Jednou za život

Jednou za život https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473313/bmid_jednou-za-zivot-txU-473313.jpg 4 869 869

Během letu z Londýna do New Yorku jsem se shodou okolností ocitla v první třídě. Jídlo, šampaňské, obsluha – vše bylo dokonalé. Modrooký muž sedící vedle mě byl třešničkou na dortu. Působil uhlazeně a inteligentně. Dost jsme toho namluvili, hodně jsme se nasmáli a pak se to stalo – přeskočila jiskra. Osud zasáhl a náš let byl odkloněn na neplánované noční mezipřistání. Co jsme měli dělat? Museli jsme se nějak zabavit. Nočním Bostonem jsme se prosmáli a protančili… a nakonec jsme spolu strávili divokou smyslnou noc, na kterou se nezapomíná. To vše se odehrálo před dvanácti měsíci. Od té doby jsem ho neviděla. Až dnes. Nastoupila jsem do nového zaměstnání a při té příležitosti jsem byla uvedena k výkonnému řediteli. Dokážete si představit můj šok, když jsem spatřila, čí hříšné modré oči se na mě dívají přes mahagonový stůl. Jenže já už nejsem ta bezstarostná dívka. Můj život se změnil, mám své povinnosti a závazky. Právě mi přišel e-mail. Chce, abych se v osm ráno dostavila do jeho kanceláře na soukromé jednání. A tak si opakuju: co je v domě, není pro mě. O jaké soukromé jednání mu asi jde?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Stopover , 2019

Eva P.
20.09.2023 2 z 5

Autorka měla skvělý nápad s mílovým klubem, ALE... po úžasném začátku šla dynamika knihy strmě dolů, nemluvě o rozuzlení vyšetřování, které bylo hodně naivní. A opravdu někdo roky usiluje o pozici v konkrétní firmě, aniž by tušil, jak vypadá (mladý, pohledný, bulvárem oblíbený) majitel?

Senza Jenka
11.09.2023 3 z 5

Nečekaná cesta první třídou, nečekaně přitažlivý spolucestující, nečekané mezipřistání, nečekaně dobrý sex... A ráno sbohem, bylo to super, ale život jde dál. Drobný hřích je (skoro) zapomenut - není tu nikdo, kdo by ho připomínal.
Nové zaměstnání - po dlouhém snažení konečně vysněné místo a... drobný hřích je zpět v podobě nejvyššího šéfa! Panebože, zabijte mě někdo, ať se netrápím moc dlouho...

Začátek byl vážně dobrý. Možná preferuji decentnější vyjadřování, ohledně sexu, ale fajn, nevadí. Nicméně povaha hlavního hrdiny mi šla poněkud na nervy. Pan "všechno nebo nic" byl na mě až příliš labilní. Egocentrik zvyklý poroučet, panovačný urážlivý vztekloun. Jinak to docela šlo. Bavila mě Bessie i Emyliina snaha ulevit jeho stresu, která mě dojímala o to víc, že důsledky, tedy vyhoření a zhroucení, znám z "přímého přenosu".

babystar
04.09.2023 4 z 5

Erotickou literaturu nevyhledávám, ale tuto knihu jsem chtěla zkusit na doporučení "Romiky" v komentáři ke knize Láska po španělsku. A musím jí dát za pravdu. Příběh Jamesona a Emily má šmrnc. Kromě erotiky v něm najdete i nějaký děj, trochu napětí i humoru. Jen si tak říkám, že ve skutečném životě by pan výkonný ředitel skončil u soudu za "harašení" na pracovišti a stalking a Emily by pak byla "v balíku". Ale i pohádky mají právo existovat. Nu a jsem zvědavá, jak se vybarví ve druhém díle Tristan.

KajinaH722
23.08.2023 5 z 5

Příběh se mi moc líbil. Nechyběla tam erotika, láska, drama a i párkrát jsem se hezky zasmála. Místy to bylo i smutné, ale má to šťastný konec a je jedině dobře.

