Moucha

Moucha
https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/7571/moucha-7571.jpg 4 32 32

Několik okamžiků ze života jedné mouchy počínaje jejím dojemným narozením mezi odpadky, přes příběh jednoho přátelství a jeden souboj s pavoukem po bláznivé dobývání světa - to celé v černobílém provedení a beze slov.

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Mot

La Mouche

Ricardus
11.02.2019 5 z 5

Dávám 5 hvězd. Knížka se dá "přečíst" tak za 15-30 minut. Je to komiks beze slov. Připomíná mi dětství, kdy běžela Moucha jako seriál na SuperMaxu. Pohádka to je poměrně vtipná, poučná, dává člověku možnost pohledět na život na tomto světě a v civilizaci z pohledu hmyzu.

Kapis
02.01.2018 4 z 5

Trondheima mám hodně rád a tato naivní minimalistická oddechová hříčka mě docela pobavila.

Diabel
29.12.2017 3 z 5

Joo, tak tohle je pěkně veliká ujeťárna. Pamatuji si, když mi bylo 12 let a vysílali to na Fox-kids a teď to mám v tom samém jen na papíře. Kniha je plná nečekaných zvratů a svérázného humoru od proslulého autora. Věřím, že je znám i českým čtenářům. Vyprávění je to krátké a děti určitě na chvilku pobaví. Jen dodám, že v animovaném zpracování vydává moucha dost prdlé zvuky. Trochu jako, když vám po celém náročném dnu pořádně hrábne.

Moje hodnocení 6/10