když jsem spatřila, čí hříšné modré oči se na mě dívají přes mahagonový stůl. Jenže já už nejsem ta bezstarostná dívka. Můj život se změnil, mám své povinnosti a závazky. Právě mi přišel e-mail. Chce, abych se v osm ráno dostavila do jeho kanceláře na soukromé jednání. A tak si opakuju: co je v domě, není pro mě. O jaké soukromé jednání mu asi jde?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Stopover , 2019

manasx
01.03.2023 5 z 5

Malilinko víc se mi líbil druhý díl (četla jsem v opačném pořadí), ale stále u mě nové číslo jedna mezi romantickými romány. Úžasný vypravěčský styl, děj plyne úplně sám... jsem z nově objevené autorky nadšená.

Kekik
23.02.2023 3 z 5

Začalo to vážně skvěle. Ani jsem nestačila otáčet stránky. Bylo to svižné, vtipné, super. Po cca 170 stranách ale na mě přišla krize. Příběh se motal v kruhu sexu a hádek. A tak stále dokola. To mě nebavilo, ale vydržela jsem. I když jsem si říkala, že jestli mě čeká ještě 300 stran toho stejného dokola, tak to tedy nevím, jak to zvládnu dočíst. Naštěstí se Emily s Jamesonem trochu uklidnili.
Škoda, že autorka lépe nevyužila zápletku s pronevěrou a únikem zpráv do konkurence. Bylo to pěkné oživení děje, ale bohužel odfláknuté.
Na to, že Jamesonovi je skoro čtyřicet, tak chování měl bohužel na úrovni puberťáka. Emily také nevěděla, co vlastně chce, i když je třeba uznat, že se chovala rozumněji. Stejně jako Jameson jsem i já měla tendenci zvedat oči v sloup se slovy: Už zase se hádáte ?
Ve svém žánru je kniha určitě nadprůměrem. Ovšem námět je tak často zpracováván, že už mě to nemůže překvapit. Přesto se těším na další díly ze série. Doufám, že i tentokrát se budu smát téměř nahlas.

LucijeT
30.01.2023 4 z 5

Za mě dost dobrý. Příběh klasický, ale vtipný, velmi a to já mam moc ráda

JaSl
23.01.2023 5 z 5

BOŽE konečně! ... konečně jsem narazila na krásnou knihu která se mi příjemně četla, člověk se u ní zasmál a našel v ní co hledal. Opravdu doporučuji jako skvělou oddechovku. Už se těším až si přečtu další díl.

zp87
06.01.2023 5 z 5

Měla jsem vysoké nároky (po přečtení recenzí a vědomí, že zde má kniha 87%) a o to víc jsem se bála zklamání. Naštěstí nepřišlo. Byla to jízda. Ke konci mě opět chování hlavních postav trochu štvalo, ale to už bývá klasika - aby mohl přijít šťastný konec, musí být trochu vzrůša a handrkování.
Ve svém žánru hodně dobrá kniha a čtenářkám erotických romancí rozhodně doporučuji (a přitom ta erotika je zde vkusná, žádné oplzlosti).

mira399
30.12.2022 3 z 5

Musím přiznat, že první díl série jsem četla jen kvůli těm dalším v pořadí, které jsou mi doporučovány, že stojí za to :-) Ty zatím posoudit nemohu,ale tento díl je opravdu takový lepší průměr. Nic, co už by tu nebylo mockrát. Je fakt, že číst se to dalo, místy jsem se i pobavila.Na zadek jsem se neposadila. Uvidíme, co ty další díly.

Kalokaghatia
26.11.2022 3 z 5

Knih s tématem jak pěkná chudá holka ke štěstí přišla, když se do ní zakoukal bohatý sexy alfa samec, jsem četla snad tisíc. Tahle bohužel nemá nic, co by jí mezi těmi ostatními udělalo zapamatovatelnou. Na druhou stranu je zde aspoň sympatická hlavní hrdinka, některé opravdu vtipné momenty a styl psaní mi sedl. Za mě lepší průměr.

Knihy_nad_zlato
20.11.2022 4 z 5

Bylo to fajn a četlo se to skvěle, ale z těch tří dílů téhle série, které jsou v češtině, je tenhle nejslabší.
Emily byla dost fajn, ale Jameson mi teda vůbec nesedl. Vždycky mě irituje, když je někdo nerozhodný, a to on byl teda hodně. Navíc byl trochu moc princeznička. Jakože, když někdo tak vyšiluje i jen z představy, že by měl stanovat, tak to prostě není dobrý.
Příběh se dost točí v kruhu, pořád to stejné dokola. Bavila mě zápletka s pronevěrou a kradením článků, ale ocenila bych, kdyby byla víc rozvedená. Vývoji vztahu hlavních postav by prozměnu vůbec neuškodilo nějaké to seškrtání.
Prostředí bylo fajn, prostě jak už to tak v těchhle knížkách bývá, tak se většina knihy odehrává v kanceláři a v bytě, tomu asi není co vytknout.
Každopádně jsem si čtení užila, i když ne tolik, jako další díly.
3,2/5⭐