Je to moje první knížka od autorky a teď se pustím na Příběh ze strany Tristana a tak jsem zvědavá.

_Brunetka_
29.07.2023 4 z 5

Pro upřesnění, hodnotím 4,25*.

Sérii o bratrech Milesových čtu sice v opačném pořadí (tento první díl až po v pořadí třetím), ale ani tak to nic nemění na tom, že jsem si knihu opět moc užila. Autorčin styl psaní mě velmi baví, čehož důkazem je to, že ve všech svých dosavadních zkušenostech s jejími rukopisy jsem (ani navzdory většímu rozsahu) nepostřehla, jakým způsobem mi stránky zmizely pod rukama a dostala jsem se na konec. Příběh mě pohltil do této zběsilé jízdy jsem byla vtažena od samého začátku dřív, než jsem se stihla vůbec rozkoukat. Vytkla bych tu jen částečně nápad námětu, protože se v každém případě podobá svému následníkovi (Bez zábran). Jde jen o to, čím začnete. Hlavní hrdiny jsem si opravdu oblíbila a autorka se jejich charakterů zhostila velmi dobře. Člověk má vážně pocit, jako by je znal. Jejich vztah se mi líbil, jiskřilo to a chemie mezi nimi byla dostatečně znatelná (možná přímo očividná). Sexuální scény jsou napsány vkusně a přesně tím stylem, abyste si je užívali společně s jejich účastníky. Tady bych si možná zase dovolila podotknout, že mě slušně řečeno štvala až chorobná panovačnost Jamesona, kterého já bych teda po svém boku nesnesla. S tím souvisí to, že se pak kniha mohla obejít bez pár stránek, nad kterými stejně jen protáčíte oči, protože se řeší ten stejný problém. Příběh je také hodně založen na emocích, které v určitých chvílích pocítíte plnou silou u některých scén jsem si utírala slzy smíchu (kempování), pak jsem byla vzteklá a o pár minut později jsem zase ronila slzičku samým dojetím. Ani na chvilku jsem se nenudila, pořád se tu něco dělo a i nějaké zvraty se objevily. Šťastný konec završil mou spokojenost z téhle knížky. Závěrem, jsem opravdu ráda za možnost se seznámit s dalším z Milesovic bratrů, protože jsou vážně neodolatelní a vám to doporučuju taky!

dam.si.knihu
28.07.2023

Tak tohle byla pecka od začátku do konce! U audioknih je velmi důležité, aby Vám sedl hlas interpretů a vy jste si to díky nim pořádně užili. Pokud to bude někdo, kdo Vám nesedne k hlavním postavám, tak je to problém, nebo alespoň já to tak mám. A já Vám musím říct, že tohle byla pecka! Matouš Ruml a Veronika Lazorčáková byli naprosto perfektní! Spousta z Vás se mě ptalo, jaké to je, když někdo čte erotické scény nebojte, zvládli to na výbornou.

Vůbec nevím, že mě tahle kniha minula, protože tenhle vynikající příběh bych si ihned zamilovala a ráda Vám ho doporučovala! (No jo, papírovou verzi už jsem si objednala rovnou s druhým dílem).
Autorka si pro nás připravila skvělý erotický příběh, který měl vynikající děj, u kterého se rozhodně nebudete nudit.
Prostě skvělé téma, vynikající romantická linka a výborní hlavní hrdinové. Nebýt toho trochu natahovaného konce, tak hodnotím plným počtem. :)

Takže kdo ještě nečetl tenhle erotický příběh, tak za mě jedno velké doporučení a doporučuji Vám si ho pořídit jako audioknihu. Jen bacha na veřejnou dopravu, možná se budete trochu červenat, nebo smát.

Čtenářka368
11.07.2023 4 z 5

První díl jsem vlastně četla jako druhý a také je můj druhý nejoblíbenější. Příběh s Elliotem mě bavil víc, možná proto, že tady už se občas něco pro mě jakoby lehce opakovalo. Ji ak ale slušná 4 * a další knihy autorky si pohlídám.

Bergerac16
03.07.2023 2 z 5

Je mi líto, ale to na mne příliš nefungovalo. Během druhého dílu série jsem byla okouzlená 38letou hrdinkou, zralou, vtipnou, velmi sympatickou. Emily mi nějak neseděla: vztah se svým šéfem okamžitě rozkecá mezi kolegy, první den v jeho bytě se mu chystá zatrhnout chlast, hrabe se mu v zásuvce...
Celý příběh je bez překvapení, bez jakéhokoli originality, detektivní zápletka se zlodějem článků i její vyřešení mi přišlo jako pro děti.

0197
27.06.2023 5 z 5

Byla jsem na autorku zvědavá, protože v zahraničí je oblíbená. Jen škoda, že nemáme původní decentnější obálky. Ale drobnost.

V první polovině si sakra pili krev :-). Emily jeho bohatství nezajímalo. Byla tvrdohlavá stejně jako on. Nedivila jsem se, že se v jeho bytě necítila dobře. Krásně se o něj pak starala. Není na domácí jídlo :-).

Jameson byl, vzhledem k zodpovědnosti jakou měl v pozici ředitele, ostrý. Málokdy ukazoval svou hravou stránku, která se Emily v letadle zalíbila. Šel si tvrdě za svým a rád rozkazoval. Potřeboval vypnout a nemyslet na práci.

Mezi hrdiny to parádně jiskřilo. Po znovu setkání se dali do kupy za krátkou dobu a možná i proto nechyběly menší i větší dramata. Začátek byl nesmírně vtipný a i později nebyla nouze o srandovní chvíle o které se postarali převážně kolegové Emily.

Překvapilo mě s jakou lehkostí se to četlo. Sem tam se nám naskytl i pohled Jamesona, což se hlavně na konci hodilo. Prostředí mediální firmy to okořenilo a i pátrání po nepříteli nebylo na škodu.

Druhý díl o Tristanovi jsem si musela hned objednat. Jsem na něj zvědavá. Tento díl vidím na 4,5*. Mohla mu Emily déle odolávat :-).

nela3812
24.06.2023 4 z 5

Knihu jsem měla k dispozici jako audio a panebože! Tohle je neskutečná jízda od začátku do konce! Dávkovala jsem si poslech mezi učením a naprosto skvěle mě příběh přivedl na jiné myšlenky.

Ačkoliv jsem si chvíli zvykala, musím v konecne fázi vyhodnotit výběr hlasů hlavních hrdinů jako naprosto skvělý. Co mi trochu kazilo zážitek bylo čtení dalších postav, které neznělo vůbec sympaticky, ale spíše parodovaně. To se za mě bohužel nepovedlo.

Kromě zcela evidentního jiskření mezi hlavními hrdiny, sledujeme v příběhu také vedlejší linku s pátráním po osobě, jež z redakce vynáší prozatím nepublikované články. Tyhle dvě linky se vzájemně propojují a společně eskaluji v naprostou erotickou a emoční bombu! Jiskření mezi Emily a Milesem je hmatatelné a dokonale vykreslené. A to až na několik uměle (a zcela zbytečně) vyeskalovaných dramat typu "určitě tím chtěla říct" a "je mi úplně jasné jak to myslel". Tohle příběhu v mých očích ubírá na kvalitě.

Hodnocení: 4/5. Tenhle příběh opravdu potřebujete! Emocemi nabitý příběh plný sexuálních scén, s emočně vyspělými hlavními hrdiny a malou redakční/detektivní zápletkou.

mstychov
20.06.2023 5 z 5

Toužila jsem si přečíst erotickou knihu, která mě pohltí. Jednou za život byla podle anotace jasnou volbou.