Marci_Vaj
08.11.2022 4 z 5

Bylo to pěkné, ale třetí díl, který jsem četla dřív se mi líbil víc :)

Kackac77
03.11.2022 2 z 5

Knížku jsem četla na doporučení. Musím říct, že absolutně nechápu to hodnocení tady na databázi. Příběh je stupidní, ničím nepřekvapí. Klasika, on je bohatý, sebevědomý, sexy manažer. Ona je myška, která si moc nevěří ani si o sobě moc nemyslí. On se do ni děsne zamiluje. Ona dělá drahoty, bla bla bla, furt dokola téměř 500 stran.

yellow
01.11.2022 2 z 5

V podstatě celou knížku jsem přemýšlela, jestli to autorka myslí vážně. Obě dvě hlavní postavy se chovaly neskutečně nedospěle, nekonzistentně a i když se je autorka snažila vykreslit jako soul mates, příliš se jí to nedařilo. Jedinou chemii jsem z nich cítila, když se poprvé potkali, pak už to bylo takové nucené. Příběh nebyl příliš originální, ale zato byl pořádně nastavovaný.

Katka7922
26.10.2022 4 z 5

Tak tohle bylo moc dobrý. Začnu od konce a musím říct, že se mi líbilo, že mu tak rychle neodpustila a že si ji musel zase získat a zasloužit.
První setkání - prostě senzace. :-) Emily je od první chvíle skvělá a moc jsem si ji oblíbila.
Jameson by občas potřeboval palicí po hlavě, ty jeho nálady může vystát jen Em :-).
Už se moc těším na Tristana, protože mi v tomto díly přišel jako pohodář, ale je jasné, že tichá voda břehy mele :-) a s Tristanem to určitě taky nebude lehké pořízení.

Lutzinka
18.10.2022 4 z 5

Zbytečně dlouhé, jinak by to bylo ještě lepší.
Souhlasím s ostatními, že se tady několikrát opakují ty stejné scény dokola, což tomu ubírá šmrnc.
Bratři Milesovi jinak jsou sen každé. Osvěžující, místy fakt vtipné.
Jameson je zatím slibný rozjezd série, ačkoli Tristan a Elliot mě bavili víc.

LennaK
13.10.2022 4 z 5

Za me paradni cteni, doslova chill reading. Pribeh me bavil, postavy take.
Ubiram hvezdicku za (dle meho nazoru) prilis dlouhe rekapitulace pocitu a toho, co se stalo, a co se muze stat. Proste doctes odstavec a v dalsim se to opakuje znova, akorat jinymi slovy (proc??).
Ale jak rikam, kniha byla suprova, pribeh jsem si zamilovala. Urcite se pustim do dalsiho z Milesovych hochu :).

Jabkovžupanu
09.10.2022 4 z 5

Kniha velmi čtivá, oddechová, člověk nemusí moc přemýšlet. Rozhodně doporučuji na dovolenou :)

Sarkak94
05.10.2022 5 z 5

Nemůžu jinak než, že to miluju
Knihu jsem si užila od první stránky až po poslední, kde mě mrzelo, že už je najednou konec. A to že má kniha nějakých 455 stránek, tak jsem se nenudila ani větu. Mám chuť si jí rovnou znovu přečíst. Čte se to samo. Je to romantické, vtipné, žhavé, napínavé, skvělá zápletka, chlap na zabití a toto vše já zbožňuju.
Seznámení Emily a Jamesona bylo skvělé a já se u něj bavila, teda jen do chvíle než jsem měla chuť Jamesona praštit. I přesto jsem tušila jak jech znovu setkání proběhne, tak bylo taky skvělé. Na Emily se mi líbí to, že není jak ostatní "pipiny" a hned Jamesovi nepadne k nohám. I když to pro ni bylo velmi náročné odolávat. No nakonec mu podlehla. Jameson mě i Emily občas dost mátl, ale štval mě. Ale i přesto dokázal byl milý a to jak se jí snažil získat (po celou dobu) bylo úžasné. Od začátku to mezi nimi neskutečně jiskří.
Velké plus je za konec. Jsem ráda, že to "udobřování" nebylo jen na dvě stránky a taky to že mu neodpustila hned po jediný větě

mikika
03.10.2022 4 z 5

četla jsem nejdřív třetí díl, takže můžu zodpovědně říct, že se autorka zlepšuje. byl prostě lepší...

Sančez
21.09.2022 5 z 5

Tak tohle bylo dechberoucí, jiskrné, vášnivé, vtipné, trýznivé, smutné, prostě všechny druhy emocí. Pro mne nadpozemsky božsky napsáno. Užila jsem si každou stránku. BOŽÍ.

mfajmanova
17.09.2022 3 z 5

Chvílemi jsem měla pocit, že "čtu" pornofilm, ale budiž. Příběh byl hezký, vtipný a dobře se četl. Nic hlubšího jsem v tom ani nehledala, jako oddychovka fajn. Určitě si dám časem i pokračování.

Rossalie572
16.09.2022 5 z 5

Wow, to byla nádhera. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Příběh mě úplně pohltil.

láska erotika vztahy ředitelé vášeň

T. L. Swan
australská