Hlavní hrdinka Emily se díky otřesné zkušenosti v letištní hale ocitá v první třídě. Aerolinky se jí tak snaží kompenzovat nepřijemný zážitek s jedním z cestujících. V letadle má místo dál od okýnka. Gentleman vedle ní pozná, že by radši seděla u něj a pustí ji na své místo. Tím začíná sled událostí, které nás nutí číst dál.

Let je náhle přerušen a Emily a její modrooký společník jsou nuceni spolu zůstat déle, než jen po dobu letu. Přeskočí jiskra a Emily zažije nejlepší noc svého života. Její tajemný neznámý si však od ní nevezme číslo, ani adresu.

Uběhne dvanáct dlouhých měsíců a Emily se konečně povede dostat na místo v její vysněné práci v redakci novin v New Yorku. Je tím pádem nucena mít s přítelem vztah na dálku. Vše jí ale vynahrazuje práce snů.

Hned první den ji čeká šok. Její šéf je tajemný neznámý z letadla. Co teď s tím?

Audioknihu jsem si maximálně užila. Napětí mezi Emily a Jamesonem se dalo krátej. Chemie byla vykreslená tak dokonale, že jsem hltala každičkou scénu. Nikdy by mě nenapadlo, že mě nějaký erotický román tolik dostane a to už jsem pár skvělých četla. Rozhodně se u něj nebudete nudit. Je to nadupaný příběh plný překvapení, co má šťávu. :)

Oblíbené věty:
Abych si nepustila opilou pusu na nemravný špacír.
Určitě jsem umřela a teď jsem v nebi pro zlobivé holky.
Sám jsem vytočený víc než jeho číslo.

Prokrastinuji
10.06.2023 5 z 5

Knihu jsem si přečetla formou audioknihy. Ta je namluvena dvěma interprety, a namluvené části z pohledu hlavní hrdinky Emily neměly chybu. U hlavního hrdiny Jamesona jsem měla trochu problém - když pan Ruml mluvil přímou řeč ostatních postav kolem Jamesona, znělo to místy trochu parodicky :D Ale to je tak jediná výtka, kterou mám. Příběh to byl skvělý od začátku do konce. Trochu mě překvapilo, že hned na začátku se spolu postavy vyspaly, ale vlastně to pro celkový děj příběhu mělo smysl - další události v příběhu se pak od toho odvíjejí. Potkali se při společném letu, padli si do oka, a posilněni dávkou tekuté kuráže spolu při mezipřistání strávili noc, a už se nikdy neviděli. O rok později Emily nastupuje do nové práce, a ukazuje se, že on je její šéf. Pořád mezi nimi je jiskra, pořád po sobě touží, a samozřejmě není nouze o nějaké to drámo. Některé si hrdinové vytváří uměle skrze své pocity a doměnky, a pak je tady jedno, které způsobí vedlejší postavy. Víc prozrazovat nebudu, ale určitě dejte knize šanci, nudit se u tohohle příběhu rozhodně nebudete.

Ešína
21.05.2023 4 z 5

Tento příběh se mi líbil i když byl zbytečně trochu dlouhý. Jameson mě popravdě ze začátku trochu štval ale nakonec jsem si k němu našla cestu. Musím vyzdvihnout jejich kempování, to jsem se vážně pobavila. Těším se na Tristanův příběh.

Knihochod
15.05.2023 3 z 5

Vyslovene erotická literatúra nie je žáner, ktorý by som enormne často vyhľadávala. Síce mám za sebou takú klasiku ako Päťdesiat odtieňov, akosi sa mi takéto knižky oblúkom vyhýbajú. Alebo sa im vyhýbam ja?

Začiatok bol výborný. Dej bol dynamický, chémia medzi postavami priam iskrila zo stránok, sexuálne scény boli miestami z môjho pohľadu trošku nesexuálne, ale rozhodne boli v tej lepšej rovine. Nájde sa aj náznak detektívnej zápletky. Jednoducho príbeh, ktorý hltáte, nedokážete sa od neho odtrhnúť a stránky vám ubiehajú jedna radosť.

Keď tu zrazu, asi v polovici knihy

Z chémie medzi postavami sa stal vzorec hádka - udobrovanie sexom - hádka - a takto stále dookola takmer každú druhú kapitolu. Z hlavnej hrdinky sa stala hlúpa hus, ktorá síce nemiluje všetky jeho stránky osobnosti, ale vlastne ho celého miluje. Z hlavného hrdinu sa stal nesympatický toxický človek so sklonmi k sebeckosti. A rozuzlenie detektívnej zápletky? Priam na mňa z neho kričalo, že autorka zabudla, že nejakú detektívnu zápletku začala písať, a tak to pekne-krásne odbila ku koncu knihy takým tým aby sa nepovedalo spôsobom.

Som sklamaná? Asi nie. Stále je to erotická kniha, ktorá sa primárne točí okolo toho jedného, čo rozhodne splňuje. Avšak ani príliš nadšená z nej nie som.

Záverom iba toľko, že pravdepodobne neurazí, no ani nenadchne.

Pasadenka
01.05.2023 4 z 5

Další šablonová knížka s nadsamcem, zapeklitou situací, trochou zápletky, finálního rozhořčení a sladkého konce. Kdo hledá cokoli jiného, tak rychle ruce pryč. Jedná se o další zapomenutelnou brakovou erotiku, kterou fanoušci tak milují. :)

Zápletka je myslím stejná, jako kterákoli jiná. Po přečtení několika desítek knih tohoto žánru mi ty knížky začínají hodně splývat a pokud knížka opravdu něčím nezaujme, tak mi zapadne. A podobně je to i s touto. Hrozně moc mě ji bavilo číst a prožívat všechna ta dobrodružství hlavního dua, všechny ty myšlenkové pochody, emoce a trápení a po konci mám chuť dokončit trilogii, kde očekávám, že si zase vyzobeme vedlejší postavy a vytvoříme opět romantickou zápletku. :)

Co víc říct. Někdo čumí na tik-tok, youtube, netflix, twitch anebo jinou zábavu, no a někdo čte erotické romance. Klidně mě za to odsuzujte, ale je to relax. :)

uzivatel1061
29.04.2023 3 z 5

Tuto sérii jsem vzala od konce. K tomuto příběhu jsem se tedy dostala naposled, ale rozhodně stál za to. Jameson mě svých charakterem hodně zaujmul, dominantní a velmi striktní chlap. Některá ho prostě musela zlomit. Z aktuálně tři knih od této autorky tuhle stavím jako top 2.

SusieMusie
18.04.2023 4 z 5

Díky poslední třetině hodnotím 4*. Jinak spíš 3*. Žádný zázrak. Zbytečně natahovaný příběh, který byl některými pasažémi spíše na škodu.. pokud by kniha měla tak o 100 až 150 stran méně rozhodně by to příběhu pomohlo.

LenkaPet
13.04.2023 4 z 5

No ... Kniha se mi líbila asi až od půlky, možná i trochu později. Příběh, který se odehrává v pozadí, je celkem k ničemu, ale Jameson se mi nakonec zalíbil a dokonce jsem se na konci knihy docela zasmála, což velmi oceňuji.
A upoutávka na další knihu o Tristanovi zabrala tedy na sto procent, tak doufám, že bude lepší než tato.

pat4157
18.03.2023 5 z 5

Četla jsem v originále. Fajn počteníčko.

Nermal
08.03.2023 4 z 5

Autorka umí psát, takže se to četlo výborně. Téma poněkud otřepané, ale kvůli sympatické dvojici to lze přejít. Podle mě mohla mít knížka buď o sto stránek míň, anebo mít při stejném počtu stran dvakrát tolik vtipných situací, jako byl ten kempingový víkend.
Vzhledem k celkové chemii příběhu řadím knihu k těm lepším v žánru a od spisovatelky si určitě přečtu celou tuto sérii.

láska erotika vztahy ředitelé vášeň

T. L. Swan
australská